Direkt zum Inhalt
Logo von Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Schrijverspark 95 03

3901PD Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 250.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.850

2 % Übertragungssteuer (€ 5.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 256.850

Kaufpreis /m²: € 4.032

Fotoalbum

Beschreibung

Op zoek naar een plek waar je stadse gemakken combineert met comfort en rust? Dit fijne appartement op de vierde verdieping heeft het allemaal: een royale woonkamer met ochtendzon op het balkon, een slimme indeling met één slaapkamer (tweede mogelijk), nette keuken en badkamer én een grote eigen berging in het souterrain. En dat alles op een steenworp afstand van hartje Veenendaal! Stadse gezelligheid binnen handbereik Of je nu houdt van koffietentjes, winkelen of een snelle boodschap: dit appartement ligt op loopafstand van alle voorzieningen in het levendige centrum van Veenendaal. Ideaal voor wie graag te voet de stad intrekt en toch thuiskomt in een rustige woonomgeving. Specificaties Bouwjaar: 1965 Woonoppervlakte: ca. 62 m² Servicekosten: € 153,- per maand Indeling Begane grond Je komt binnen via de afgesloten centrale entree met intercom. De strakke, verzorgde hal leidt je naar het trappenhuis, waarmee je de vierde verdieping bereikt. Vierde verdieping – entree & hal Binnenkomst in de ruime L-vormige hal, die als een centrale spil toegang geeft tot de diverse vertrekken. Hier bevinden zich ook het separate toilet en de meterkast (met 5 groepen) Woonkamer De woonkamer aan de voorzijde voelt heerlijk licht en ruim aan. Dankzij de grote ramen en de ligging op het oosten geniet je hier van veel daglicht. De voormalige tweede slaapkamer is slim betrokken bij de woonkamer via een mooie toog en fungeert nu als woon/werkplek. Dit kun je ook weer in de originele staat terugbrengen waardoor er een extra kamer ontstaat. Vanuit de woonkamer loop je zo het balkon op: jouw persoonlijke plekje voor een kop koffie in de ochtendzon. Keuken De keuken, gelegen aan de galerijzijde, is praktisch en verzorgd uitgevoerd. Je kookt hier op een kookplaat met een vlakscherm afzuigkap. Ook is hier de aansluiting voor de wasapparatuur te vinden. De ruimte voelt licht en fris aan dankzij de royale raampartij en spotverlichting. Slaapkamer & badkamer De slaapkamer is royaal van formaat en uitgerust met een handige kastenwand met schuifdeuren, maatwerk dat ruimte én rust creëert. De badkamer is betegeld in lichte tinten en ingericht met een ruime, afgeschermde douchehoek en wastafel. Functioneel en netjes. Berging In het souterrain vind je een flinke privéberging: ideaal voor fietsen, seizoensspullen of je hobbyproject. Goed om te weten: - Verzorgd appartement met 1 slaapkamer en mogelijkheid tot een tweede slaapkamer; - Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en grotendeels dubbele beglazing; - Verwarming via gaskachel; - Eigen berging in het souterrain; - Centrumlocatie: winkels, horeca en OV op loopafstand; - VvE is actief en de stukken zijn beschikbaar; - Servicekosten: € 153,00 per maand; - Energielabel G; - Aanvaarding in overleg. Zien is geloven Ben je benieuwd hoe dit appartement aanvoelt van binnen? Kom het zelf ervaren tijdens een bezichtiging. Neem gerust contact op met ons kantoor voor een afspraak. We laten je dit fijne plekje graag zien. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hypothek berekenen

€ 250.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.850

2 % Übertragungssteuer (€ 5.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 256.850

2,78%

Jährlich

%

€ 12.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 250.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
62 m²
Inhalt
204 m³
Gebäude mit Außenbereich
5 m²
Externe Berghalle
18 m²

Bau und Energie

Baujahr
1965
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Gaskachels
Warmes Wasser
Geiser
Energieausweis
G

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Bergung
Inpandig
Parken
Parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
01-10-2025
Verkaufsdatum
19-02-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.