Direkt zum Inhalt
Logo von Ellen Mouthaan Makelaardij

Amersfoortsestraatweg 76

1411HE Naarden • Noord-Holland

Verfügbar

€ 365.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.150

2 % Übertragungssteuer (€ 7.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 374.150

Kaufpreis /m²: € 4.506

Fotoalbum

Beschreibung

*** Live bezichtiging: Kijk op vrijdag 15 mei a.s. om 12.30 uur mee via de Instagrampagina van de verkopend makelaar *** Een licht, zeer verzorgd driekamerappartement op de derde en bovenste woonlaag met vrij zicht over een parkachtige tuin met vijverpartij, zonnig balkon op het zuidoosten en winkels aan de overzijde van de straat. Algemeen: - Woonoppervlakte van 81m2, met een aparte inpandige berging van 6m2 - Met 2 ruime slaapkamers en een royale keuken - Mogelijkheid tot open keuken door samenvoegen woonkamer en keuken - Keurig onderhouden en zeer verzorgd! - Zeer zonnig en beschut balkon met vrij zicht op het zuidoosten - Op korte afstand van de lift; dus niet de gehele galerij af om bij de voordeur te komen - Het appartement heeft o.a. glad afgewerkte wanden, grotendeels dubbel glas en aan de achterzijde over de gehele breedte een elektrisch bedienbare zonwering. - De VvE kosten bedragen €362 per maand exclusief een voorschot stookkosten van €94,- (blokverwarming) per maand. Ligging; * Gelegen op de 3e woonlaag van appartementengebouw ‘Zandbergen A’. * Vanaf het appartement is er prachtig groen uitzicht over de parkachtige tuin met vijverpartij en monumentale bomen. * Diverse winkels, waaronder o.a. een Albert Heijn, bakker en drogist bevinden zich op korte loopafstand * Ook meerdere sportclubs, waaronder tennis-, voetbal-, en hockeyverenigingen en een binnenzwembad liggen in de directe omgeving * Met vlakbij een bushalte met rechtstreekse busverbinding naar het NS Station Naarden-Bussum en Amsterdam-Zuid * Op fietsafstand van het NS Station Naarden/Bussum en zeer dicht bij de oprit A1 * Zowel Naarden-Vesting als het centrum van Bussum liggen op enkele minuten fietsen Indeling; * Ruime hal met meterkast, garderobe en toegang tot woonkamer, keuken, slaapkamers en badkamer. * De prettig lichte woon/eetkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een zit- als eethoek en is voorzien van nette crèmekleurige vloerbedekking * De woonkamer en het balkon liggen op het zuidoosten; zeer zonnig en licht! * Royale keuken met veel berg- en werkruimte, inbouwapparatuur en de aansluiting voor de wasmachine * Grootste slaapkamer met toegang tot het balkon en de badkamer en een vaste kast aan de tuinzijde * Tweede slaap- of werkkamer aan de galerijkant, ook met toegang tot de badkamer en een vaste kast * De nette badkamer heeft een inloopdouche, wastafelmeubel en een aparte wc met fontein * In de onderbouw is er een eigen berging Kortom: een heerlijk licht en uitnodigend appartement, met een zonnig balkon en prachtig zicht en vlakbij alle voorzieningen. Maar ook: ruim met 2 goede slaapkamers en de mogelijkheid tot een open keuken!

Hypothek berekenen

€ 365.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.150

2 % Übertragungssteuer (€ 7.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 374.150

2,78%

Jährlich

%

€ 18.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 365.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen en een kelder
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
81 m²
Inhalt
260 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1962
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
F

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Box
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 1411

Google Karten

Geografische Übersicht Naarden

Entdecken Sie, wo Makler in Naarden aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Naarden

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Naarden. In 2025 waren da 18.410 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 659.000.

Einwohner

18.410

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 659.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 50.000

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

774

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Naarden
Jahr Einwohner
2021 17.550
2022 17.610
2023 18.425
2024 18.225
2025 18.410

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Naarden
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 517.000
2022 EUR 559.000
2023 EUR 610.000
2024 EUR 634.000
2025 EUR 659.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.030 0-15: 3.490 15-25: 1.985 25-45: 3.595 45-65: 5.310

Ausbildungsstufe

Hoger

6.640

Praktisch

2.150

Middelbaar

3.800

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.065

Nederland

13.380

Buiten Europa

2.975

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.641
Appartementen 1.913
Tussenwoningen 2.938
Vrijstaande woningen 475
Twee-onder-één-kap woningen 1.107

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 56
1700 tot 1900 366
1900 tot 1925 480
1925 tot 1950 1.843
1950 tot 1970 2.742
1970 tot 1980 574
1980 tot 1990 635
1990 tot 2000 388
2000 tot 2010 132
2010 tot 2020 130
2020 en later 160

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.082

Bezeichnung A

1.363

Bezeichnung G

999

Bezeichnung F

993

Bezeichnung E

970

Bezeichnung B

877

Bezeichnung D

766

Bezeichnung A+++

118

Bezeichnung A+

91

Bezeichnung A++

41

Bezeichnung A++++

5

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Naarden
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.510 3.200
2021 1.750 3.310
2022 1.360 3.090
2023 1.150 2.910
2024 1.120 2.980

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.350 • Strom: 3.260

Huurwoning

Gas: 750 • Strom: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.300 • Strom: 3.280

Appartement

Gas: 640 • Strom: 1.750

Tussenwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.930 • Strom: 4.960

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.600 • Strom: 4.140

Betriebsaktivität in Naarden (2025)

Handel en HORECA 530
Nijverheid en energie 305
Zakelijke dienstverlening 1.490
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 290
Cultuur, recreatie en overige diensten 305

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.835

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Naarden
Periode Verbrechen
jan 2025 53
jan 2026 69
jul 2025 54
jun 2025 70
mei 2025 56
mrt 2025 60
nov 2024 60
nov 2025 80
okt 2024 48
okt 2025 74
sep 2024 52
sep 2025 52

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Naarden.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Naarden

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Naarden?

Naarden telt in 2025 ongeveer 18.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Naarden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Naarden is in 2025 circa € 659.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden ligt rond € 50.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Naarden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 774 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Naarden?

In Naarden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.938 woningen.

Meer Häuser in Naarden

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.