Aller directement au contenu
Logo de Remco Olden Lommers Makelaars

Raadhuisstraat 32

5161BH Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Disponible

€ 1.059.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 23.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 21.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.082.030

Prix d'achat /m²: € 4.903

Galerie de photos

Description

Als het volgende op jouw woonwensenlijstje staat, leg je telefoon dan vast klaar: een perfect afgewerkte vrijstaande woning in hartje Sprang-Capelle, met een fantastische tuin en een bijpassend oneindig uitzicht. En er is nog veel meer dat van nummer 32 aan de Raadhuisstraat een buitenkans maakt. De afgelopen 2,5 jaar zijn er vele belangrijke punten op de i gezet, waardoor woongenot en looks nog verder zijn geüpgraded. Denk hierbij aan een nieuwe keuken en badkamer, zo goed als overal nieuwe kozijnen, nieuw bestraat zonneterras in de tuin, nieuwe poort en geïmpregneerde gevels. Klinkt dit als muziek in je oren? Dan doen we er graag nog een schepje bovenop. In de fraai aangelegde tuin vind je een zwemvijver en een kapschuur met inpandige bar, volledig voorzien van glazen schuifwanden. Hier zitten, relaxen, borrelen en eten betekent genieten van een uitzicht dat nooit verveelt. Dan is het nu tijd om te bellen. Maak vandaag nog een afspraak om deze indrukwekkende vrijstaande woning te bezichtigen en ervaar zelf hoe het voelt om hier te zijn. Wij leiden je graag rond en beantwoorden daarbij met plezier al je vragen. De bijzonderheden van de woning: - Fraaie vrijstaande woning gelegen in hartje Sprang-Capelle, vlak bij uitvalswegen, dicht bij centrum en natuur - Eigen oprit met plaats voor 4 auto’s en voorzien van nieuwe (brede) poort - Hal met vocht- en schimmelvrije kelder en opkamer - Sfeervolle en ruime woonkamer met plankenvloer, houtkachel, openslaande deuren (met staldeuren ervoor) en karakteristieke balkenconstructie - Inbouwspots en lampen in woonkamer en toilet voorzien van Philips Hue-lampen - Woonkeuken (2024) - Ruime bijkeuken - 2 (slaap)kamers begane grond - Complete badkamer begane grond (2024) - 2 slaapkamers eerste verdieping - Veel opbergruimte in de vorm van inbouwkasten eerste verdieping - Zeer ruime tuin met oneindig uitzicht bestaande uit weilanden met grazende koeien - Zwemvijver - Kapschuur met eigen bar en voorzien van glazen schuifwanden én houtkachel - Extra schuur voor het herbergen van tuin- en klusmaterialen - Zo goed als volledig voorzien van nieuwe kozijnen (2025/2026) - Zo goed als volledig voorzien van triple glas - CV-ketel: Remeha, bj: 2025 - Riolering nagekeken en hersteld - Schilderwerk binnen en buiten pico bello in orde Aangekomen in de Raadhuisstraat weet je dat het centrum niet ver weg is. Binnen krijg je direct een ander gevoel. Landelijk en vrij zijn begrippen die dan eerder van toepassing zijn. In de hal zijn een toiletruimte, de kelder en de opkamer. In de vochtvrije kelder bewaar je je voorraad of je wijncollectie. Enkele stappen verder in de gang kom je uit bij de opkamer. Ook hier kun je veel voorraad bewaren en vind je de opstelling van de cv-ketel. De woonkamer is een indrukwekkende ruimte. Dit heeft alles te maken met het extra hoge plafond, de zichtbare steunbalken en karakteristieke balkenconstructies. Laten we daarbij vooral ook het uitzicht niet vergeten waar je ten volle van geniet als je in de woonkamer staat. Achter de toch al fraaie tuin, zie je niets anders groen en weiland. Verder zie je in de woonkamer kenmerkende (vernieuwde) ruitjesramen, een plankenvloer, openslaande deuren (zijkant) en een sfeervolle houtkachel. Naast de houten trap die je naar de bovenverdieping brengt, is een (slaap)kamer. Deze kamer is multifunctioneel en kan verschillende bestemmingen krijgen. Misschien wordt dit je nieuwe thuiskantoor, een slaapkamer, de speelkamer of toch een chillroom voor de tieners. Wanneer je naar de voorzijde van de woning loopt, kom je uit bij de woonkeuken. De jonge en vooral ook charmante keuken bestaat uit een inductie kookplaat met bijbehorend fornuis bestaande uit twee ovens (SMEG), afzuigkap, verzonken spoelbak (van hardsteen) met kokendheetwaterkraan, vaatwasser en een grote koelkast. En kijk eens omhoog: ook hier is een balkenplafond zichtbaar. Naast de keuken ligt de ruime bijkeuken. Hier vind je de aansluiting van de wasapparatuur en een grote inbouwkast. De twee deuren leiden naar de tuin en naar de knappe badkamer. De badkamer is opgedeeld in een wastafel met meubel, ligbad met Whirlpoolfunctie en een dubbele douche. Ook is in dit gedeelte van de begane grond een (tweede) slaapkamer te vinden. Deze ruime kamer heeft een inbouwkast en een wastafel. De trap in de woonkamer brengt je naar de ruime eerste verdieping. De overloop is dermate groot dat je hier nog alle kanten mee op kunt. Je zou hier een thuiswerkplek kunnen creëren, een hobbyruimte van kunnen maken of een speelruimte kunnen inrichten. Ook is er een aantal inbouwkasten te vinden. Hier berg je bijvoorbeeld je kerst- en skispullen op. Aan het eind van de overloop vind je twee slaapkamers. Waarvan de grootste de ouderslaapkamer is. De hoge nok, de balkenconstructies, de Velux dakramen en de inbouwkasten maken van deze kamer een lichte, frisse en romantische kamer. Slaapkamer twee is aan de bovenzijde open en dat maakt deze ruimte heel luchtig. De achtertuin verdient een apart hoofdstuk. Hier is dan ook veel tijd en aandacht aan besteed. Wat je ziet is sierbestrating, verschillende delen gazon, een schuur (met pomp zwemvijver) en met achterin de twee eyecatchers van deze tuin: een zwemvijver (2021) en een kapschuur met eigen bar. Naast de zwemvijver staat de fraaie kapschuur (2021). Binnen vind je een bar en voldoende sta- en zitruimte. Hier kun je heerlijk relaxen of een fijn feestje geven. De glazen schuifwanden én de houtkachel zorgen ervoor dat je het hele jaar kunt genieten van deze plek. En dat betekent ook dat je het hele jaar eersterangs kunt zitten wat betreft uitzicht. Geniet daarvan! De ligging van de woning: De Raadhuisstraat ligt vlak bij het centrum van Sprang-Capelle. Er zijn voldoende onderwijsvoorzieningen en sportclubs aanwezig in de nabije omgeving. Daarnaast sta je binnen enkele minuten in het Halve Zolenpark en bereik je het eveneens populaire Halve Zolenpad, waar menig Waalwijker graag overheen fietst. Op 2 minuten rijafstand vind je de op- en afritten van de A59. Voor ontspanning bezoek je, bijvoorbeeld, de Efteling of Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.059.000

Coûts d'achat (estimés): € 23.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 21.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.082.030

3,04%

Annuellement

%

€ 52.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.059.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
216 m²
Superficie du terrain
1652 m²
Contenu
1111 m³
Autre espace intérieur
4 m²
Espace de stockage externe
67 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1870
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met riet
Isolation
Dakisolatie, driedubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Rookkanaal en zwembad

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5161

Google Maps

Localisation de Sprang-Capelle

Explorez Sprang-Capelle et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Sprang-Capelle

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Sprang-Capelle. En 2025 étaient 9.950 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 404.195.

Résidents

9.950

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 404.195

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.258

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

316

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Sprang-Capelle
Année Résidents
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Sprang-Capelle
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Niveau d'enseignement

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Origine des habitants (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.221

Étiquette A

873

Étiquette B

856

Étiquette D

421

Étiquette G

411

Étiquette F

230

Étiquette E

135

Étiquette A+

58

Étiquette A+++

36

Étiquette A++

12

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Sprang-Capelle
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.495

Huurwoning

Gaz: 774 • Électricité: 2.233

Koopwoning

Gaz: 1.046 • Électricité: 3.333

Appartement

Gaz: 876 • Électricité: 2.240

Tussenwoning

Gaz: 754 • Électricité: 2.466

Vrijstaande woning

Gaz: 1.236 • Électricité: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.021 • Électricité: 3.011

Activité dans Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Nombre total d'établissements: 1.360

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Sprang-Capelle
Période Délits
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Sprang-Capelle.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Sprang-Capelle

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer maisons in Sprang-Capelle

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.