Direkt zum Inhalt
Logo von LEF Makelaars & Taxateurs

Amsterdamsestraatweg 465 C

3553EC Utrecht • Utrecht

€ 239.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.630

2 % Übertragungssteuer (€ 4.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 245.630

Kaufpreis /m²: € 0

Fotoalbum

Beschreibung

Ouders met studerende kinderen opgelet! 2 zelfstandige studio's in 1 appartementsrecht, voor het nieuwe studiejaar beschikbaar! Het betreft een voormalig appartement op de bovenste verdieping, gesplitst in 2 appartementsrechten met ieder 2 zelfstandige studio's. De studio's hebben ieder een eigen keuken, toilet en badkamer. Je deelt o.a. de wasmachine. Verder is het prettig gelegen tegenover het Julianapark in het populaire Zuilen. Zuilen ligt op nog geen 14 minuten fietsen van het centrum van Utrecht met de gezellige terrassen op de Neude en de Oudegracht en een enorme diversiteit aan goede restaurants, gezellige bars, hippe koffietentjes en de bekende kledingzaken. Uitvalswegen en het Centraal Station voor de bus, tram en trein zijn gemakkelijk te bereiken. Station Zuilen is maar 4 minuten fietsen. Deze woning heeft het! V Uniek voor woningdelers dan wel studerende kinderen V Parkeren in de straat V Ook te gebruiken als geheel door toegangsdeur tussen de 2 studio's V Gedeelde gas boiler en cv V Energielabel G (2034), glas achter (HR++) vervangen na opname label V V.v.E. beperkt actief (MJOP beschikbaar) V Voor hospita (zelf bewonen en 1 mogelijk verhuren) is een vergunning nodig, meer info: Gemeente V Oplevering kort termijn Optioneel: beide appartementsrechten (voor- als achterzijde te koop, m.a.w. 2x 2 studio's). De ligging in Zuilen is ideaal: op de Amsterdamsestraatweg zelf kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen. Het lekkerste ijsje haal je bij ijssalon Roma en het fijne Julianapark voor je wekelijkse hardlooprondje licht direct aan de overkant. En natuurlijk de Werkspoor kathedraal voor allerhande leuke evenementen. INDELING Entree, hal met cv en boiler en gezamenlijke wasmachine. Toegang tot beide zelfstandige studio's. De keukens zijn v.v. diverse inbouwapparatuur zoals een koelkast met vriesvak en combi magnetron. Verder beschikt iedere studio over een badkamer met douchecabine, wastafel en wastafelmeubel, design radiator en toilet. Onder de badkamer schuif je uiterst innovatief het bed vandaan! Beiden studio's hebben toegang tot een balkon aan de achterzijde. Kortom, dit appartement heeft veel mogelijkheden en is een bezichtiging waard. Wordt dit jouw thuis? Maak snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Diverse NVM clausules van toepassing w.o. niet zelfbewoning en notariskeuze aan verkoper. Gunning aan verkoper. Enkele impressie foto's opgenomen van een studio.

Hypothek berekenen

€ 239.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.630

2 % Übertragungssteuer (€ 4.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 245.630

2,78%

Jährlich

%

€ 11.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 239.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
33 m²
Inhalt
122 m³
Sonstiger Innenraum
1 m²
Gebäude mit Außenbereich
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
1920
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Grotendeels dubbelglas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2000, eigendom)
Energieausweis
G

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg, aan park en vrij uitzicht
Parken
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
22-08-2025
Verkaufsdatum
23-09-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3553

Google Karten

Betrachten Sie Utrecht auf der Karte

Erkunden Sie Utrecht und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Utrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Utrecht. In 2025 waren da 325.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 474.416.

Einwohner

325.510

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 474.416

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.255

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

25.985

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Utrecht
Jahr Einwohner
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Utrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Ausbildungsstufe

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

47.799

Bezeichnung C

25.699

Bezeichnung B

17.523

Bezeichnung D

13.066

Bezeichnung F

12.655

Bezeichnung G

11.728

Bezeichnung E

11.306

Bezeichnung A+

9.677

Bezeichnung A++

5.013

Bezeichnung A+++

4.232

Bezeichnung A++++

725

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Utrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 791 • Strom: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Strom: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Strom: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Strom: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Strom: 3.142

Betriebsaktivität in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Gesamtanzahl der Firmensitze: 55.750

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Utrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Utrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Utrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer Häuser in Utrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.