Direkt zum Inhalt
Logo von Remco Olden Lommers Makelaars

Raadhuisstraat 32

5161BH Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 1.059.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 23.030

2 % Übertragungssteuer (€ 21.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.082.030

Kaufpreis /m²: € 4.903

Fotoalbum

Beschreibung

Als het volgende op jouw woonwensenlijstje staat, leg je telefoon dan vast klaar: een perfect afgewerkte vrijstaande woning in hartje Sprang-Capelle, met een fantastische tuin en een bijpassend oneindig uitzicht. En er is nog veel meer dat van nummer 32 aan de Raadhuisstraat een buitenkans maakt. De afgelopen 2,5 jaar zijn er vele belangrijke punten op de i gezet, waardoor woongenot en looks nog verder zijn geüpgraded. Denk hierbij aan een nieuwe keuken en badkamer, zo goed als overal nieuwe kozijnen, nieuw bestraat zonneterras in de tuin, nieuwe poort en geïmpregneerde gevels. Klinkt dit als muziek in je oren? Dan doen we er graag nog een schepje bovenop. In de fraai aangelegde tuin vind je een zwemvijver en een kapschuur met inpandige bar, volledig voorzien van glazen schuifwanden. Hier zitten, relaxen, borrelen en eten betekent genieten van een uitzicht dat nooit verveelt. Dan is het nu tijd om te bellen. Maak vandaag nog een afspraak om deze indrukwekkende vrijstaande woning te bezichtigen en ervaar zelf hoe het voelt om hier te zijn. Wij leiden je graag rond en beantwoorden daarbij met plezier al je vragen. De bijzonderheden van de woning: - Fraaie vrijstaande woning gelegen in hartje Sprang-Capelle, vlak bij uitvalswegen, dicht bij centrum en natuur - Eigen oprit met plaats voor 4 auto’s en voorzien van nieuwe (brede) poort - Hal met vocht- en schimmelvrije kelder en opkamer - Sfeervolle en ruime woonkamer met plankenvloer, houtkachel, openslaande deuren (met staldeuren ervoor) en karakteristieke balkenconstructie - Inbouwspots en lampen in woonkamer en toilet voorzien van Philips Hue-lampen - Woonkeuken (2024) - Ruime bijkeuken - 2 (slaap)kamers begane grond - Complete badkamer begane grond (2024) - 2 slaapkamers eerste verdieping - Veel opbergruimte in de vorm van inbouwkasten eerste verdieping - Zeer ruime tuin met oneindig uitzicht bestaande uit weilanden met grazende koeien - Zwemvijver - Kapschuur met eigen bar en voorzien van glazen schuifwanden én houtkachel - Extra schuur voor het herbergen van tuin- en klusmaterialen - Zo goed als volledig voorzien van nieuwe kozijnen (2025/2026) - Zo goed als volledig voorzien van triple glas - CV-ketel: Remeha, bj: 2025 - Riolering nagekeken en hersteld - Schilderwerk binnen en buiten pico bello in orde Aangekomen in de Raadhuisstraat weet je dat het centrum niet ver weg is. Binnen krijg je direct een ander gevoel. Landelijk en vrij zijn begrippen die dan eerder van toepassing zijn. In de hal zijn een toiletruimte, de kelder en de opkamer. In de vochtvrije kelder bewaar je je voorraad of je wijncollectie. Enkele stappen verder in de gang kom je uit bij de opkamer. Ook hier kun je veel voorraad bewaren en vind je de opstelling van de cv-ketel. De woonkamer is een indrukwekkende ruimte. Dit heeft alles te maken met het extra hoge plafond, de zichtbare steunbalken en karakteristieke balkenconstructies. Laten we daarbij vooral ook het uitzicht niet vergeten waar je ten volle van geniet als je in de woonkamer staat. Achter de toch al fraaie tuin, zie je niets anders groen en weiland. Verder zie je in de woonkamer kenmerkende (vernieuwde) ruitjesramen, een plankenvloer, openslaande deuren (zijkant) en een sfeervolle houtkachel. Naast de houten trap die je naar de bovenverdieping brengt, is een (slaap)kamer. Deze kamer is multifunctioneel en kan verschillende bestemmingen krijgen. Misschien wordt dit je nieuwe thuiskantoor, een slaapkamer, de speelkamer of toch een chillroom voor de tieners. Wanneer je naar de voorzijde van de woning loopt, kom je uit bij de woonkeuken. De jonge en vooral ook charmante keuken bestaat uit een inductie kookplaat met bijbehorend fornuis bestaande uit twee ovens (SMEG), afzuigkap, verzonken spoelbak (van hardsteen) met kokendheetwaterkraan, vaatwasser en een grote koelkast. En kijk eens omhoog: ook hier is een balkenplafond zichtbaar. Naast de keuken ligt de ruime bijkeuken. Hier vind je de aansluiting van de wasapparatuur en een grote inbouwkast. De twee deuren leiden naar de tuin en naar de knappe badkamer. De badkamer is opgedeeld in een wastafel met meubel, ligbad met Whirlpoolfunctie en een dubbele douche. Ook is in dit gedeelte van de begane grond een (tweede) slaapkamer te vinden. Deze ruime kamer heeft een inbouwkast en een wastafel. De trap in de woonkamer brengt je naar de ruime eerste verdieping. De overloop is dermate groot dat je hier nog alle kanten mee op kunt. Je zou hier een thuiswerkplek kunnen creëren, een hobbyruimte van kunnen maken of een speelruimte kunnen inrichten. Ook is er een aantal inbouwkasten te vinden. Hier berg je bijvoorbeeld je kerst- en skispullen op. Aan het eind van de overloop vind je twee slaapkamers. Waarvan de grootste de ouderslaapkamer is. De hoge nok, de balkenconstructies, de Velux dakramen en de inbouwkasten maken van deze kamer een lichte, frisse en romantische kamer. Slaapkamer twee is aan de bovenzijde open en dat maakt deze ruimte heel luchtig. De achtertuin verdient een apart hoofdstuk. Hier is dan ook veel tijd en aandacht aan besteed. Wat je ziet is sierbestrating, verschillende delen gazon, een schuur (met pomp zwemvijver) en met achterin de twee eyecatchers van deze tuin: een zwemvijver (2021) en een kapschuur met eigen bar. Naast de zwemvijver staat de fraaie kapschuur (2021). Binnen vind je een bar en voldoende sta- en zitruimte. Hier kun je heerlijk relaxen of een fijn feestje geven. De glazen schuifwanden én de houtkachel zorgen ervoor dat je het hele jaar kunt genieten van deze plek. En dat betekent ook dat je het hele jaar eersterangs kunt zitten wat betreft uitzicht. Geniet daarvan! De ligging van de woning: De Raadhuisstraat ligt vlak bij het centrum van Sprang-Capelle. Er zijn voldoende onderwijsvoorzieningen en sportclubs aanwezig in de nabije omgeving. Daarnaast sta je binnen enkele minuten in het Halve Zolenpark en bereik je het eveneens populaire Halve Zolenpad, waar menig Waalwijker graag overheen fietst. Op 2 minuten rijafstand vind je de op- en afritten van de A59. Voor ontspanning bezoek je, bijvoorbeeld, de Efteling of Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.

Hypothek berekenen

€ 1.059.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 23.030

2 % Übertragungssteuer (€ 21.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.082.030

3,04%

Jährlich

%

€ 52.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.059.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
216 m²
Fläche des Grundstücks
1652 m²
Inhalt
1111 m³
Sonstiger Innenraum
4 m²
Externe Berghalle
67 m²

Bau und Energie

Baujahr
1870
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met riet
Isolierung
Dakisolatie, driedubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
C

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Vrij uitzicht
Garten
Tuin rondom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Rookkanaal en zwembad

Karten

Postkarten

Postkarten für 5161

Google Karten

Standort von Sprang-Capelle

Erkunden Sie Sprang-Capelle und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Sprang-Capelle

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Sprang-Capelle. In 2025 waren da 9.950 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 404.195.

Einwohner

9.950

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 404.195

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.258

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

316

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Sprang-Capelle
Jahr Einwohner
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Sprang-Capelle
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Ausbildungsstufe

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.221

Bezeichnung A

873

Bezeichnung B

856

Bezeichnung D

421

Bezeichnung G

411

Bezeichnung F

230

Bezeichnung E

135

Bezeichnung A+

58

Bezeichnung A+++

36

Bezeichnung A++

12

Bezeichnung A++++

3

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Sprang-Capelle
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 810 • Strom: 2.495

Huurwoning

Gas: 774 • Strom: 2.233

Koopwoning

Gas: 1.046 • Strom: 3.333

Appartement

Gas: 876 • Strom: 2.240

Tussenwoning

Gas: 754 • Strom: 2.466

Vrijstaande woning

Gas: 1.236 • Strom: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.021 • Strom: 3.011

Betriebsaktivität in Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.360

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Sprang-Capelle
Periode Verbrechen
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Sprang-Capelle.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Sprang-Capelle

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer Häuser in Sprang-Capelle

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.