Aller directement au contenu
Logo de Van de Zande Makelaardij Waalwijk

Winterdijk 2

5161PH Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Disponible

€ 425.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 435.350

Prix d'achat /m²: € 2.724

Galerie de photos

Description

Namens de gemeente Waalwijk bieden wij dit bijzondere perceel aan gelegen aan de Winterdijk 2 (2b) in Sprang Capelle. Vrij wonen op een plek waar rust, ruimte en bereikbaarheid samenkomen. Op een royaal perceel van circa 1.700 m², gelegen in het Slagenlandschap van het beschermde Natura 2000-gebied woon je hier buiten, met uitzicht en vrijheid, terwijl Waalwijk, Tilburg en ’s-Hertogenbosch verrassend dichtbij zijn. De locatie heeft een mooie geschiedenis en is lang in gebruik geweest als paardenhouderij. Nu kun je hier je eigen woondroom realiseren. De woonbestemming is reeds geregeld. Kom kijken en ervaar de potentie van dit prachtige plekje. Lees hieronder de verkoopprocedure en bekijk de presentatie voor een eerste indruk. Maak je woondromen waar De gemeente Waalwijk biedt deze locatie aan met een woonbestemming, waardoor je direct aan de slag kunt met je plannen. Ter inspiratie zijn twee architectonische ideeën uitgewerkt door Marquart Architecten uit Raamsdonkveer. Hier maak je van een unieke plek een thuis dat past bij jouw manier van wonen. Zie plattegrond voor indeling, maatvoering en mogelijkheden. De woning die jarenlang dienst deed als paardenhouderij biedt volop kansen om naar eigen inzicht te moderniseren of uit te breiden. Een korte beschrijving van de indeling. Je komt binnen via de zij-entree met toegang tot de royale stallenschuur, een eenvoudige douche met toilet, de meterkast met zes groepen en krachtstroom en de keuken met voorraadkast. De woonkamer grenst direct aan de keuken en heeft vaste kasten en een trap naar de verdieping. De voorkamer van de woning is momenteel als slaapkamer in gebruik. De verdieping telt een open overloop en twee eenvoudige slaapkamers. Zowel inpandig als buitenom bereik je de aanbouw met meerdere stallen, een toilet en een eenvoudige keuken. Op het terrein staan diverse bijgebouwen met eenvoudige stallen en achter op het perceel zijn twee ruime carports. De cv-ketel is in 2022 vernieuwd. Vrij wonen nabij de stad Je woont hier in het buitengebied van Waalwijk, op een plek die van oudsher wordt gekenmerkt door lange kavels, dijken en open ruimten. Het slagenlandschap vertelt het verhaal van ontginning, landbouw en het leven met water. Vandaag de dag is dit gebied een natuurgebied en het mooie is dat je hier nu vrij woont met letterlijk alle dagelijkse voorzingen nabij zoals winkels, basis en voortgezet onderwijs inclusief tweetalig onderwijs, sportvoorzieningen en goede verbindingen. Waalwijk ligt op 2 minuten rijden en binnen een minuut of 20 ben je in Tilburg of Den Bosch, terwijl ook de Loonse en Drunense Duinen, de Maas en de prachtige Efteling dichtbij zijn. Verkoopprocedure en voorwaarden * Deze woning is op afspraak te bekijken tijdens 2 kijkmomenten. Een afspraak hiervoor kunt u maken via de makelaar * Na deze momenten zal 4 weken gelegenheid geboden worden uw plannen verder te verdiepen * Er wordt gewerkt met een systeem van gesloten biedingen tot de sluitingstermijn * Enkel biedingen die voor de sluitingstermijn binnen zijn doen mee in de verkoop * Het geheel wordt “As is Where is” aangeboden waarmee alle aansprakelijkheid voor meevallers en tegenvallers bij koper gelegd worden. * De gemeente Waalwijk houd zich het recht van gunning voor en zal kijken naar een combinatie van zowel prijs als voorwaarden * Het laatste woord van gunning ligt bij B&W gemeente Waalwijk Algemeen * Vrijstaande woning * 3 slaapkamers * Bouwjaar:1932 * Perceel: 1700m²; * Inhoud: ca.1580m³ * Gebruiksoppervlakte wonen: ca.156 m² Zie meetrapport voor uitwerking * Energielabel: E * Verwarming: Nefit CV HR 2022 * Aanvaarding in overleg Tot slot Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond in deze woning. Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen. Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.

Prêt immobilier berekenen

€ 425.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350

2,78%

Annuellement

%

€ 21.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 425.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
156 m²
Superficie du terrain
1700 m²
Contenu
1580 m³
Autre espace intérieur
270 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
153 m²
Espace de stockage externe
18 m²
Aire de la cour arrière
1 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1932
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit HRC24/Cw3 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage, carport en parkeerplaats
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de garage

Elektra

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5161

Google Maps

Localisation de Sprang-Capelle

Explorez Sprang-Capelle et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Sprang-Capelle

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Sprang-Capelle. En 2025 étaient 9.950 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 404.195.

Résidents

9.950

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 404.195

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.258

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

316

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Sprang-Capelle
Année Résidents
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Sprang-Capelle
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Niveau d'enseignement

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Origine des habitants (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.221

Étiquette A

873

Étiquette B

856

Étiquette D

421

Étiquette G

411

Étiquette F

230

Étiquette E

135

Étiquette A+

58

Étiquette A+++

36

Étiquette A++

12

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Sprang-Capelle
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.495

Huurwoning

Gaz: 774 • Électricité: 2.233

Koopwoning

Gaz: 1.046 • Électricité: 3.333

Appartement

Gaz: 876 • Électricité: 2.240

Tussenwoning

Gaz: 754 • Électricité: 2.466

Vrijstaande woning

Gaz: 1.236 • Électricité: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.021 • Électricité: 3.011

Activité dans Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Nombre total d'établissements: 1.360

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Sprang-Capelle
Période Délits
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Sprang-Capelle.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Sprang-Capelle

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer maisons in Sprang-Capelle

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.