Aller directement au contenu
Logo de Bieze Makelaars & Taxateurs

Stobbenakker 73

7391LZ Twello • Gelderland

Disponible

€ 399.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 408.830

Prix d'achat /m²: € 6.435

Galerie de photos

Description

Mooi en comfortabel, 2-kamerhoekappartement met balkon, centrale fietsenberging en ruime parkeergelegenheid. Aan de rand van het groene en geliefde dorp Twello ligt de moderne nieuwbouwwijk Schakerveld waar dit appartementencomplex is gerealiseerd: een wijk met een eigen karakter waar rust, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Zodra je de wijk in rijdt, ervaar je direct de ruime opzet met mooie groenstroken en overzichtelijke wandelpaden. Op zoek naar levensloopbestendig en energiezuinig (0-op-de-meter-principe) wonen, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Het betreft een keurig afgewerkt hoek-appartement met grote raampartijen en een heerlijk balkon die middels een schuifpui vanuit de woonkamer te bereiken is. Het appartement is zeer energiezuinig (energielabel A++++), en is ondermeer voorzien van een warmtepomp, 9 zonnepanelen en vloerverwarming door het gehele appartement. Indeling Woonetage: Entree / hal, toiletruimte met wandcloset en fonteintje, meterkast, praktische inpandige berging met aansluiting voor wasmachine- en droger, alsmede opstelplaats voor de warmtepomp. Lichte woonkamer met grote raampartijen. Omdat het appartement op een hoek ligt heb je van 2 zijden lichtinval. Schuifpui naar het (overdekt) balkon. De houtenvloer, mooie oude paneeldeuren (uit Marokko), mozaïek betegeling op het balkon en mooie keuken met wandafwerking met ingemetselde sierstenen geeft het geheel een 'mediterrane' vibe. Open keuken in hoekopstelling voorzien van alle gemakken. Vanuit de hal is de ruime slaapkamer bereikbaar en ook de geheel betegelde badkamer met inloopdouche met glazendouchescherm en wastafelmeubel met grote spiegel. Dankzij het drempelloze ontwerp en de brede deuren is de woning bovendien zeer geschikt en toegankelijk voor mindervaliden of rolstoelgebruikers. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig en bevindt zich direct voor het complex een openbare laadpaal. De ligging is ideaal: rustig en groen wonen, maar met winkels, horeca en openbaar vervoer op korte afstand. Alles wat je nodig hebt voor comfortabel en zorgeloos wonen is binnen handbereik. Bijzonderheden: - Afgesloten centrale hal met belplateau, brievenbussen en lift - Energielabel A++++ - Gasloos en 0-op-de-meter woning - 9 zonnepanelen en warmtepomp - Geheel voorzien van vloerverwarming - Instap-klaar en hoogwaardig afgewerkt - Heerlijk balkon te bereiken vanuit de woonkamer - Zeer geschikt voor startende koper(s) of een partij met een wens levensloopbestendig te wonen - Openbare laadpaal voor de deur - VvE-bijdrage van toepassing (Opstal verzekering, onderhoudsplan, etc.) Algemeen * Bouwjaar: 2021–2022 * Woonoppervlakte: 62 m² * Inhoud: 222m³ AANVAARDING IN OVERLEG Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM kantoren vindt u op Funda.nl

Prêt immobilier berekenen

€ 399.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 408.830

2,78%

Annuellement

%

€ 19.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 399.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
62 m²
Contenu
222 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
2022
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Label\u00e9nergie
A++++

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7391

Google Maps

Voir Twello sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Twello

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Twello. En 2026 étaient 13.569 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 440.000.

Résidents

13.569

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 440.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

308

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Twello
Année Résidents
2021 13.358
2022 13.466
2023 13.559
2024 13.611
2025 13.600
2026 13.569

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Twello
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 329.000
2022 EUR 353.000
2023 EUR 422.000
2024 EUR 444.000
2025 EUR 440.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.070 0-15: 2.040 15-25: 1.370 25-45: 2.600 45-65: 3.460

Niveau d'enseignement

Hoger

3.085

Praktisch

2.258

Middelbaar

4.387

Origine des habitants (2025)

Europa

485

Nederland

11.920

Buiten Europa

1.190

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.072
Appartementen 1.235
Tussenwoningen 1.700
Vrijstaande woningen 1.272
Twee-onder-één-kap woningen 921

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 319
1925 tot 1950 434
1950 tot 1970 1.095
1970 tot 1980 1.287
1980 tot 1990 895
1990 tot 2000 442
2000 tot 2010 409
2010 tot 2020 436
2020 en later 253

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.769

Étiquette A

1.736

Étiquette B

938

Étiquette G

553

Étiquette D

497

Étiquette F

256

Étiquette E

216

Étiquette A+++

161

Étiquette A+

104

Étiquette A++++

68

Étiquette A++

32

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Twello
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.370 3.020
2021 1.540 3.110
2022 1.200 2.930
2023 1.000 2.790
2024 950 2.860

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.550

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 1.090 • Électricité: 3.150

Appartement

Gaz: 670 • Électricité: 1.910

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.300

Vrijstaande woning

Gaz: 1.350 • Électricité: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.970

Activité dans Twello (2025)

Handel en HORECA 295
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 425
Overheid, onderwijs en zorg 285
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 100
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Nombre total d'établissements: 1.590

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Twello
Période Délits
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 19
mei 2025 32
mrt 2025 22
mrt 2026 22
nov 2024 30
nov 2025 20
okt 2024 21
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 38

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Twello.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Twello

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Twello?

Twello telt in 2026 ongeveer 13.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Twello?

De gemiddelde WOZ-waarde in Twello is in 2025 circa € 440.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Twello?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 308 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Twello?

In Twello komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.700 woningen.

Meer maisons in Twello

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.