Ir directamente al contenido
Logotipo de De Makelaars van Altena

Rembrandtlaan 11

5161ER Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Disponible

€ 545.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 557.750

Precio de compra /m²: € 4.037

Galería de fotos

Descripción

Vrijstaand wonen op een rustige en groene locatie, direct tegen Waalwijk aan – mét een luxe vernieuwde badkamer! Aan de geliefde Rembrandtlaan in Sprang-Capelle staat deze verrassend ruime vrijstaande woning met eigen oprit, uitgebouwde garage en veel privacy. De woning ligt in een rustige en gewilde straat met veel groen en een prettig woonklimaat. Daarnaast woon je hier op korte afstand van Waalwijk, winkels, scholen, sportvoorzieningen en de uitvalswegen richting Tilburg, Breda en ’s-Hertogenbosch. De woning is door de jaren heen netjes onderhouden en praktisch uitgebouwd, waardoor er veel leefruimte is ontstaan. Dankzij de twee dakkapellen beschikken ook de verdiepingen over extra ruimte en licht. Wonen & koken Bij binnenkomst tref je de hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte. De ruime L-vormige woonkamer is licht en sfeervol en beschikt over openslaande tuindeuren naar de achtertuin. De aanwezige houtkachel is NIET werkzaam, er is geen schoorsteen meer. De landelijke keuken in L-opstelling is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er direct contact met zowel de tuin als de luxe badkamer. Baden & comfort Een absolute meerwaarde van deze woning is de recent vernieuwde badkamer. Deze moderne en ruime badkamer is van alle gemakken voorzien en uitgevoerd met een royale inloopdouche, ligbad, designradiator, dubbele wastafel met meubel en wandplanken. Een comfortabele ruimte waar werkelijk aan alles is gedacht. Slapen & ruimte Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een separate toiletruimte en de vaste trap naar de tweede verdieping. De tweede verdieping biedt dankzij de 2 dakkapellen verrassend veel extra ruimte en is ingericht met een ruime vierde slaapkamer en een praktische overloop. Garage & praktische ruimte De uitgebouwde garage is multifunctioneel te gebruiken en beschikt over een extra bergzolder/vliering, wateraansluiting, wastafel en de CV-opstelling. Ideaal voor hobby, opslag of werken aan huis. Daarnaast beschikt de woning over een ruime oprit met plaats voor meerdere auto’s. Tuin & buitenleven De achtertuin is verzorgd aangelegd met veel groen en biedt volop privacy. Hoewel de tuin overzichtelijk van formaat is, voelt deze door de groene inrichting bijzonder beschut en prettig aan. Een fijne plek om in alle rust buiten te zitten. Ook de voortuin en oprit zijn netjes aangelegd en verzorgd onderhouden. Ligging De woning ligt aan een rustige, groene straat in een geliefd deel van Sprang-Capelle, vrijwel tegen Waalwijk aan. Een ideale locatie voor wie ruim en rustig wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. Dankzij de centrale ligging zijn ook de N261, A59 en A27 snel bereikbaar en is het NS-station van Tilburg binnen circa 15 minuten te bereiken.

Hipoteca berekenen

€ 545.000

Coste del comprador (estimado): € 12.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 557.750

3,04%

Anualmente

%

€ 27.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 545.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
135 m²
Área del lote
327 m²
Contenido
550 m³
Otra zona interior
28 m²
Área del jardín trasero
82 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Etiqueta energética
E

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5161

Mapas de Google

Ubicación de Sprang-Capelle

Explora Sprang-Capelle y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Sprang-Capelle

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Sprang-Capelle. En 2025 había 9.950 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 404.195.

Inhabitantes

9.950

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 404.195

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.258

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

316

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Sprang-Capelle
Año Inhabitantes
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Sprang-Capelle
Año Promedio WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Nivel académico

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Origen de los residentes (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.221

Etiqueta A

873

Etiqueta B

856

Etiqueta D

421

Etiqueta G

411

Etiqueta F

230

Etiqueta E

135

Etiqueta A+

58

Etiqueta A+++

36

Etiqueta A++

12

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Sprang-Capelle
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.495

Huurwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.233

Koopwoning

Gas: 1.046 • Electricidad: 3.333

Appartement

Gas: 876 • Electricidad: 2.240

Tussenwoning

Gas: 754 • Electricidad: 2.466

Vrijstaande woning

Gas: 1.236 • Electricidad: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.021 • Electricidad: 3.011

Actividad empresarial en Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Número total de establecimientos empresariales: 1.360

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Sprang-Capelle
Periodo Delitos
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Sprang-Capelle.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Sprang-Capelle

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer viviendas in Sprang-Capelle

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.