Direkt zum Inhalt
Logo von Tijs & Cyril Makelaardij | Sittard

Maalsteenstraat 12

6129JH Urmond • Limburg

Verfügbar

€ 549.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.830

2 % Übertragungssteuer (€ 10.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 561.830

Kaufpreis /m²: € 3.786

Fotoalbum

Beschreibung

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ SITTARD: Vrijstaand, van top tot teen verbouwd en fors uitgebouwd droomhuis in Urmond Er is instapklaar, en meer dan instapklaar. Deze vrijstaande woning, boordevol luxe en sfeer, valt in de laatste categorie. Er zijn 3 ruime slaapkamers, waarvan een met een inloopkast, en de badkamer is een plaatje. De woonkamer met luxe keuken heeft een totale oppervlakte van circa 65 m2, met een grote schuifpui naar de tuin en een inbouwhaard. Er is parkeergelegenheid op de oprit en in de circa 30 m2 grote garage. De ruime loungetuin op het zonnige zuiden maakt dit huis meer dan af. Typering: De Maalsteenstraat is een rustige straat aan de noordkant van Urmond, nabij de sportvelden bij het Molenpark. Het Molenpark grenst direct aan het ene uiteinde van de straat, terwijl aan het andere uiteinde het kanaal is gelegen. Dit zorgt voor een groene en rustige woonomgeving met recreatiemogelijkheden op korte afstand. Om de hoek bevindt zich Versboerderij Hoeve Elisabeth, waar u terecht kunt voor aardappelen, groente, fruit en meer. Met de fiets bent u zo bij de supermarkt, basisschool en kinderopvang in eigen dorp. De snelwegen A2 en A79 zijn goed bereikbaar, net als de Urmonderbaan richting Geleen en Sittard. Het Zuyderland ziekenhuis bevindt zich op slechts 7 kilometer afstand. Indeling: Begane grond: De entree, aan de kant van de oprit, is een fraaie verschijning. Via de aluminium voordeur is de hal (circa 3,73 x 2,80) te bereiken, met de trapopgang en het fraaie gastentoilet. De wanden en het plafond zijn gestuct, onder de visgraatvloer ligt vloerverwarming en de algehele afwerking is fraai. Ook de uitgebreide vernieuwde meterkast met ruim 20 groepen en 3-fase aansluiting is een mooi pluspunt. Een grote, zwarte deur met glas verbindt de hal met de woonkamer en keuken, die samen maar liefst 65 m2 groot zijn. Het zitgedeelte is aan de voorzijde, met prachtig uitzicht op de rustige straat en het vele groen. Het vlammenspel van de inbouw houtkachel is niet alleen zichtbaar vanaf de bank, maar ook tijdens het avondeten aan tafel. De aanbouw, met een grote schuifpui naar de tuin, is in 2023 compleet nieuw gerealiseerd, inclusief de L-vormige garage van circa 30 m². De gehele aanbouw is conform de huidige normen geïsoleerd uitgevoerd. Vanuit de aanbouw is er toegang tot de bijkeuken/wasruimte van circa 3,12 x 1,75 meter. In deze ruimte is een mooie ombouw gemaakt, waar de wasmachine en droger naast elkaar kunnen staan. Ook in de garage is veel aandacht besteed aan comfort en afwerking. Zo beschikt de garage over vloerverwarming, een wateraansluiting, een nieuwe deur naar de tuin en een sectionaalpoort naar de oprit. Daarnaast is er een nieuwe, aparte meterkast aanwezig, die is voorbereid op het aansluiten van zonnepanelen. Dankzij de voorzieningen en de ruime opzet biedt de garage bovendien mogelijkheden voor een andere invulling in de toekomst. Zo zou deze ruimte eventueel kunnen worden ingericht als slaap- en badkamer op de begane grond, bijvoorbeeld door het vervangen van de sectionaalpoort. Daarmee draagt deze aanbouw bij aan de toekomstbestendigheid van de woning en de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen. In 2023 is de prachtige keukenopstelling met een groot eiland, een kastenwand en een koffiecorner geplaatst. Dit is een keuken met een fraaie uitstraling en alle denkbare apparatuur van topkwaliteit is ingebouwd: een Bora inductie kookplaat, koelkast, vriezer, Quooker, oven, magnetron en een vaatwasser. De onderhoudsvriendelijke voortuin is een fraaie verschijning en is in 2026 geheel vernieuwd en aangelegd. Ook de ruime achtertuin op het zuiden is volledig vernieuwd en aangelegd, dit gebeurde in 2025. Blikvanger in de achtertuin is de grote boom met donkerrode bladeren, die voor een fijne schaduwplek zorgt. Daarnaast zijn er twee grote terrassen en is aan drie kanten een nieuwe schutting geplaatst, uitgevoerd met donkere betonnen palen en buitenverlichting. Eerste verdieping: Niet alleen de begane grond, maar ook de eerste verdieping is smaakvol verbouwd. Strak stucwerk, mooie vloeren, zwarte accenten en moderne paneeldeuren bepalen de sfeer. Aan de voorzijde zijn slaapkamer I (circa 3,96 x 3,00) en slaapkamer II (circa 2,79 x 3,00), in gebruik als werkkamer/gameroom. Slaapkamer III (circa 3,96 x 3,24), de master bedroom met inloopkast (circa 2,98 x 1,68), bevindt zich aan de achterzijde. De badkamer (circa 3,24 x 2,79) met beton Mortex wanden en elektrische vloerverwarming is in 2022 vernieuwd. Achter de muur zijn het toilet en een ruime inloopdouche, met een fraaie nis en een zwarte regendouche met aparte handdouche. Het badmeubel met dubbele wastafel, zwarte kranen en een verwarmde spiegel maakt de badkamer meer dan af. Zolder: Vanaf de overloop is er toegang tot de zolder, met twee ruimtes van totaal circa 5,90 x 4,13. De nokhoogte is circa 1,97 meter en in een van de ruimtes hangt de HR-ketel (Nefit, 2024, huur). Algemeen: Bouwjaar: 1975, gerenoveerd in 2022-2024 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 145 m2, inhoud circa 711 m3 Perceeloppervlakte: 368 m2 Parkeergelegenheid op eigen terrein (oprit en garage) Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit, 2024, huur) Vloerverwarming op de begane grond Aluminium kozijnen (2023) met HR+++ glas Dak-, spouwmuur- en vloerisolatie in de periode 2022-2025 Aanbouw aan de achterzijde (2023) Energielabel: B Aanvaarding: in onderling overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hypothek berekenen

€ 549.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.830

2 % Übertragungssteuer (€ 10.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 561.830

3,04%

Jährlich

%

€ 27.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 549.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
145 m²
Fläche des Grundstücks
368 m²
Inhalt
711 m³
Sonstiger Innenraum
42 m²

Bau und Energie

Baujahr
1975
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt uit 2024, huur)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur en verwarming

Zusätzliche Merkmale

  • Schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 6129

Google Karten

Betrachten Sie Urmond auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in Urmond aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Urmond

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Urmond. In 2026 waren da 5.669 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 318.000.

Einwohner

5.669

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 318.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

159

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Urmond
Jahr Einwohner
2021 5.650
2022 5.680
2023 5.715
2024 5.690
2025 5.685
2026 5.669

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Urmond
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 234.000
2022 EUR 247.000
2023 EUR 291.000
2024 EUR 292.000
2025 EUR 318.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.590 0-15: 735 15-25: 505 25-45: 1.325 45-65: 1.530

Ausbildungsstufe

Hoger

1.090

Praktisch

1.380

Middelbaar

1.780

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

560

Nederland

4.675

Buiten Europa

445

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 327
Appartementen 486
Tussenwoningen 525
Vrijstaande woningen 637
Twee-onder-één-kap woningen 794

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 31
1925 tot 1950 254
1950 tot 1970 827
1970 tot 1980 477
1980 tot 1990 396
1990 tot 2000 152
2000 tot 2010 64
2010 tot 2020 102
2020 en later 91

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

685

Bezeichnung A

492

Bezeichnung D

384

Bezeichnung B

353

Bezeichnung F

323

Bezeichnung G

241

Bezeichnung E

117

Bezeichnung A+++

33

Bezeichnung A+

32

Bezeichnung A++

15

Bezeichnung A++++

11

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Urmond
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.280 3.070
2021 1.440 3.130
2022 1.100 2.970
2023 870 2.900
2024 870 2.970

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 930 • Strom: 3.050

Huurwoning

Gas: 590 • Strom: 2.110

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 3.210

Appartement

Gas: 490 • Strom: 1.880

Tussenwoning

Gas: 810 • Strom: 2.800

Vrijstaande woning

Gas: 1.160 • Strom: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 930 • Strom: 2.960

Betriebsaktivität in Urmond (2025)

Handel en HORECA 85
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 140
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Gesamtanzahl der Firmensitze: 655

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Urmond
Periode Verbrechen
jan 2026 4
jul 2025 16
jun 2025 7
mei 2025 11
mrt 2025 12
mrt 2026 8
nov 2024 17
nov 2025 11
okt 2024 8
okt 2025 19
sep 2024 10
sep 2025 13

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Urmond.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Urmond

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Urmond?

Urmond telt in 2026 ongeveer 5.669 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Urmond?

De gemiddelde WOZ-waarde in Urmond is in 2025 circa € 318.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Urmond?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Urmond ligt rond € 34.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Urmond?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 159 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Urmond?

In Urmond komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 794 woningen.

Meer Häuser in Urmond

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.