Direkt zum Inhalt
Logo von De Makelaars van Altena

Rembrandtlaan 11

5161ER Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 545.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.750

2 % Übertragungssteuer (€ 10.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 557.750

Kaufpreis /m²: € 4.037

Fotoalbum

Beschreibung

Vrijstaand wonen op een rustige en groene locatie, direct tegen Waalwijk aan – mét een luxe vernieuwde badkamer! Aan de geliefde Rembrandtlaan in Sprang-Capelle staat deze verrassend ruime vrijstaande woning met eigen oprit, uitgebouwde garage en veel privacy. De woning ligt in een rustige en gewilde straat met veel groen en een prettig woonklimaat. Daarnaast woon je hier op korte afstand van Waalwijk, winkels, scholen, sportvoorzieningen en de uitvalswegen richting Tilburg, Breda en ’s-Hertogenbosch. De woning is door de jaren heen netjes onderhouden en praktisch uitgebouwd, waardoor er veel leefruimte is ontstaan. Dankzij de twee dakkapellen beschikken ook de verdiepingen over extra ruimte en licht. Wonen & koken Bij binnenkomst tref je de hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte. De ruime L-vormige woonkamer is licht en sfeervol en beschikt over openslaande tuindeuren naar de achtertuin. De aanwezige houtkachel is NIET werkzaam, er is geen schoorsteen meer. De landelijke keuken in L-opstelling is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er direct contact met zowel de tuin als de luxe badkamer. Baden & comfort Een absolute meerwaarde van deze woning is de recent vernieuwde badkamer. Deze moderne en ruime badkamer is van alle gemakken voorzien en uitgevoerd met een royale inloopdouche, ligbad, designradiator, dubbele wastafel met meubel en wandplanken. Een comfortabele ruimte waar werkelijk aan alles is gedacht. Slapen & ruimte Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een separate toiletruimte en de vaste trap naar de tweede verdieping. De tweede verdieping biedt dankzij de 2 dakkapellen verrassend veel extra ruimte en is ingericht met een ruime vierde slaapkamer en een praktische overloop. Garage & praktische ruimte De uitgebouwde garage is multifunctioneel te gebruiken en beschikt over een extra bergzolder/vliering, wateraansluiting, wastafel en de CV-opstelling. Ideaal voor hobby, opslag of werken aan huis. Daarnaast beschikt de woning over een ruime oprit met plaats voor meerdere auto’s. Tuin & buitenleven De achtertuin is verzorgd aangelegd met veel groen en biedt volop privacy. Hoewel de tuin overzichtelijk van formaat is, voelt deze door de groene inrichting bijzonder beschut en prettig aan. Een fijne plek om in alle rust buiten te zitten. Ook de voortuin en oprit zijn netjes aangelegd en verzorgd onderhouden. Ligging De woning ligt aan een rustige, groene straat in een geliefd deel van Sprang-Capelle, vrijwel tegen Waalwijk aan. Een ideale locatie voor wie ruim en rustig wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. Dankzij de centrale ligging zijn ook de N261, A59 en A27 snel bereikbaar en is het NS-station van Tilburg binnen circa 15 minuten te bereiken.

Hypothek berekenen

€ 545.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.750

2 % Übertragungssteuer (€ 10.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 557.750

3,04%

Jährlich

%

€ 27.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 545.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
135 m²
Fläche des Grundstücks
327 m²
Inhalt
550 m³
Sonstiger Innenraum
28 m²
Hinterhof Fläche
82 m²

Bau und Energie

Baujahr
1968
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Energieausweis
E

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 5161

Google Karten

Standort von Sprang-Capelle

Erkunden Sie Sprang-Capelle und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Sprang-Capelle

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Sprang-Capelle. In 2025 waren da 9.950 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 404.195.

Einwohner

9.950

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 404.195

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.258

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

316

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Sprang-Capelle
Jahr Einwohner
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Sprang-Capelle
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Ausbildungsstufe

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.221

Bezeichnung A

873

Bezeichnung B

856

Bezeichnung D

421

Bezeichnung G

411

Bezeichnung F

230

Bezeichnung E

135

Bezeichnung A+

58

Bezeichnung A+++

36

Bezeichnung A++

12

Bezeichnung A++++

3

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Sprang-Capelle
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 810 • Strom: 2.495

Huurwoning

Gas: 774 • Strom: 2.233

Koopwoning

Gas: 1.046 • Strom: 3.333

Appartement

Gas: 876 • Strom: 2.240

Tussenwoning

Gas: 754 • Strom: 2.466

Vrijstaande woning

Gas: 1.236 • Strom: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.021 • Strom: 3.011

Betriebsaktivität in Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.360

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Sprang-Capelle
Periode Verbrechen
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Sprang-Capelle.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Sprang-Capelle

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer Häuser in Sprang-Capelle

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.