Direkt zum Inhalt
Logo von Mert-K makelaardij

de Haymestraat 29

6269CR Margraten • Limburg

Verfügbar

€ 379.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.430

2 % Übertragungssteuer (€ 7.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 388.430

Kaufpreis /m²: € 4.211

Fotoalbum

Beschreibung

Deze woning wordt aangeboden door Mert-K makelaardij Modern wonen, met een garage en een splitlevel achtertuin Achter de gevel van deze twee-onder-een-kapwoning gaat een sfeervol en verzorgde woning schuil, waar licht, leefruimte en gebruiksgemak mooi samenkomen. Beneden draait het dagelijks wonen vooral om de open verbinding tussen de woonkamer, eethoek en keuken. Grote raampartijen aan beide zijden zorgen voor prettig daglicht gedurende de dag, terwijl de schuifpui de tuin nadrukkelijk betrekt bij de leefruimte. Ook de moderne keuken met spoeleiland sluit hier goed op aan en geeft de begane grond een eigentijdse uitstraling. Boven bevinden zich drie slaapkamers en een nette afgewerkte badkamer, terwijl buiten juist de combinatie van privacy, groen en meerdere zitplekken opvalt. Daarbij beschikt de woning over een eigen oprit, garage en een kelderruimte. Met een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 231 m² en een rustige ligging in Margraten staat hier een woning die direct betrokken kan worden. De buurt De woning ligt in een rustige woonstraat in Margraten, een geliefd dorp binnen de gemeente Eijsden-Margraten. In de directe omgeving bevinden zich supermarkten, basisscholen, sportverenigingen en horecagelegenheden, waardoor dagelijkse voorzieningen eenvoudig bereikbaar zijn. Ook wandel- en fietsroutes richting het Limburgse heuvellandschap liggen dichtbij. Maastricht bevindt zich op ongeveer 15 autominuten afstand, terwijl uitvalswegen richting de A2 en België goed bereikbaar zijn. Daarnaast zijn omliggende plaatsen zoals Valkenburg en Gulpen snel aan te rijden. Begane grond Via de verzorgde voortuin en eigen oprit wordt de entree bereikt. De hal vormt een nette binnenkomst en geeft toegang tot het moderne toilet met fonteintje, de meterkast, de trapopgang, de kelder en de leefruimte. Aansluitend opent zich de doorzonwoonkamer, waar de parketvloer en de grote raampartijen direct bijdragen aan de warme uitstraling. Aan de voorzijde is plek voor een comfortabele zithoek, terwijl richting de tuin ruimte ontstaat voor een royale eettafel. Dankzij de schuifpui loopt de leefruimte prettig over richting het terras en krijgt het achterste gedeelte van de woonkamer extra veel licht binnen. De keuken sluit hier direct op aan en is uitgevoerd in een moderne opstelling met spoeleiland. Naast veel werk- en bergruimte beschikt de keuken over een M-System gasfornuis, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Eerste verdieping Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. Alle kamers zijn stuk voor stuk netjes afgewerkt en voorzien van een aangename lichtinval. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en beschikt over een rustige uitstraling met voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en aanvullende meubels. Ook de overige kamers lenen zich uitstekend als slaap-, werk- of hobbykamer. De badkamer is modern uitgevoerd en ingericht met een bad-/douchecombinatie, een wastafelmeubel met dubbele opzet met de op de wand gemonteerde kranen en een wandcloset. Dankzij het raam is natuurlijke ventilatie aanwezig en komt ook hier prettig daglicht binnen. Buitenruimte Achter de woning ligt een verzorgde, beschutte tuin met een speelse splitlevelindeling. Direct aan de woning bevindt zich een ruim terras, terwijl het hoger gelegen gedeelte een extra terras, groen en privacy toevoegt. Door de verschillende niveaus ontstaan meerdere plekken om heerlijk buiten te zitten. Daarnaast beschikt de tuin over een berging en een loopdeur naar de garage, wat zorgt voor extra gemak in het dagelijks gebruik. Aan de voorzijde is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig en zorgt de nette voortuin voor een verzorgde eerste indruk. Bijzonderheden • Twee-onder-een-kapwoning • Zonnepanelen • Goed onderhouden en instapklaar • Woonoppervlakte: 88 m² • Perceeloppervlakte: 227 m² • Bouwjaar: 1966 • Moderne keuken met spoeleiland • Doorzonwoonkamer met schuifpui • Drie slaapkamers • Moderne badkamer • Kelderruimte aanwezig • Garage en stenen berging • Parkeren op eigen terrein Een verzorgde woning met moderne afwerking, een fijne leefruimte en een verrassend complete indeling. Interesse? Plan gerust een bezichtiging in voor de Haymestraat 29 in Margraten. Note: Deze informatie is met zorg samengesteld door Mert-K Makelaardij. Ondanks onze inspanningen om deze presentatie volledig en accuraat te maken, kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud. De woning is opgemeten volgens de NEN2580-norm; kleine afwijkingen zijn mogelijk. Een koopovereenkomst komt pas tot stand na schriftelijke ondertekening door beide partijen.

Hypothek berekenen

€ 379.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.430

2 % Übertragungssteuer (€ 7.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 388.430

2,78%

Jährlich

%

€ 18.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 379.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
90 m²
Fläche des Grundstücks
231 m²
Inhalt
431 m³
Sonstiger Innenraum
34 m²
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Hinterhof Fläche
95 m²

Bau und Energie

Baujahr
1963
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
14-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, urinoir, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Rookkanaal
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6269

Google Karten

Karte von Margraten

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Margraten

Wohn- und Viertelzahlen in Margraten

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Margraten. In 2026 waren da 3.909 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 392.932.

Einwohner

3.909

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 392.932

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.791

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

67

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Margraten
Jahr Einwohner
2021 3.840
2022 3.875
2023 3.935
2024 3.950
2025 3.950
2026 3.909

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Margraten
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 280.208
2022 EUR 306.354
2023 EUR 365.949
2024 EUR 371.645
2025 EUR 392.932

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.245 0-15: 560 15-25: 285 25-45: 810 45-65: 995

Ausbildungsstufe

Hoger

930

Praktisch

510

Middelbaar

1.050

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

330

Nederland

3.495

Buiten Europa

130

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 264
Appartementen 362
Tussenwoningen 409
Vrijstaande woningen 451
Twee-onder-één-kap woningen 377

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 7
1700 tot 1900 115
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 93
1950 tot 1970 454
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 205
1990 tot 2000 104
2000 tot 2010 132
2010 tot 2020 91
2020 en later 98

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

453

Bezeichnung C

361

Bezeichnung D

304

Bezeichnung G

212

Bezeichnung F

205

Bezeichnung B

193

Bezeichnung E

75

Bezeichnung A+++

35

Bezeichnung A+

25

Bezeichnung A++

25

Bezeichnung A++++

1

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Margraten
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.446 3.032
2021 1.633 3.127
2022 1.279 3.051
2023 1.057 2.948
2024 992 3.097

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.007 • Strom: 2.786

Huurwoning

Gas: 825 • Strom: 1.957

Koopwoning

Gas: 1.113 • Strom: 3.222

Appartement

Gas: 729 • Strom: 1.944

Tussenwoning

Gas: 834 • Strom: 2.474

Vrijstaande woning

Gas: 1.316 • Strom: 3.747

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.179 • Strom: 3.196

Betriebsaktivität in Margraten (2025)

Handel en HORECA 110
Nijverheid en energie 70
Zakelijke dienstverlening 105
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Gesamtanzahl der Firmensitze: 545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Margraten
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 5
jun 2025 5
mei 2025 3
mrt 2025 6
mrt 2026 2
nov 2024 8
nov 2025 4
okt 2024 6
okt 2025 10
sep 2024 5
sep 2025 12

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Margraten.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Margraten

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Margraten?

Margraten telt in 2026 ongeveer 3.909 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Margraten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Margraten is in 2025 circa € 392.932.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Margraten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Margraten ligt rond € 30.791 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Margraten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 67 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Margraten?

In Margraten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 451 woningen.

Meer Häuser in Margraten

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.