Jump to content
Logo of Ellen Mouthaan Makelaardij

Amersfoortsestraatweg 76

1411HE Naarden • Noord-Holland

Available

€ 365.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.150

2% transfer tax (€ 7.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 374.150

Purchase price /m²: € 4.506

Photo Gallery

Description

*** Live bezichtiging: Kijk op vrijdag 15 mei a.s. om 12.30 uur mee via de Instagrampagina van de verkopend makelaar *** Een licht, zeer verzorgd driekamerappartement op de derde en bovenste woonlaag met vrij zicht over een parkachtige tuin met vijverpartij, zonnig balkon op het zuidoosten en winkels aan de overzijde van de straat. Algemeen: - Woonoppervlakte van 81m2, met een aparte inpandige berging van 6m2 - Met 2 ruime slaapkamers en een royale keuken - Mogelijkheid tot open keuken door samenvoegen woonkamer en keuken - Keurig onderhouden en zeer verzorgd! - Zeer zonnig en beschut balkon met vrij zicht op het zuidoosten - Op korte afstand van de lift; dus niet de gehele galerij af om bij de voordeur te komen - Het appartement heeft o.a. glad afgewerkte wanden, grotendeels dubbel glas en aan de achterzijde over de gehele breedte een elektrisch bedienbare zonwering. - De VvE kosten bedragen €362 per maand exclusief een voorschot stookkosten van €94,- (blokverwarming) per maand. Ligging; * Gelegen op de 3e woonlaag van appartementengebouw ‘Zandbergen A’. * Vanaf het appartement is er prachtig groen uitzicht over de parkachtige tuin met vijverpartij en monumentale bomen. * Diverse winkels, waaronder o.a. een Albert Heijn, bakker en drogist bevinden zich op korte loopafstand * Ook meerdere sportclubs, waaronder tennis-, voetbal-, en hockeyverenigingen en een binnenzwembad liggen in de directe omgeving * Met vlakbij een bushalte met rechtstreekse busverbinding naar het NS Station Naarden-Bussum en Amsterdam-Zuid * Op fietsafstand van het NS Station Naarden/Bussum en zeer dicht bij de oprit A1 * Zowel Naarden-Vesting als het centrum van Bussum liggen op enkele minuten fietsen Indeling; * Ruime hal met meterkast, garderobe en toegang tot woonkamer, keuken, slaapkamers en badkamer. * De prettig lichte woon/eetkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een zit- als eethoek en is voorzien van nette crèmekleurige vloerbedekking * De woonkamer en het balkon liggen op het zuidoosten; zeer zonnig en licht! * Royale keuken met veel berg- en werkruimte, inbouwapparatuur en de aansluiting voor de wasmachine * Grootste slaapkamer met toegang tot het balkon en de badkamer en een vaste kast aan de tuinzijde * Tweede slaap- of werkkamer aan de galerijkant, ook met toegang tot de badkamer en een vaste kast * De nette badkamer heeft een inloopdouche, wastafelmeubel en een aparte wc met fontein * In de onderbouw is er een eigen berging Kortom: een heerlijk licht en uitnodigend appartement, met een zonnig balkon en prachtig zicht en vlakbij alle voorzieningen. Maar ook: ruim met 2 goede slaapkamers en de mogelijkheid tot een open keuken!

Mortgage berekenen

€ 365.000

Cost of copper (estimated): € 9.150

2% transfer tax (€ 7.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 374.150

2,78%

Yearly

%

€ 18.250

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 365.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen en een kelder
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
81 m²
Content
260 m³
Building bound outdoor space
4 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1962
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Heating
Blokverwarming
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
F

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
Salvage
Box
Parking
Op eigen terrein

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 1411

Google Maps

Geographical overview Naarden

Discover where agents are active in Naarden

Residential and neighborhood statistics in Naarden

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Naarden. In 2025 were there 18.410 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 659.000.

Residents

18.410

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 659.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 50.000

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

774

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Naarden
Year Residents
2021 17.550
2022 17.610
2023 18.425
2024 18.225
2025 18.410

Annual WOZ value

WOZ value per year in Naarden
Year Average WOZ
2021 EUR 517.000
2022 EUR 559.000
2023 EUR 610.000
2024 EUR 634.000
2025 EUR 659.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 4.030 0-15: 3.490 15-25: 1.985 25-45: 3.595 45-65: 5.310

Education level

Hoger

6.640

Praktisch

2.150

Middelbaar

3.800

Origin of residents (2025)

Europa

2.065

Nederland

13.380

Buiten Europa

2.975

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.641
Appartementen 1.913
Tussenwoningen 2.938
Vrijstaande woningen 475
Twee-onder-één-kap woningen 1.107

Construction period of buildings

Voor 1700 56
1700 tot 1900 366
1900 tot 1925 480
1925 tot 1950 1.843
1950 tot 1970 2.742
1970 tot 1980 574
1980 tot 1990 635
1990 tot 2000 388
2000 tot 2010 132
2010 tot 2020 130
2020 en later 160

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

2.082

Label A

1.363

Label G

999

Label F

993

Label E

970

Label B

877

Label D

766

Label A+++

118

Label A+

91

Label A++

41

Label A++++

5

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Naarden
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.510 3.200
2021 1.750 3.310
2022 1.360 3.090
2023 1.150 2.910
2024 1.120 2.980

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.350 • Electricity: 3.260

Huurwoning

Gas: 750 • Electricity: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.300 • Electricity: 3.280

Appartement

Gas: 640 • Electricity: 1.750

Tussenwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.930 • Electricity: 4.960

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.600 • Electricity: 4.140

Business activity in Naarden (2025)

Handel en HORECA 530
Nijverheid en energie 305
Zakelijke dienstverlening 1.490
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 290
Cultuur, recreatie en overige diensten 305

Total number of company establishments: 3.835

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Naarden
Period Crimes
jan 2025 53
jan 2026 69
jul 2025 54
jun 2025 70
mei 2025 56
mrt 2025 60
nov 2024 60
nov 2025 80
okt 2024 48
okt 2025 74
sep 2024 52
sep 2025 52

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Naarden.

Frequently asked questions about living in Naarden

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Naarden?

Naarden telt in 2025 ongeveer 18.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Naarden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Naarden is in 2025 circa € 659.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden ligt rond € 50.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Naarden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 774 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Naarden?

In Naarden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.938 woningen.

Meer houses in Naarden

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.