Ir directamente al contenido
Logotipo de Remco Olden Lommers Makelaars

Raadhuisstraat 32

5161BH Sprang-Capelle • Noord-Brabant

Disponible

€ 1.059.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 23.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 21.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.082.030

Precio de compra /m²: € 4.903

Galería de fotos

Descripción

Als het volgende op jouw woonwensenlijstje staat, leg je telefoon dan vast klaar: een perfect afgewerkte vrijstaande woning in hartje Sprang-Capelle, met een fantastische tuin en een bijpassend oneindig uitzicht. En er is nog veel meer dat van nummer 32 aan de Raadhuisstraat een buitenkans maakt. De afgelopen 2,5 jaar zijn er vele belangrijke punten op de i gezet, waardoor woongenot en looks nog verder zijn geüpgraded. Denk hierbij aan een nieuwe keuken en badkamer, zo goed als overal nieuwe kozijnen, nieuw bestraat zonneterras in de tuin, nieuwe poort en geïmpregneerde gevels. Klinkt dit als muziek in je oren? Dan doen we er graag nog een schepje bovenop. In de fraai aangelegde tuin vind je een zwemvijver en een kapschuur met inpandige bar, volledig voorzien van glazen schuifwanden. Hier zitten, relaxen, borrelen en eten betekent genieten van een uitzicht dat nooit verveelt. Dan is het nu tijd om te bellen. Maak vandaag nog een afspraak om deze indrukwekkende vrijstaande woning te bezichtigen en ervaar zelf hoe het voelt om hier te zijn. Wij leiden je graag rond en beantwoorden daarbij met plezier al je vragen. De bijzonderheden van de woning: - Fraaie vrijstaande woning gelegen in hartje Sprang-Capelle, vlak bij uitvalswegen, dicht bij centrum en natuur - Eigen oprit met plaats voor 4 auto’s en voorzien van nieuwe (brede) poort - Hal met vocht- en schimmelvrije kelder en opkamer - Sfeervolle en ruime woonkamer met plankenvloer, houtkachel, openslaande deuren (met staldeuren ervoor) en karakteristieke balkenconstructie - Inbouwspots en lampen in woonkamer en toilet voorzien van Philips Hue-lampen - Woonkeuken (2024) - Ruime bijkeuken - 2 (slaap)kamers begane grond - Complete badkamer begane grond (2024) - 2 slaapkamers eerste verdieping - Veel opbergruimte in de vorm van inbouwkasten eerste verdieping - Zeer ruime tuin met oneindig uitzicht bestaande uit weilanden met grazende koeien - Zwemvijver - Kapschuur met eigen bar en voorzien van glazen schuifwanden én houtkachel - Extra schuur voor het herbergen van tuin- en klusmaterialen - Zo goed als volledig voorzien van nieuwe kozijnen (2025/2026) - Zo goed als volledig voorzien van triple glas - CV-ketel: Remeha, bj: 2025 - Riolering nagekeken en hersteld - Schilderwerk binnen en buiten pico bello in orde Aangekomen in de Raadhuisstraat weet je dat het centrum niet ver weg is. Binnen krijg je direct een ander gevoel. Landelijk en vrij zijn begrippen die dan eerder van toepassing zijn. In de hal zijn een toiletruimte, de kelder en de opkamer. In de vochtvrije kelder bewaar je je voorraad of je wijncollectie. Enkele stappen verder in de gang kom je uit bij de opkamer. Ook hier kun je veel voorraad bewaren en vind je de opstelling van de cv-ketel. De woonkamer is een indrukwekkende ruimte. Dit heeft alles te maken met het extra hoge plafond, de zichtbare steunbalken en karakteristieke balkenconstructies. Laten we daarbij vooral ook het uitzicht niet vergeten waar je ten volle van geniet als je in de woonkamer staat. Achter de toch al fraaie tuin, zie je niets anders groen en weiland. Verder zie je in de woonkamer kenmerkende (vernieuwde) ruitjesramen, een plankenvloer, openslaande deuren (zijkant) en een sfeervolle houtkachel. Naast de houten trap die je naar de bovenverdieping brengt, is een (slaap)kamer. Deze kamer is multifunctioneel en kan verschillende bestemmingen krijgen. Misschien wordt dit je nieuwe thuiskantoor, een slaapkamer, de speelkamer of toch een chillroom voor de tieners. Wanneer je naar de voorzijde van de woning loopt, kom je uit bij de woonkeuken. De jonge en vooral ook charmante keuken bestaat uit een inductie kookplaat met bijbehorend fornuis bestaande uit twee ovens (SMEG), afzuigkap, verzonken spoelbak (van hardsteen) met kokendheetwaterkraan, vaatwasser en een grote koelkast. En kijk eens omhoog: ook hier is een balkenplafond zichtbaar. Naast de keuken ligt de ruime bijkeuken. Hier vind je de aansluiting van de wasapparatuur en een grote inbouwkast. De twee deuren leiden naar de tuin en naar de knappe badkamer. De badkamer is opgedeeld in een wastafel met meubel, ligbad met Whirlpoolfunctie en een dubbele douche. Ook is in dit gedeelte van de begane grond een (tweede) slaapkamer te vinden. Deze ruime kamer heeft een inbouwkast en een wastafel. De trap in de woonkamer brengt je naar de ruime eerste verdieping. De overloop is dermate groot dat je hier nog alle kanten mee op kunt. Je zou hier een thuiswerkplek kunnen creëren, een hobbyruimte van kunnen maken of een speelruimte kunnen inrichten. Ook is er een aantal inbouwkasten te vinden. Hier berg je bijvoorbeeld je kerst- en skispullen op. Aan het eind van de overloop vind je twee slaapkamers. Waarvan de grootste de ouderslaapkamer is. De hoge nok, de balkenconstructies, de Velux dakramen en de inbouwkasten maken van deze kamer een lichte, frisse en romantische kamer. Slaapkamer twee is aan de bovenzijde open en dat maakt deze ruimte heel luchtig. De achtertuin verdient een apart hoofdstuk. Hier is dan ook veel tijd en aandacht aan besteed. Wat je ziet is sierbestrating, verschillende delen gazon, een schuur (met pomp zwemvijver) en met achterin de twee eyecatchers van deze tuin: een zwemvijver (2021) en een kapschuur met eigen bar. Naast de zwemvijver staat de fraaie kapschuur (2021). Binnen vind je een bar en voldoende sta- en zitruimte. Hier kun je heerlijk relaxen of een fijn feestje geven. De glazen schuifwanden én de houtkachel zorgen ervoor dat je het hele jaar kunt genieten van deze plek. En dat betekent ook dat je het hele jaar eersterangs kunt zitten wat betreft uitzicht. Geniet daarvan! De ligging van de woning: De Raadhuisstraat ligt vlak bij het centrum van Sprang-Capelle. Er zijn voldoende onderwijsvoorzieningen en sportclubs aanwezig in de nabije omgeving. Daarnaast sta je binnen enkele minuten in het Halve Zolenpark en bereik je het eveneens populaire Halve Zolenpad, waar menig Waalwijker graag overheen fietst. Op 2 minuten rijafstand vind je de op- en afritten van de A59. Voor ontspanning bezoek je, bijvoorbeeld, de Efteling of Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.

Hipoteca berekenen

€ 1.059.000

Coste del comprador (estimado): € 23.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 21.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.082.030

3,04%

Anualmente

%

€ 52.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.059.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
216 m²
Área del lote
1652 m²
Contenido
1111 m³
Otra zona interior
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
67 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1870
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met riet
Aislamiento
Dakisolatie, driedubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Rookkanaal en zwembad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5161

Mapas de Google

Ubicación de Sprang-Capelle

Explora Sprang-Capelle y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Sprang-Capelle

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Sprang-Capelle. En 2025 había 9.950 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 404.195.

Inhabitantes

9.950

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 404.195

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.258

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

316

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Sprang-Capelle
Año Inhabitantes
2021 9.775
2022 9.730
2023 9.990
2024 10.075
2025 9.950

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Sprang-Capelle
Año Promedio WOZ
2021 EUR 288.701
2022 EUR 313.592
2023 EUR 364.353
2024 EUR 371.174
2025 EUR 404.195

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.160 0-15: 1.450 15-25: 1.130 25-45: 2.215 45-65: 3.000

Nivel académico

Hoger

1.160

Praktisch

1.660

Middelbaar

2.530

Origen de los residentes (2025)

Europa

785

Nederland

8.530

Buiten Europa

635

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 695
Appartementen 386
Tussenwoningen 1.111
Vrijstaande woningen 1.491
Twee-onder-één-kap woningen 630

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 189
1925 tot 1950 369
1950 tot 1970 875
1970 tot 1980 911
1980 tot 1990 851
1990 tot 2000 592
2000 tot 2010 149
2010 tot 2020 151
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.221

Etiqueta A

873

Etiqueta B

856

Etiqueta D

421

Etiqueta G

411

Etiqueta F

230

Etiqueta E

135

Etiqueta A+

58

Etiqueta A+++

36

Etiqueta A++

12

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Sprang-Capelle
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.273 3.273
2021 1.463 3.320
2022 1.125 3.140
2023 954 2.975
2024 937 3.085

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.495

Huurwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.233

Koopwoning

Gas: 1.046 • Electricidad: 3.333

Appartement

Gas: 876 • Electricidad: 2.240

Tussenwoning

Gas: 754 • Electricidad: 2.466

Vrijstaande woning

Gas: 1.236 • Electricidad: 3.844

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.021 • Electricidad: 3.011

Actividad empresarial en Sprang-Capelle (2025)

Handel en HORECA 255
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Número total de establecimientos empresariales: 1.360

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Sprang-Capelle
Periodo Delitos
jan 2025 35
jan 2026 34
jul 2025 11
jun 2025 20
mei 2025 36
mrt 2025 32
nov 2024 26
nov 2025 25
okt 2024 21
okt 2025 20
sep 2024 35
sep 2025 39

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Sprang-Capelle.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Sprang-Capelle

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Sprang-Capelle?

Sprang-Capelle telt in 2025 ongeveer 9.950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sprang-Capelle is in 2025 circa € 404.195.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sprang-Capelle ligt rond € 32.258 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sprang-Capelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 316 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sprang-Capelle?

In Sprang-Capelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.491 woningen.

Meer viviendas in Sprang-Capelle

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.