Direkt zum Inhalt
Logo von Tijs & Cyril Makelaardij

Duivenstraat 17

6261NV Mheer • Limburg

Verfügbar

€ 550.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.850

2 % Übertragungssteuer (€ 11.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 562.850

Kaufpreis /m²: € 2.895

Fotoalbum

Beschreibung

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Vrijstaand woonhuis in Mheer met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een werkkamer. In het geliefde Heuvelland, om precies te zijn aan de Duivenstraat in Mheer, staat deze fors uitgebouwde woning met een garage/berging en verrassend veel ruimte. Op de begane grond zijn niet alleen de riante woonkamer en eetkeuken, maar ook een werkkamer, slaapkamer en een badkamer. De eerste verdieping biedt ruimte aan 2 ruime slaapkamers en een badkamer, perfect voor de kinderen of logees. In de tuin ziet u niet alleen een overdekt terras, maar ook een verwarmd zwembad (semi-inbouw). Typering: Heerlijk wonen in het Heuvelland, op nog geen 10 kilometer van het MUMC+ en de zuidkant van Maastricht. Mheer is een prima uitvalsbasis, met de dynamiek van de stad en prachtige natuur in de nabijheid. Het dorp heeft een eigen basisschool, diverse verenigingen en een goede busverbinding (Maastricht-Gulpen). Met de fiets of lopend ontdekt u deze prachtige omgeving, met het Belgische Voeren in de nabijheid. Indeling: Souterrain: Op straatniveau is een garage/berging, met een vloeroppervlakte van circa 17 m2. Vanuit de hal is er toegang tot een wijn-/provisiekelder (circa 3,15 x 3,00), met een hoogte van circa 2 meter. Begane grond: Via de buitentrap loopt u naar de entree van deze vrijstaande, fors uitgebouwde woning. De entree, met een kunststof voordeur, is omlijst met fraai marmer. Vanuit de aansluitende hal heeft u toegang tot de woonkamer, keuken, het gastentoilet en de badkamer. Fraaie elementen zijn de diagonaal gelegde tegelvloer en de witte paneeldeuren. Aan de voorzijde is de eetkeuken (circa 5,19 x 4,41), met veel lichtinval en een rijkelijk gedecoreerde schouw bij de voormalige haard. De ruime, L-vormige keukenopstelling is uitgevoerd met inbouwapparatuur van AEG en Siemens: een keramische kookplaat, afzuigkap, oven en een vaatwasser. Ook de losse koel-/vriescombinatie blijft achter, waarmee de keuken zeer compleet wordt opgeleverd. De tuingerichte woonkamer heeft een oppervlakte van circa 50 m2, met een schuifpui naar de achtertuin en een deur naar de zijtuin. Het zitgedeelte is van groot formaat en in het linkerdeel is het eetgedeelte, met genoeg plek voor een lange tafel. Bij het zitgedeelte staat een houtkachel, die de ruimte snel verwarmt. In het rechterdeel van de begane grond is een fijne werkkamer/kantoorruimte (circa 2,98 x 2,22). Ook is er een bijkeuken/wasruimte (circa 3,08 x 2,80), vlak naast de trap die naar de wijn-/provisiekelder leidt. Op de begane grond zijn een slaapkamer en een badkamer. Slaapkamer I (circa 4,72 x 3,37) bevindt zich aan de achterzijde, met mooi uitzicht op de tuin en met een deur naar het overdekte terras. De badkamer (circa 3,45/2,43 x 2,22) is ingedeeld met een ligbad, inloopdouche en een wastafel. Aan de voorzijde van het woonhuis ziet u een groot terras en een tuin, met gevarieerde beplanting die deels groenblijvend is. De achtertuin met groot terras biedt veel privacy. Blikvangers zijn het verwarmde semi-inbouwzwembad, heerlijk in de zon, en het overdekte terras bij de woonkamer en slaapkamer. Eerste verdieping: Onder het schuine dak, met een nokhoogte van maar liefst 3,50 meter, zijn nog twee ruime slaapkamers en een badkamer. Slaapkamer II (circa 7,40 x 3,08) met dakkapel is aan de linkerzijde, en slaapkamer III (circa 6,61 x 3,26/2,19) met een dakkapel en kast is aan de rechterzijde. De badkamer (circa 2,23 x 2,14) op deze verdieping is ingedeeld met een douche, toilet en een wastafel. Aan de andere zijde van de overloop is een berging (circa 2,85 x 2,14) met de opstelling van de HR-ketel (bouwjaar 2011, eigendom). Algemeen: Bouwjaar: 1960, renovatie 2001/2002 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 190 m2, inhoud circa 732 m3 Perceeloppervlakte: 432 m2 (3 kadastrale percelen) Dakisolatie (10 cm Unilin), dakpannen en platte dakbedekking vernieuwd in 2025 Aanbouw en dakopbouw (2001/2002) Schilderwerk gedaan 2025 Kunststof kozijnen met dubbele beglazing Vloerverwarming in de woonkamer Verwarming en warm water via een HR-ketel (bouwjaar 2011, eigendom) Verwarmd, semi-inbouw zwembad in de tuin Asbest: Nee (verwijderd in 2001) Olietank: Nee Energielabel: D Aanvaarding: in onderling overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hypothek berekenen

€ 550.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.850

2 % Übertragungssteuer (€ 11.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 562.850

3,04%

Jährlich

%

€ 27.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 550.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
190 m²
Fläche des Grundstücks
432 m²
Inhalt
732 m³
Sonstiger Innenraum
10 m²
Gebäude mit Außenbereich
10 m²
Externe Berghalle
21 m²

Bau und Energie

Baujahr
1960
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
2011, eigendom
Energieausweis
D

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Tuin rondom
Bergung
Inpandig
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, 2 wastafels, douche, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Schuifpui en zwembad

Karten

Postkarten

Postkarten für 6261

Google Karten

Standort von Mheer

Entdecken Sie, wo Makler in Mheer aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Mheer

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Mheer. In 2026 waren da 832 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 437.000.

Einwohner

832

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 437.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

5

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Mheer
Jahr Einwohner
2021 855
2022 865
2023 845
2024 840
2025 835
2026 832

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Mheer
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 315.000
2022 EUR 332.000
2023 EUR 395.000
2024 EUR 405.000
2025 EUR 437.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 290 0-15: 95 15-25: 65 25-45: 150 45-65: 255

Ausbildungsstufe

Hoger

260

Praktisch

100

Middelbaar

260

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

90

Nederland

720

Buiten Europa

30

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 48
Appartementen 45
Tussenwoningen 68
Vrijstaande woningen 153
Twee-onder-één-kap woningen 93

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 65
1900 tot 1925 10
1925 tot 1950 20
1950 tot 1970 71
1970 tot 1980 112
1980 tot 1990 44
1990 tot 2000 38
2000 tot 2010 29
2010 tot 2020 8
2020 en later 2

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

97

Bezeichnung G

77

Bezeichnung D

70

Bezeichnung B

62

Bezeichnung F

46

Bezeichnung A

44

Bezeichnung E

13

Bezeichnung A+

3

Bezeichnung A++

1

Bezeichnung A+++

0

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Mheer
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.780 3.290
2021 2.030 3.340
2022 1.620 3.160
2023 1.330 3.020
2024 1.310 3.140

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.190 • Strom: 2.580

Huurwoning

Gas: 1.130 • Strom: 2.540

Koopwoning

Gas: 1.380 • Strom: 3.140

Appartement

Gas: 1.200 • Strom: 2.510

Tussenwoning

Gas: 1.150 • Strom: 2.810

Vrijstaande woning

Gas: 1.570 • Strom: 3.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Strom: 2.780

Betriebsaktivität in Mheer (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 45
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Gesamtanzahl der Firmensitze: 135

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Mheer
Periode Verbrechen
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 1
mrt 2026 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 3
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Mheer.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Mheer

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Mheer?

Mheer telt in 2026 ongeveer 832 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Mheer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Mheer is in 2025 circa € 437.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Mheer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Mheer ligt rond € 38.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Mheer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Mheer?

In Mheer komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 153 woningen.

Meer Häuser in Mheer

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.