Ir directamente al contenido
Logotipo de Van de Zande Makelaardij Waalwijk

Winterdijk 2

5161PH Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Disponible

€ 425.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 435.350

Precio de compra /m²: € 2.724

Galería de fotos

Descripción

Namens de gemeente Waalwijk bieden wij dit bijzondere perceel aan gelegen aan de Winterdijk 2 (2b) in Sprang Capelle. Vrij wonen op een plek waar rust, ruimte en bereikbaarheid samenkomen. Op een royaal perceel van circa 1.700 m², gelegen in het Slagenlandschap van het beschermde Natura 2000-gebied woon je hier buiten, met uitzicht en vrijheid, terwijl Waalwijk, Tilburg en ’s-Hertogenbosch verrassend dichtbij zijn. De locatie heeft een mooie geschiedenis en is lang in gebruik geweest als paardenhouderij. Nu kun je hier je eigen woondroom realiseren. De woonbestemming is reeds geregeld. Kom kijken en ervaar de potentie van dit prachtige plekje. Lees hieronder de verkoopprocedure en bekijk de presentatie voor een eerste indruk. Maak je woondromen waar De gemeente Waalwijk biedt deze locatie aan met een woonbestemming, waardoor je direct aan de slag kunt met je plannen. Ter inspiratie zijn twee architectonische ideeën uitgewerkt door Marquart Architecten uit Raamsdonkveer. Hier maak je van een unieke plek een thuis dat past bij jouw manier van wonen. Zie plattegrond voor indeling, maatvoering en mogelijkheden. De woning die jarenlang dienst deed als paardenhouderij biedt volop kansen om naar eigen inzicht te moderniseren of uit te breiden. Een korte beschrijving van de indeling. Je komt binnen via de zij-entree met toegang tot de royale stallenschuur, een eenvoudige douche met toilet, de meterkast met zes groepen en krachtstroom en de keuken met voorraadkast. De woonkamer grenst direct aan de keuken en heeft vaste kasten en een trap naar de verdieping. De voorkamer van de woning is momenteel als slaapkamer in gebruik. De verdieping telt een open overloop en twee eenvoudige slaapkamers. Zowel inpandig als buitenom bereik je de aanbouw met meerdere stallen, een toilet en een eenvoudige keuken. Op het terrein staan diverse bijgebouwen met eenvoudige stallen en achter op het perceel zijn twee ruime carports. De cv-ketel is in 2022 vernieuwd. Vrij wonen nabij de stad Je woont hier in het buitengebied van Waalwijk, op een plek die van oudsher wordt gekenmerkt door lange kavels, dijken en open ruimten. Het slagenlandschap vertelt het verhaal van ontginning, landbouw en het leven met water. Vandaag de dag is dit gebied een natuurgebied en het mooie is dat je hier nu vrij woont met letterlijk alle dagelijkse voorzingen nabij zoals winkels, basis en voortgezet onderwijs inclusief tweetalig onderwijs, sportvoorzieningen en goede verbindingen. Waalwijk ligt op 2 minuten rijden en binnen een minuut of 20 ben je in Tilburg of Den Bosch, terwijl ook de Loonse en Drunense Duinen, de Maas en de prachtige Efteling dichtbij zijn. Verkoopprocedure en voorwaarden * Deze woning is op afspraak te bekijken tijdens 2 kijkmomenten. Een afspraak hiervoor kunt u maken via de makelaar * Na deze momenten zal 4 weken gelegenheid geboden worden uw plannen verder te verdiepen * Er wordt gewerkt met een systeem van gesloten biedingen tot de sluitingstermijn * Enkel biedingen die voor de sluitingstermijn binnen zijn doen mee in de verkoop * Het geheel wordt “As is Where is” aangeboden waarmee alle aansprakelijkheid voor meevallers en tegenvallers bij koper gelegd worden. * De gemeente Waalwijk houd zich het recht van gunning voor en zal kijken naar een combinatie van zowel prijs als voorwaarden * Het laatste woord van gunning ligt bij B&W gemeente Waalwijk Algemeen * Vrijstaande woning * 3 slaapkamers * Bouwjaar:1932 * Perceel: 1700m²; * Inhoud: ca.1580m³ * Gebruiksoppervlakte wonen: ca.156 m² Zie meetrapport voor uitwerking * Energielabel: E * Verwarming: Nefit CV HR 2022 * Aanvaarding in overleg Tot slot Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond in deze woning. Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen. Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.

Hipoteca berekenen

€ 425.000

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 435.350

2,78%

Anualmente

%

€ 21.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 425.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
156 m²
Área del lote
1700 m²
Contenido
1580 m³
Otra zona interior
270 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
153 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²
Área del jardín trasero
1 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1932
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit HRC24/Cw3 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
E

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage, carport en parkeerplaats
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones de garaje

Elektra

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5161

Mapas de Google

Ubicación de Sprang-Capelle

Explora Sprang-Capelle y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Sprang-Capelle

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Sprang-Capelle. En 2025 había 9.950 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 404.195.

Inhabitantes

9.950

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 404.195

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.258

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

316

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Sprang-Capelle
Año Inhabitantes
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Sprang-Capelle
Año Promedio WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Nivel académico

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Origen de los residentes (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.221

Etiqueta A

873

Etiqueta B

856

Etiqueta D

421

Etiqueta G

411

Etiqueta F

230

Etiqueta E

135

Etiqueta A+

58

Etiqueta A+++

36

Etiqueta A++

12

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Sprang-Capelle
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.495

Huurwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.233

Koopwoning

Gas: 1.046 • Electricidad: 3.333

Appartement

Gas: 876 • Electricidad: 2.240

Tussenwoning

Gas: 754 • Electricidad: 2.466

Vrijstaande woning

Gas: 1.236 • Electricidad: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.021 • Electricidad: 3.011

Actividad empresarial en Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Número total de establecimientos empresariales: 1.360

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Sprang-Capelle
Periodo Delitos
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Sprang-Capelle.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Sprang-Capelle

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer viviendas in Sprang-Capelle

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.