Aller directement au contenu
Logo de LEF Makelaars & Taxateurs

Amsterdamsestraatweg 465 C

3553EC Utrecht • Utrecht

€ 239.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 245.630

Prix d'achat /m²: € 0

Galerie de photos

Description

Ouders met studerende kinderen opgelet! 2 zelfstandige studio's in 1 appartementsrecht, voor het nieuwe studiejaar beschikbaar! Het betreft een voormalig appartement op de bovenste verdieping, gesplitst in 2 appartementsrechten met ieder 2 zelfstandige studio's. De studio's hebben ieder een eigen keuken, toilet en badkamer. Je deelt o.a. de wasmachine. Verder is het prettig gelegen tegenover het Julianapark in het populaire Zuilen. Zuilen ligt op nog geen 14 minuten fietsen van het centrum van Utrecht met de gezellige terrassen op de Neude en de Oudegracht en een enorme diversiteit aan goede restaurants, gezellige bars, hippe koffietentjes en de bekende kledingzaken. Uitvalswegen en het Centraal Station voor de bus, tram en trein zijn gemakkelijk te bereiken. Station Zuilen is maar 4 minuten fietsen. Deze woning heeft het! V Uniek voor woningdelers dan wel studerende kinderen V Parkeren in de straat V Ook te gebruiken als geheel door toegangsdeur tussen de 2 studio's V Gedeelde gas boiler en cv V Energielabel G (2034), glas achter (HR++) vervangen na opname label V V.v.E. beperkt actief (MJOP beschikbaar) V Voor hospita (zelf bewonen en 1 mogelijk verhuren) is een vergunning nodig, meer info: Gemeente V Oplevering kort termijn Optioneel: beide appartementsrechten (voor- als achterzijde te koop, m.a.w. 2x 2 studio's). De ligging in Zuilen is ideaal: op de Amsterdamsestraatweg zelf kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen. Het lekkerste ijsje haal je bij ijssalon Roma en het fijne Julianapark voor je wekelijkse hardlooprondje licht direct aan de overkant. En natuurlijk de Werkspoor kathedraal voor allerhande leuke evenementen. INDELING Entree, hal met cv en boiler en gezamenlijke wasmachine. Toegang tot beide zelfstandige studio's. De keukens zijn v.v. diverse inbouwapparatuur zoals een koelkast met vriesvak en combi magnetron. Verder beschikt iedere studio over een badkamer met douchecabine, wastafel en wastafelmeubel, design radiator en toilet. Onder de badkamer schuif je uiterst innovatief het bed vandaan! Beiden studio's hebben toegang tot een balkon aan de achterzijde. Kortom, dit appartement heeft veel mogelijkheden en is een bezichtiging waard. Wordt dit jouw thuis? Maak snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Diverse NVM clausules van toepassing w.o. niet zelfbewoning en notariskeuze aan verkoper. Gunning aan verkoper. Enkele impressie foto's opgenomen van een studio.

Prêt immobilier berekenen

€ 239.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 245.630

2,78%

Annuellement

%

€ 11.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 239.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
33 m²
Contenu
122 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1920
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Grotendeels dubbelglas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2000, eigendom)
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg, aan park en vrij uitzicht
Parkieren
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
22-08-2025
Date de vente
23-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3553

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.