Aller directement au contenu
Logo de De Makelaars van Altena

Rembrandtlaan 11

5161ER Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Disponible

€ 545.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 557.750

Prix d'achat /m²: € 4.037

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen op een rustige en groene locatie, direct tegen Waalwijk aan – mét een luxe vernieuwde badkamer! Aan de geliefde Rembrandtlaan in Sprang-Capelle staat deze verrassend ruime vrijstaande woning met eigen oprit, uitgebouwde garage en veel privacy. De woning ligt in een rustige en gewilde straat met veel groen en een prettig woonklimaat. Daarnaast woon je hier op korte afstand van Waalwijk, winkels, scholen, sportvoorzieningen en de uitvalswegen richting Tilburg, Breda en ’s-Hertogenbosch. De woning is door de jaren heen netjes onderhouden en praktisch uitgebouwd, waardoor er veel leefruimte is ontstaan. Dankzij de twee dakkapellen beschikken ook de verdiepingen over extra ruimte en licht. Wonen & koken Bij binnenkomst tref je de hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte. De ruime L-vormige woonkamer is licht en sfeervol en beschikt over openslaande tuindeuren naar de achtertuin. De aanwezige houtkachel is NIET werkzaam, er is geen schoorsteen meer. De landelijke keuken in L-opstelling is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er direct contact met zowel de tuin als de luxe badkamer. Baden & comfort Een absolute meerwaarde van deze woning is de recent vernieuwde badkamer. Deze moderne en ruime badkamer is van alle gemakken voorzien en uitgevoerd met een royale inloopdouche, ligbad, designradiator, dubbele wastafel met meubel en wandplanken. Een comfortabele ruimte waar werkelijk aan alles is gedacht. Slapen & ruimte Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een separate toiletruimte en de vaste trap naar de tweede verdieping. De tweede verdieping biedt dankzij de 2 dakkapellen verrassend veel extra ruimte en is ingericht met een ruime vierde slaapkamer en een praktische overloop. Garage & praktische ruimte De uitgebouwde garage is multifunctioneel te gebruiken en beschikt over een extra bergzolder/vliering, wateraansluiting, wastafel en de CV-opstelling. Ideaal voor hobby, opslag of werken aan huis. Daarnaast beschikt de woning over een ruime oprit met plaats voor meerdere auto’s. Tuin & buitenleven De achtertuin is verzorgd aangelegd met veel groen en biedt volop privacy. Hoewel de tuin overzichtelijk van formaat is, voelt deze door de groene inrichting bijzonder beschut en prettig aan. Een fijne plek om in alle rust buiten te zitten. Ook de voortuin en oprit zijn netjes aangelegd en verzorgd onderhouden. Ligging De woning ligt aan een rustige, groene straat in een geliefd deel van Sprang-Capelle, vrijwel tegen Waalwijk aan. Een ideale locatie voor wie ruim en rustig wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. Dankzij de centrale ligging zijn ook de N261, A59 en A27 snel bereikbaar en is het NS-station van Tilburg binnen circa 15 minuten te bereiken.

Prêt immobilier berekenen

€ 545.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 557.750

3,04%

Annuellement

%

€ 27.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 545.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
135 m²
Superficie du terrain
327 m²
Contenu
550 m³
Autre espace intérieur
28 m²
Aire de la cour arrière
82 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5161

Google Maps

Localisation de Sprang-Capelle

Explorez Sprang-Capelle et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Sprang-Capelle

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Sprang-Capelle. En 2025 étaient 9.950 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 404.195.

Résidents

9.950

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 404.195

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.258

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

316

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Sprang-Capelle
Année Résidents
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Sprang-Capelle
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Niveau d'enseignement

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Origine des habitants (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.221

Étiquette A

873

Étiquette B

856

Étiquette D

421

Étiquette G

411

Étiquette F

230

Étiquette E

135

Étiquette A+

58

Étiquette A+++

36

Étiquette A++

12

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Sprang-Capelle
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.495

Huurwoning

Gaz: 774 • Électricité: 2.233

Koopwoning

Gaz: 1.046 • Électricité: 3.333

Appartement

Gaz: 876 • Électricité: 2.240

Tussenwoning

Gaz: 754 • Électricité: 2.466

Vrijstaande woning

Gaz: 1.236 • Électricité: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.021 • Électricité: 3.011

Activité dans Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Nombre total d'établissements: 1.360

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Sprang-Capelle
Période Délits
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Sprang-Capelle.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Sprang-Capelle

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer maisons in Sprang-Capelle

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.