Résidents
126.026
Dernière année: 2026
Sfeervolle maisonette verdeeld over de eerste en tweede verdieping, gelegen in de populaire wijk Heugem. Het appartement is voorzien van nieuw luxe sanitair, ruime slaapkamer, moderne keuken en inpandige berging. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen, waaronder winkelcentrum ‘De Beente’. Daarnaast liggen zowel het centrum van Maastricht als het MUMC+ met omliggende universiteitsgebouwen op korte fietsafstand. Bij het appartement horen een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein, een privéberging én een zonnig dakterras op het zuiden met veel privacy. De woning is toegankelijk via zowel de Oude Maasstraat als via Aan het Valderen, waar zich tevens de toegang tot de parkeerplaats bevindt. Indeling Begane grond: Gezamenlijke entree met meterkast, privéberging en een eigen overdekte parkeerplaats achter afgesloten poort. Via de buitentrap aan de zijde van Aan het Valderen bereikt u de woning op de eerste verdieping. Eerste verdieping: Entree naar de hal. Vanuit hier is er toegang tot een ruime berging met cv-opstelling en witgoedaansluiting, extra opbergruimte onder de trap en een geheel vernieuwd modern toilet met fontein. De lichte woonkamer met open keuken profiteert van veel daglicht. De keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, koelkast en afzuigkap. De woonkamer is afgewerkt met een nieuwe moderne laminaatvloer. Tweede verdieping: De overloop biedt toegang tot een royale slaapkamer van circa 18 m² met praktische muurkast. Aan de voorzijde bevindt zich een raam en daarnaast zorgt een Velux dakvenster voor extra lichtinval. De recent vernieuwde badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en spiegel. Vanuit deze verdieping is tevens het ruime dakterras bereikbaar, gelegen op het zuiden en voorzien van nieuwe houten vlonder en biedt optimale privacy. Bijzonderheden: -Geheel instapklaar en per direct beschikbaar. -Recent voorzien van een nieuw toilet en badkamer. -Inclusief overdekte parkeerplaats en externe (fietsen) berging. -VvE-bijdrage € 171,- per maand. -Energielabel C, geldig tot 10-03-2035. -Cv-installatie in eigendom (bouwjaar 2011). -Kunststof kozijnen en deuren met isolerende beglazing. AANSPRAKELIJKHEID Bovenstaande informatie betreft een globale omschrijving van het object. De gegevens zijn deels afkomstig van derden. Ondanks de grootst mogelijke zorgvuldigheid kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de juistheid hiervan. Aan deze brochure en eventuele tekeningen kunnen geen rechten worden ontleend. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst pas tot stand komt nadat beide partijen de overeenkomst hebben ondertekend (schriftelijkheidsvereiste). Koper heeft te allen tijde het recht om, voor eigen rekening, een bouwkundige keuring te laten uitvoeren en/of andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud.
€ 219.000
Coûts d'achat (estimés): € 6.230
2 % de taxe sur le transfert (€ 4.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 225.230
2,78%
Annuellement
€ 10.950
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).
Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.
Résidents
126.026
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 313.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.900
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
7.537
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 121.151 |
| 2023 | 122.734 |
| 2024 | 125.285 |
| 2025 | 125.563 |
| 2026 | 126.026 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 238.000 |
| 2022 | EUR 258.000 |
| 2023 | EUR 301.000 |
| 2024 | EUR 294.000 |
| 2025 | EUR 313.000 |
Hoger
36
Praktisch
24
Middelbaar
40
Europa
26.270
Nederland
76.672
Buiten Europa
22.621
Étiquette C
15.755
Étiquette A
13.753
Étiquette B
10.777
Étiquette D
6.853
Étiquette G
6.274
Étiquette E
5.553
Étiquette F
5.314
Étiquette A+
1.868
Étiquette A+++
1.155
Étiquette A++
762
Étiquette A++++
196
Étiquette A+++++
5
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.080 | 2.490 |
| 2021 | 1.210 | 2.510 |
| 2022 | 950 | 2.370 |
| 2023 | 810 | 2.250 |
| 2024 | 770 | 2.260 |
Hoekwoning
Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720
Huurwoning
Gaz: 690 • Électricité: 1.900
Koopwoning
Gaz: 980 • Électricité: 2.780
Appartement
Gaz: 600 • Électricité: 1.760
Tussenwoning
Gaz: 910 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970
Nombre total d'établissements: 14.555
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 559 |
| jul 2025 | 587 |
| jun 2025 | 645 |
| mei 2025 | 717 |
| mrt 2025 | 695 |
| mrt 2026 | 651 |
| nov 2024 | 762 |
| nov 2025 | 546 |
| okt 2024 | 759 |
| okt 2025 | 658 |
| sep 2024 | 645 |
| sep 2025 | 649 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
6221KM Maastricht
€ 2.500 p/m
€ 20/m²
6229WL Maastricht
€ 1.995 p/m
€ 23/m²
6212XC Maastricht
€ 1.995 p/m
€ 25/m²
6211JD Maastricht
€ 1.750 p/m
€ 27/m²
6221TB Maastricht
€ 1.800 p/m
€ 17/m²
6229EM Maastricht
€ 1.647 p/m
€ 21/m²
6211SP Maastricht
€ 1.395 p/m
€ 16/m²
6229EM Maastricht
€ 1.044 p/m
€ 42/m²