Ir directamente al contenido
Logotipo de Bieze Makelaars & Taxateurs

Stobbenakker 73

7391LZ Twello • Gelderland

Disponible

€ 399.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 408.830

Precio de compra /m²: € 6.435

Galería de fotos

Descripción

Mooi en comfortabel, 2-kamerhoekappartement met balkon, centrale fietsenberging en ruime parkeergelegenheid. Aan de rand van het groene en geliefde dorp Twello ligt de moderne nieuwbouwwijk Schakerveld waar dit appartementencomplex is gerealiseerd: een wijk met een eigen karakter waar rust, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Zodra je de wijk in rijdt, ervaar je direct de ruime opzet met mooie groenstroken en overzichtelijke wandelpaden. Op zoek naar levensloopbestendig en energiezuinig (0-op-de-meter-principe) wonen, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Het betreft een keurig afgewerkt hoek-appartement met grote raampartijen en een heerlijk balkon die middels een schuifpui vanuit de woonkamer te bereiken is. Het appartement is zeer energiezuinig (energielabel A++++), en is ondermeer voorzien van een warmtepomp, 9 zonnepanelen en vloerverwarming door het gehele appartement. Indeling Woonetage: Entree / hal, toiletruimte met wandcloset en fonteintje, meterkast, praktische inpandige berging met aansluiting voor wasmachine- en droger, alsmede opstelplaats voor de warmtepomp. Lichte woonkamer met grote raampartijen. Omdat het appartement op een hoek ligt heb je van 2 zijden lichtinval. Schuifpui naar het (overdekt) balkon. De houtenvloer, mooie oude paneeldeuren (uit Marokko), mozaïek betegeling op het balkon en mooie keuken met wandafwerking met ingemetselde sierstenen geeft het geheel een 'mediterrane' vibe. Open keuken in hoekopstelling voorzien van alle gemakken. Vanuit de hal is de ruime slaapkamer bereikbaar en ook de geheel betegelde badkamer met inloopdouche met glazendouchescherm en wastafelmeubel met grote spiegel. Dankzij het drempelloze ontwerp en de brede deuren is de woning bovendien zeer geschikt en toegankelijk voor mindervaliden of rolstoelgebruikers. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig en bevindt zich direct voor het complex een openbare laadpaal. De ligging is ideaal: rustig en groen wonen, maar met winkels, horeca en openbaar vervoer op korte afstand. Alles wat je nodig hebt voor comfortabel en zorgeloos wonen is binnen handbereik. Bijzonderheden: - Afgesloten centrale hal met belplateau, brievenbussen en lift - Energielabel A++++ - Gasloos en 0-op-de-meter woning - 9 zonnepanelen en warmtepomp - Geheel voorzien van vloerverwarming - Instap-klaar en hoogwaardig afgewerkt - Heerlijk balkon te bereiken vanuit de woonkamer - Zeer geschikt voor startende koper(s) of een partij met een wens levensloopbestendig te wonen - Openbare laadpaal voor de deur - VvE-bijdrage van toepassing (Opstal verzekering, onderhoudsplan, etc.) Algemeen * Bouwjaar: 2021–2022 * Woonoppervlakte: 62 m² * Inhoud: 222m³ AANVAARDING IN OVERLEG Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM kantoren vindt u op Funda.nl

Hipoteca berekenen

€ 399.000

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 408.830

2,78%

Anualmente

%

€ 19.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 399.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
62 m²
Contenido
222 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Etiqueta energética
A++++

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7391

Mapas de Google

Ver Twello en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Twello

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Twello. En 2026 había 13.569 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 440.000.

Inhabitantes

13.569

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 440.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

308

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Twello
Año Inhabitantes
2021 13.358
2022 13.466
2023 13.559
2024 13.611
2025 13.600
2026 13.569

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Twello
Año Promedio WOZ
2021 EUR 329.000
2022 EUR 353.000
2023 EUR 422.000
2024 EUR 444.000
2025 EUR 440.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.070 0-15: 2.040 15-25: 1.370 25-45: 2.600 45-65: 3.460

Nivel académico

Hoger

3.085

Praktisch

2.258

Middelbaar

4.387

Origen de los residentes (2025)

Europa

485

Nederland

11.920

Buiten Europa

1.190

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.072
Appartementen 1.235
Tussenwoningen 1.700
Vrijstaande woningen 1.272
Twee-onder-één-kap woningen 921

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 319
1925 tot 1950 434
1950 tot 1970 1.095
1970 tot 1980 1.287
1980 tot 1990 895
1990 tot 2000 442
2000 tot 2010 409
2010 tot 2020 436
2020 en later 253

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.769

Etiqueta A

1.736

Etiqueta B

938

Etiqueta G

553

Etiqueta D

497

Etiqueta F

256

Etiqueta E

216

Etiqueta A+++

161

Etiqueta A+

104

Etiqueta A++++

68

Etiqueta A++

32

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Twello
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.370 3.020
2021 1.540 3.110
2022 1.200 2.930
2023 1.000 2.790
2024 950 2.860

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.550

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 3.150

Appartement

Gas: 670 • Electricidad: 1.910

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.300

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Electricidad: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Twello (2025)

Handel en HORECA 295
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 425
Overheid, onderwijs en zorg 285
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 100
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Número total de establecimientos empresariales: 1.590

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Twello
Periodo Delitos
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 19
mei 2025 32
mrt 2025 22
mrt 2026 22
nov 2024 30
nov 2025 20
okt 2024 21
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 38

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Twello.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Twello

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Twello?

Twello telt in 2026 ongeveer 13.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Twello?

De gemiddelde WOZ-waarde in Twello is in 2025 circa € 440.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Twello?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 308 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Twello?

In Twello komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.700 woningen.

Meer viviendas in Twello

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.