Jump to content
Logo of De Makelaars van Altena

Rembrandtlaan 11

5161ER Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Available

€ 545.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 12.750

2% transfer tax (€ 10.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 557.750

Purchase price /m²: € 4.037

Photo Gallery

Description

Vrijstaand wonen op een rustige en groene locatie, direct tegen Waalwijk aan – mét een luxe vernieuwde badkamer! Aan de geliefde Rembrandtlaan in Sprang-Capelle staat deze verrassend ruime vrijstaande woning met eigen oprit, uitgebouwde garage en veel privacy. De woning ligt in een rustige en gewilde straat met veel groen en een prettig woonklimaat. Daarnaast woon je hier op korte afstand van Waalwijk, winkels, scholen, sportvoorzieningen en de uitvalswegen richting Tilburg, Breda en ’s-Hertogenbosch. De woning is door de jaren heen netjes onderhouden en praktisch uitgebouwd, waardoor er veel leefruimte is ontstaan. Dankzij de twee dakkapellen beschikken ook de verdiepingen over extra ruimte en licht. Wonen & koken Bij binnenkomst tref je de hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte. De ruime L-vormige woonkamer is licht en sfeervol en beschikt over openslaande tuindeuren naar de achtertuin. De aanwezige houtkachel is NIET werkzaam, er is geen schoorsteen meer. De landelijke keuken in L-opstelling is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er direct contact met zowel de tuin als de luxe badkamer. Baden & comfort Een absolute meerwaarde van deze woning is de recent vernieuwde badkamer. Deze moderne en ruime badkamer is van alle gemakken voorzien en uitgevoerd met een royale inloopdouche, ligbad, designradiator, dubbele wastafel met meubel en wandplanken. Een comfortabele ruimte waar werkelijk aan alles is gedacht. Slapen & ruimte Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een separate toiletruimte en de vaste trap naar de tweede verdieping. De tweede verdieping biedt dankzij de 2 dakkapellen verrassend veel extra ruimte en is ingericht met een ruime vierde slaapkamer en een praktische overloop. Garage & praktische ruimte De uitgebouwde garage is multifunctioneel te gebruiken en beschikt over een extra bergzolder/vliering, wateraansluiting, wastafel en de CV-opstelling. Ideaal voor hobby, opslag of werken aan huis. Daarnaast beschikt de woning over een ruime oprit met plaats voor meerdere auto’s. Tuin & buitenleven De achtertuin is verzorgd aangelegd met veel groen en biedt volop privacy. Hoewel de tuin overzichtelijk van formaat is, voelt deze door de groene inrichting bijzonder beschut en prettig aan. Een fijne plek om in alle rust buiten te zitten. Ook de voortuin en oprit zijn netjes aangelegd en verzorgd onderhouden. Ligging De woning ligt aan een rustige, groene straat in een geliefd deel van Sprang-Capelle, vrijwel tegen Waalwijk aan. Een ideale locatie voor wie ruim en rustig wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. Dankzij de centrale ligging zijn ook de N261, A59 en A27 snel bereikbaar en is het NS-station van Tilburg binnen circa 15 minuten te bereiken.

Mortgage berekenen

€ 545.000

Cost of copper (estimated): € 12.750

2% transfer tax (€ 10.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 557.750

3,04%

Yearly

%

€ 27.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 545.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
135 m²
Land area
327 m²
Content
550 m³
Other enclosed space
28 m²
Backyard area
82 m²

Construction and Energy

Year of construction
1968
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Energy label
E

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin
Garden location
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Salvage
Aangebouwde stenen berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
11-05-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 5161

Google Maps

Location of Sprang-Capelle

Explore Sprang-Capelle and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Sprang-Capelle

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Sprang-Capelle. In 2025 were there 9.950 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 404.195.

Residents

9.950

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 404.195

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.258

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

316

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Sprang-Capelle
Year Residents
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Annual WOZ value

WOZ value per year in Sprang-Capelle
Year Average WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Education level

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Origin of residents (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Construction period of buildings

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

1.221

Label A

873

Label B

856

Label D

421

Label G

411

Label F

230

Label E

135

Label A+

58

Label A+++

36

Label A++

12

Label A++++

3

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Sprang-Capelle
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 810 • Electricity: 2.495

Huurwoning

Gas: 774 • Electricity: 2.233

Koopwoning

Gas: 1.046 • Electricity: 3.333

Appartement

Gas: 876 • Electricity: 2.240

Tussenwoning

Gas: 754 • Electricity: 2.466

Vrijstaande woning

Gas: 1.236 • Electricity: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.021 • Electricity: 3.011

Business activity in Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Total number of company establishments: 1.360

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Sprang-Capelle
Period Crimes
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Sprang-Capelle.

Frequently asked questions about living in Sprang-Capelle

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer houses in Sprang-Capelle

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.