Aller directement au contenu
Logo de Ellen Mouthaan Makelaardij

Amersfoortsestraatweg 76

1411HE Naarden • Noord-Holland

Disponible

€ 365.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 374.150

Prix d'achat /m²: € 4.506

Galerie de photos

Description

*** Live bezichtiging: Kijk op vrijdag 15 mei a.s. om 12.30 uur mee via de Instagrampagina van de verkopend makelaar *** Een licht, zeer verzorgd driekamerappartement op de derde en bovenste woonlaag met vrij zicht over een parkachtige tuin met vijverpartij, zonnig balkon op het zuidoosten en winkels aan de overzijde van de straat. Algemeen: - Woonoppervlakte van 81m2, met een aparte inpandige berging van 6m2 - Met 2 ruime slaapkamers en een royale keuken - Mogelijkheid tot open keuken door samenvoegen woonkamer en keuken - Keurig onderhouden en zeer verzorgd! - Zeer zonnig en beschut balkon met vrij zicht op het zuidoosten - Op korte afstand van de lift; dus niet de gehele galerij af om bij de voordeur te komen - Het appartement heeft o.a. glad afgewerkte wanden, grotendeels dubbel glas en aan de achterzijde over de gehele breedte een elektrisch bedienbare zonwering. - De VvE kosten bedragen €362 per maand exclusief een voorschot stookkosten van €94,- (blokverwarming) per maand. Ligging; * Gelegen op de 3e woonlaag van appartementengebouw ‘Zandbergen A’. * Vanaf het appartement is er prachtig groen uitzicht over de parkachtige tuin met vijverpartij en monumentale bomen. * Diverse winkels, waaronder o.a. een Albert Heijn, bakker en drogist bevinden zich op korte loopafstand * Ook meerdere sportclubs, waaronder tennis-, voetbal-, en hockeyverenigingen en een binnenzwembad liggen in de directe omgeving * Met vlakbij een bushalte met rechtstreekse busverbinding naar het NS Station Naarden-Bussum en Amsterdam-Zuid * Op fietsafstand van het NS Station Naarden/Bussum en zeer dicht bij de oprit A1 * Zowel Naarden-Vesting als het centrum van Bussum liggen op enkele minuten fietsen Indeling; * Ruime hal met meterkast, garderobe en toegang tot woonkamer, keuken, slaapkamers en badkamer. * De prettig lichte woon/eetkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een zit- als eethoek en is voorzien van nette crèmekleurige vloerbedekking * De woonkamer en het balkon liggen op het zuidoosten; zeer zonnig en licht! * Royale keuken met veel berg- en werkruimte, inbouwapparatuur en de aansluiting voor de wasmachine * Grootste slaapkamer met toegang tot het balkon en de badkamer en een vaste kast aan de tuinzijde * Tweede slaap- of werkkamer aan de galerijkant, ook met toegang tot de badkamer en een vaste kast * De nette badkamer heeft een inloopdouche, wastafelmeubel en een aparte wc met fontein * In de onderbouw is er een eigen berging Kortom: een heerlijk licht en uitnodigend appartement, met een zonnig balkon en prachtig zicht en vlakbij alle voorzieningen. Maar ook: ruim met 2 goede slaapkamers en de mogelijkheid tot een open keuken!

Prêt immobilier berekenen

€ 365.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 374.150

2,78%

Annuellement

%

€ 18.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 365.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen en een kelder
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
81 m²
Contenu
260 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1962
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1411

Google Maps

Aperçu géographique Naarden

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Naarden

Chiffres de logement et de quartier dans Naarden

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Naarden. En 2025 étaient 18.410 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 659.000.

Résidents

18.410

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 659.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 50.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

774

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Naarden
Année Résidents
2021 17.550
2022 17.610
2023 18.425
2024 18.225
2025 18.410

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Naarden
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 517.000
2022 EUR 559.000
2023 EUR 610.000
2024 EUR 634.000
2025 EUR 659.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.030 0-15: 3.490 15-25: 1.985 25-45: 3.595 45-65: 5.310

Niveau d'enseignement

Hoger

6.640

Praktisch

2.150

Middelbaar

3.800

Origine des habitants (2025)

Europa

2.065

Nederland

13.380

Buiten Europa

2.975

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.641
Appartementen 1.913
Tussenwoningen 2.938
Vrijstaande woningen 475
Twee-onder-één-kap woningen 1.107

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 56
1700 tot 1900 366
1900 tot 1925 480
1925 tot 1950 1.843
1950 tot 1970 2.742
1970 tot 1980 574
1980 tot 1990 635
1990 tot 2000 388
2000 tot 2010 132
2010 tot 2020 130
2020 en later 160

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.082

Étiquette A

1.363

Étiquette G

999

Étiquette F

993

Étiquette E

970

Étiquette B

877

Étiquette D

766

Étiquette A+++

118

Étiquette A+

91

Étiquette A++

41

Étiquette A++++

5

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Naarden
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.510 3.200
2021 1.750 3.310
2022 1.360 3.090
2023 1.150 2.910
2024 1.120 2.980

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.350 • Électricité: 3.260

Huurwoning

Gaz: 750 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 1.300 • Électricité: 3.280

Appartement

Gaz: 640 • Électricité: 1.750

Tussenwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.690

Vrijstaande woning

Gaz: 1.930 • Électricité: 4.960

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.600 • Électricité: 4.140

Activité dans Naarden (2025)

Handel en HORECA 530
Nijverheid en energie 305
Zakelijke dienstverlening 1.490
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 290
Cultuur, recreatie en overige diensten 305

Nombre total d'établissements: 3.835

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Naarden
Période Délits
jan 2025 53
jan 2026 69
jul 2025 54
jun 2025 70
mei 2025 56
mrt 2025 60
nov 2024 60
nov 2025 80
okt 2024 48
okt 2025 74
sep 2024 52
sep 2025 52

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Naarden.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Naarden

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Naarden?

Naarden telt in 2025 ongeveer 18.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Naarden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Naarden is in 2025 circa € 659.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden ligt rond € 50.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Naarden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 774 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Naarden?

In Naarden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.938 woningen.

Meer maisons in Naarden

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.