Aller directement au contenu
Logo de Mert-K makelaardij

de Haymestraat 29

6269CR Margraten • Limburg

Disponible

€ 379.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 388.430

Prix d'achat /m²: € 4.211

Galerie de photos

Description

Deze woning wordt aangeboden door Mert-K makelaardij Modern wonen, met een garage en een splitlevel achtertuin Achter de gevel van deze twee-onder-een-kapwoning gaat een sfeervol en verzorgde woning schuil, waar licht, leefruimte en gebruiksgemak mooi samenkomen. Beneden draait het dagelijks wonen vooral om de open verbinding tussen de woonkamer, eethoek en keuken. Grote raampartijen aan beide zijden zorgen voor prettig daglicht gedurende de dag, terwijl de schuifpui de tuin nadrukkelijk betrekt bij de leefruimte. Ook de moderne keuken met spoeleiland sluit hier goed op aan en geeft de begane grond een eigentijdse uitstraling. Boven bevinden zich drie slaapkamers en een nette afgewerkte badkamer, terwijl buiten juist de combinatie van privacy, groen en meerdere zitplekken opvalt. Daarbij beschikt de woning over een eigen oprit, garage en een kelderruimte. Met een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 231 m² en een rustige ligging in Margraten staat hier een woning die direct betrokken kan worden. De buurt De woning ligt in een rustige woonstraat in Margraten, een geliefd dorp binnen de gemeente Eijsden-Margraten. In de directe omgeving bevinden zich supermarkten, basisscholen, sportverenigingen en horecagelegenheden, waardoor dagelijkse voorzieningen eenvoudig bereikbaar zijn. Ook wandel- en fietsroutes richting het Limburgse heuvellandschap liggen dichtbij. Maastricht bevindt zich op ongeveer 15 autominuten afstand, terwijl uitvalswegen richting de A2 en België goed bereikbaar zijn. Daarnaast zijn omliggende plaatsen zoals Valkenburg en Gulpen snel aan te rijden. Begane grond Via de verzorgde voortuin en eigen oprit wordt de entree bereikt. De hal vormt een nette binnenkomst en geeft toegang tot het moderne toilet met fonteintje, de meterkast, de trapopgang, de kelder en de leefruimte. Aansluitend opent zich de doorzonwoonkamer, waar de parketvloer en de grote raampartijen direct bijdragen aan de warme uitstraling. Aan de voorzijde is plek voor een comfortabele zithoek, terwijl richting de tuin ruimte ontstaat voor een royale eettafel. Dankzij de schuifpui loopt de leefruimte prettig over richting het terras en krijgt het achterste gedeelte van de woonkamer extra veel licht binnen. De keuken sluit hier direct op aan en is uitgevoerd in een moderne opstelling met spoeleiland. Naast veel werk- en bergruimte beschikt de keuken over een M-System gasfornuis, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Eerste verdieping Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. Alle kamers zijn stuk voor stuk netjes afgewerkt en voorzien van een aangename lichtinval. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en beschikt over een rustige uitstraling met voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en aanvullende meubels. Ook de overige kamers lenen zich uitstekend als slaap-, werk- of hobbykamer. De badkamer is modern uitgevoerd en ingericht met een bad-/douchecombinatie, een wastafelmeubel met dubbele opzet met de op de wand gemonteerde kranen en een wandcloset. Dankzij het raam is natuurlijke ventilatie aanwezig en komt ook hier prettig daglicht binnen. Buitenruimte Achter de woning ligt een verzorgde, beschutte tuin met een speelse splitlevelindeling. Direct aan de woning bevindt zich een ruim terras, terwijl het hoger gelegen gedeelte een extra terras, groen en privacy toevoegt. Door de verschillende niveaus ontstaan meerdere plekken om heerlijk buiten te zitten. Daarnaast beschikt de tuin over een berging en een loopdeur naar de garage, wat zorgt voor extra gemak in het dagelijks gebruik. Aan de voorzijde is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig en zorgt de nette voortuin voor een verzorgde eerste indruk. Bijzonderheden • Twee-onder-een-kapwoning • Zonnepanelen • Goed onderhouden en instapklaar • Woonoppervlakte: 88 m² • Perceeloppervlakte: 227 m² • Bouwjaar: 1966 • Moderne keuken met spoeleiland • Doorzonwoonkamer met schuifpui • Drie slaapkamers • Moderne badkamer • Kelderruimte aanwezig • Garage en stenen berging • Parkeren op eigen terrein Een verzorgde woning met moderne afwerking, een fijne leefruimte en een verrassend complete indeling. Interesse? Plan gerust een bezichtiging in voor de Haymestraat 29 in Margraten. Note: Deze informatie is met zorg samengesteld door Mert-K Makelaardij. Ondanks onze inspanningen om deze presentatie volledig en accuraat te maken, kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud. De woning is opgemeten volgens de NEN2580-norm; kleine afwijkingen zijn mogelijk. Een koopovereenkomst komt pas tot stand na schriftelijke ondertekening door beide partijen.

Prêt immobilier berekenen

€ 379.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 388.430

2,78%

Annuellement

%

€ 18.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 379.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Superficie du terrain
231 m²
Contenu
431 m³
Autre espace intérieur
34 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Aire de la cour arrière
95 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1963
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, urinoir, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Rookkanaal
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6269

Google Maps

Carte de Margraten

Aperçu spatial du site de travail dans Margraten

Chiffres de logement et de quartier dans Margraten

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Margraten. En 2026 étaient 3.909 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 392.932.

Résidents

3.909

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 392.932

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.791

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

67

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Margraten
Année Résidents
2021 3.840
2022 3.875
2023 3.935
2024 3.950
2025 3.950
2026 3.909

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Margraten
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 280.208
2022 EUR 306.354
2023 EUR 365.949
2024 EUR 371.645
2025 EUR 392.932

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.245 0-15: 560 15-25: 285 25-45: 810 45-65: 995

Niveau d'enseignement

Hoger

930

Praktisch

510

Middelbaar

1.050

Origine des habitants (2025)

Europa

330

Nederland

3.495

Buiten Europa

130

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 264
Appartementen 362
Tussenwoningen 409
Vrijstaande woningen 451
Twee-onder-één-kap woningen 377

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 7
1700 tot 1900 115
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 93
1950 tot 1970 454
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 205
1990 tot 2000 104
2000 tot 2010 132
2010 tot 2020 91
2020 en later 98

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

453

Étiquette C

361

Étiquette D

304

Étiquette G

212

Étiquette F

205

Étiquette B

193

Étiquette E

75

Étiquette A+++

35

Étiquette A+

25

Étiquette A++

25

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Margraten
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.446 3.032
2021 1.633 3.127
2022 1.279 3.051
2023 1.057 2.948
2024 992 3.097

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.007 • Électricité: 2.786

Huurwoning

Gaz: 825 • Électricité: 1.957

Koopwoning

Gaz: 1.113 • Électricité: 3.222

Appartement

Gaz: 729 • Électricité: 1.944

Tussenwoning

Gaz: 834 • Électricité: 2.474

Vrijstaande woning

Gaz: 1.316 • Électricité: 3.747

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.179 • Électricité: 3.196

Activité dans Margraten (2025)

Handel en HORECA 110
Nijverheid en energie 70
Zakelijke dienstverlening 105
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 545

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Margraten
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 5
jun 2025 5
mei 2025 3
mrt 2025 6
mrt 2026 2
nov 2024 8
nov 2025 4
okt 2024 6
okt 2025 10
sep 2024 5
sep 2025 12

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Margraten.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Margraten

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Margraten?

Margraten telt in 2026 ongeveer 3.909 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Margraten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Margraten is in 2025 circa € 392.932.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Margraten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Margraten ligt rond € 30.791 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Margraten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 67 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Margraten?

In Margraten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 451 woningen.

Meer maisons in Margraten

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.