Direkt zum Inhalt
Logo von Bieze Makelaars & Taxateurs

Stobbenakker 73

7391LZ Twello • Gelderland

Verfügbar

€ 399.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 408.830

Kaufpreis /m²: € 6.435

Fotoalbum

Beschreibung

Mooi en comfortabel, 2-kamerhoekappartement met balkon, centrale fietsenberging en ruime parkeergelegenheid. Aan de rand van het groene en geliefde dorp Twello ligt de moderne nieuwbouwwijk Schakerveld waar dit appartementencomplex is gerealiseerd: een wijk met een eigen karakter waar rust, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Zodra je de wijk in rijdt, ervaar je direct de ruime opzet met mooie groenstroken en overzichtelijke wandelpaden. Op zoek naar levensloopbestendig en energiezuinig (0-op-de-meter-principe) wonen, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Het betreft een keurig afgewerkt hoek-appartement met grote raampartijen en een heerlijk balkon die middels een schuifpui vanuit de woonkamer te bereiken is. Het appartement is zeer energiezuinig (energielabel A++++), en is ondermeer voorzien van een warmtepomp, 9 zonnepanelen en vloerverwarming door het gehele appartement. Indeling Woonetage: Entree / hal, toiletruimte met wandcloset en fonteintje, meterkast, praktische inpandige berging met aansluiting voor wasmachine- en droger, alsmede opstelplaats voor de warmtepomp. Lichte woonkamer met grote raampartijen. Omdat het appartement op een hoek ligt heb je van 2 zijden lichtinval. Schuifpui naar het (overdekt) balkon. De houtenvloer, mooie oude paneeldeuren (uit Marokko), mozaïek betegeling op het balkon en mooie keuken met wandafwerking met ingemetselde sierstenen geeft het geheel een 'mediterrane' vibe. Open keuken in hoekopstelling voorzien van alle gemakken. Vanuit de hal is de ruime slaapkamer bereikbaar en ook de geheel betegelde badkamer met inloopdouche met glazendouchescherm en wastafelmeubel met grote spiegel. Dankzij het drempelloze ontwerp en de brede deuren is de woning bovendien zeer geschikt en toegankelijk voor mindervaliden of rolstoelgebruikers. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig en bevindt zich direct voor het complex een openbare laadpaal. De ligging is ideaal: rustig en groen wonen, maar met winkels, horeca en openbaar vervoer op korte afstand. Alles wat je nodig hebt voor comfortabel en zorgeloos wonen is binnen handbereik. Bijzonderheden: - Afgesloten centrale hal met belplateau, brievenbussen en lift - Energielabel A++++ - Gasloos en 0-op-de-meter woning - 9 zonnepanelen en warmtepomp - Geheel voorzien van vloerverwarming - Instap-klaar en hoogwaardig afgewerkt - Heerlijk balkon te bereiken vanuit de woonkamer - Zeer geschikt voor startende koper(s) of een partij met een wens levensloopbestendig te wonen - Openbare laadpaal voor de deur - VvE-bijdrage van toepassing (Opstal verzekering, onderhoudsplan, etc.) Algemeen * Bouwjaar: 2021–2022 * Woonoppervlakte: 62 m² * Inhoud: 222m³ AANVAARDING IN OVERLEG Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM kantoren vindt u op Funda.nl

Hypothek berekenen

€ 399.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 408.830

2,78%

Jährlich

%

€ 19.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 399.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
62 m²
Inhalt
222 m³

Bau und Energie

Baujahr
2022
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Energieausweis
A++++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7391

Google Karten

Betrachten Sie Twello auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Twello

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Twello. In 2026 waren da 13.569 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 440.000.

Einwohner

13.569

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 440.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

308

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Twello
Jahr Einwohner
2021 13.358
2022 13.466
2023 13.559
2024 13.611
2025 13.600
2026 13.569

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Twello
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 329.000
2022 EUR 353.000
2023 EUR 422.000
2024 EUR 444.000
2025 EUR 440.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.070 0-15: 2.040 15-25: 1.370 25-45: 2.600 45-65: 3.460

Ausbildungsstufe

Hoger

3.085

Praktisch

2.258

Middelbaar

4.387

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

485

Nederland

11.920

Buiten Europa

1.190

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.072
Appartementen 1.235
Tussenwoningen 1.700
Vrijstaande woningen 1.272
Twee-onder-één-kap woningen 921

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 319
1925 tot 1950 434
1950 tot 1970 1.095
1970 tot 1980 1.287
1980 tot 1990 895
1990 tot 2000 442
2000 tot 2010 409
2010 tot 2020 436
2020 en later 253

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.769

Bezeichnung A

1.736

Bezeichnung B

938

Bezeichnung G

553

Bezeichnung D

497

Bezeichnung F

256

Bezeichnung E

216

Bezeichnung A+++

161

Bezeichnung A+

104

Bezeichnung A++++

68

Bezeichnung A++

32

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Twello
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.370 3.020
2021 1.540 3.110
2022 1.200 2.930
2023 1.000 2.790
2024 950 2.860

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 920 • Strom: 2.550

Huurwoning

Gas: 780 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.090 • Strom: 3.150

Appartement

Gas: 670 • Strom: 1.910

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.300

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Strom: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Twello (2025)

Handel en HORECA 295
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 425
Overheid, onderwijs en zorg 285
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 100
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.590

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Twello
Periode Verbrechen
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 19
mei 2025 32
mrt 2025 22
mrt 2026 22
nov 2024 30
nov 2025 20
okt 2024 21
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 38

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Twello.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Twello

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Twello?

Twello telt in 2026 ongeveer 13.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Twello?

De gemiddelde WOZ-waarde in Twello is in 2025 circa € 440.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Twello?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 308 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Twello?

In Twello komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.700 woningen.

Meer Häuser in Twello

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.