Direkt zum Inhalt
Logo von Van den Belt Makelaars

H.W. Iordensweg 78 A

7391KG Twello • Gelderland

Verkauft

€ 675.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.350

2 % Übertragungssteuer (€ 13.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 690.350

Kaufpreis /m²: € 4.354

Fotoalbum

Beschreibung

Vrijstaand wonen op een mooie locatie in Twello? Welkom aan de H.W. Iordensweg 78A! Deze vrijstaande woning is gebouwd in 1976 en staat samen met een aangebouwde stenen berging op een ruim perceel van 450 m². De achtertuin heeft een ideale zonligging op het westen. Je kunt hier onder de veranda achter de woning heerlijk van de avondzon genieten. In de tuin zijn nog een houten berging en overkapping aanwezig. Naast de woning is een eigen oprit waar voldoende parkeergelegenheid is op eigen terrein. De woning is voorzien van gevel-, vloer- en dakisolatie en beschikt vrijwel volledig over dubbel glas. Dankzij deze energiebesparende maatregelen heeft de woning een energielabel C. De woning is gelegen aan een doorgaande weg in Twello. Met het centrum met een groot aanbod aan winkels, horeca en supermarkten op korte afstand. Ook zijn het medisch centrum en het NS-treinstation nabij. Via de uitvalswegen ben je binnen een paar minuten in de steden Apeldoorn en Deventer. Door de woning heen: Via de voordeur kom je in de hal met meterkast, toilet, garderobe en de trapopgang naar de verdieping. De doorzonwoonkamer heeft een zithoek met sfeervolle schouw aan de voorzijde en eethoek aan de achterzijde met uitzicht op de tuin. De keuken is ruim opgezet en heeft een moderne kleurstelling, met voldoende kastruimte en inbouwapparatuur, waaronder een 6-pits gasfornuis waarop je heerlijk kunt koken. Erg praktisch is de aangrenzende bijkeuken met opstelplaats voor de wasmachine en droger. Op de verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en een badkamer. Eén slaapkamer is voorzien van een inbouwkast. De slaapkamer aan de achterzijde is momenteel in gebruik als werkkamer, hier is een vaste trap gerealiseerd naar de tweede verdieping. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel. Op de tweede verdieping is een inloopkast en de nodige bergruimte gecreëerd, te bereiken vanaf de overloop, waar tevens de opstelling van de C.V.-installatie hangt. Op deze verdieping zijn nog twee royale slaapkamers, die dankzij de knieschotten over de nodige bergruimte beschikken. Enkele kenmerken - Energielabel C - Gebruiksoppervlakte 155 m², overige inpandige ruimte van 19 m², externe bergruimte 11 m² en inhoud 599 m³

Hypothek berekenen

€ 675.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.350

2 % Übertragungssteuer (€ 13.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 690.350

3,04%

Jährlich

%

€ 33.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 675.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
155 m²
Fläche des Grundstücks
450 m²
Inhalt
599 m³
Sonstiger Innenraum
19 m²
Gebäude mit Außenbereich
8 m²
Externe Berghalle
11 m²
Hinterhof Fläche
180 m²

Bau und Energie

Baujahr
1976
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het westen
Bergung
Aangebouwde houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
20-06-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Karten

Postkarten

Postkarten für 7391

Google Karten

Betrachten Sie Twello auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Twello

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Twello. In 2026 waren da 13.569 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 440.000.

Einwohner

13.569

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 440.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

308

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Twello
Jahr Einwohner
2021 13.358
2022 13.466
2023 13.559
2024 13.611
2025 13.600
2026 13.569

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Twello
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 329.000
2022 EUR 353.000
2023 EUR 422.000
2024 EUR 444.000
2025 EUR 440.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.070 0-15: 2.040 15-25: 1.370 25-45: 2.600 45-65: 3.460

Ausbildungsstufe

Hoger

3.085

Praktisch

2.258

Middelbaar

4.387

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

485

Nederland

11.920

Buiten Europa

1.190

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.072
Appartementen 1.235
Tussenwoningen 1.700
Vrijstaande woningen 1.272
Twee-onder-één-kap woningen 921

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 319
1925 tot 1950 434
1950 tot 1970 1.095
1970 tot 1980 1.287
1980 tot 1990 895
1990 tot 2000 442
2000 tot 2010 409
2010 tot 2020 436
2020 en later 253

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.769

Bezeichnung A

1.736

Bezeichnung B

938

Bezeichnung G

553

Bezeichnung D

497

Bezeichnung F

256

Bezeichnung E

216

Bezeichnung A+++

161

Bezeichnung A+

104

Bezeichnung A++++

68

Bezeichnung A++

32

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Twello
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.370 3.020
2021 1.540 3.110
2022 1.200 2.930
2023 1.000 2.790
2024 950 2.860

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 920 • Strom: 2.550

Huurwoning

Gas: 780 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.090 • Strom: 3.150

Appartement

Gas: 670 • Strom: 1.910

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.300

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Strom: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Twello (2025)

Handel en HORECA 295
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 425
Overheid, onderwijs en zorg 285
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 100
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.590

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Twello
Periode Verbrechen
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 19
mei 2025 32
mrt 2025 22
mrt 2026 22
nov 2024 30
nov 2025 20
okt 2024 21
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 38

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Twello.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Twello

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Twello?

Twello telt in 2026 ongeveer 13.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Twello?

De gemiddelde WOZ-waarde in Twello is in 2025 circa € 440.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Twello?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 308 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Twello?

In Twello komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.700 woningen.

Meer Häuser in Twello

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.