Ir directamente al contenido
Logotipo de Hypodomus Maastricht Lap & Pletsers

Oude Maasstraat 63 B

6229BC Maastricht • Limburg

Disponible

€ 219.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 225.230

Precio de compra /m²: € 3.911

Galería de fotos

Descripción

Sfeervolle maisonette verdeeld over de eerste en tweede verdieping, gelegen in de populaire wijk Heugem. Het appartement is voorzien van nieuw luxe sanitair, ruime slaapkamer, moderne keuken en inpandige berging. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen, waaronder winkelcentrum ‘De Beente’. Daarnaast liggen zowel het centrum van Maastricht als het MUMC+ met omliggende universiteitsgebouwen op korte fietsafstand. Bij het appartement horen een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein, een privéberging én een zonnig dakterras op het zuiden met veel privacy. De woning is toegankelijk via zowel de Oude Maasstraat als via Aan het Valderen, waar zich tevens de toegang tot de parkeerplaats bevindt. Indeling Begane grond: Gezamenlijke entree met meterkast, privéberging en een eigen overdekte parkeerplaats achter afgesloten poort. Via de buitentrap aan de zijde van Aan het Valderen bereikt u de woning op de eerste verdieping. Eerste verdieping: Entree naar de hal. Vanuit hier is er toegang tot een ruime berging met cv-opstelling en witgoedaansluiting, extra opbergruimte onder de trap en een geheel vernieuwd modern toilet met fontein. De lichte woonkamer met open keuken profiteert van veel daglicht. De keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, koelkast en afzuigkap. De woonkamer is afgewerkt met een nieuwe moderne laminaatvloer. Tweede verdieping: De overloop biedt toegang tot een royale slaapkamer van circa 18 m² met praktische muurkast. Aan de voorzijde bevindt zich een raam en daarnaast zorgt een Velux dakvenster voor extra lichtinval. De recent vernieuwde badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en spiegel. Vanuit deze verdieping is tevens het ruime dakterras bereikbaar, gelegen op het zuiden en voorzien van nieuwe houten vlonder en biedt optimale privacy. Bijzonderheden: -Geheel instapklaar en per direct beschikbaar. -Recent voorzien van een nieuw toilet en badkamer. -Inclusief overdekte parkeerplaats en externe (fietsen) berging. -VvE-bijdrage € 171,- per maand. -Energielabel C, geldig tot 10-03-2035. -Cv-installatie in eigendom (bouwjaar 2011). -Kunststof kozijnen en deuren met isolerende beglazing. AANSPRAKELIJKHEID Bovenstaande informatie betreft een globale omschrijving van het object. De gegevens zijn deels afkomstig van derden. Ondanks de grootst mogelijke zorgvuldigheid kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de juistheid hiervan. Aan deze brochure en eventuele tekeningen kunnen geen rechten worden ontleend. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst pas tot stand komt nadat beide partijen de overeenkomst hebben ondertekend (schriftelijkheidsvereiste). Koper heeft te allen tijde het recht om, voor eigen rekening, een bouwkundige keuring te laten uitvoeren en/of andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud.

Hipoteca berekenen

€ 219.000

Coste del comprador (estimado): € 6.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 225.230

2,78%

Anualmente

%

€ 10.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 219.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
56 m²
Contenido
185 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1981
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Proline HRC 24 CW3 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op afgesloten terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
16-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam en glasvezelkabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6229

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.