Jump to content
Logo of Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Schrijverspark 95 03

3901PD Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 250.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.850

2% transfer tax (€ 5.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 256.850

Purchase price /m²: € 4.032

Photo Gallery

Description

Op zoek naar een plek waar je stadse gemakken combineert met comfort en rust? Dit fijne appartement op de vierde verdieping heeft het allemaal: een royale woonkamer met ochtendzon op het balkon, een slimme indeling met één slaapkamer (tweede mogelijk), nette keuken en badkamer én een grote eigen berging in het souterrain. En dat alles op een steenworp afstand van hartje Veenendaal! Stadse gezelligheid binnen handbereik Of je nu houdt van koffietentjes, winkelen of een snelle boodschap: dit appartement ligt op loopafstand van alle voorzieningen in het levendige centrum van Veenendaal. Ideaal voor wie graag te voet de stad intrekt en toch thuiskomt in een rustige woonomgeving. Specificaties Bouwjaar: 1965 Woonoppervlakte: ca. 62 m² Servicekosten: € 153,- per maand Indeling Begane grond Je komt binnen via de afgesloten centrale entree met intercom. De strakke, verzorgde hal leidt je naar het trappenhuis, waarmee je de vierde verdieping bereikt. Vierde verdieping – entree & hal Binnenkomst in de ruime L-vormige hal, die als een centrale spil toegang geeft tot de diverse vertrekken. Hier bevinden zich ook het separate toilet en de meterkast (met 5 groepen) Woonkamer De woonkamer aan de voorzijde voelt heerlijk licht en ruim aan. Dankzij de grote ramen en de ligging op het oosten geniet je hier van veel daglicht. De voormalige tweede slaapkamer is slim betrokken bij de woonkamer via een mooie toog en fungeert nu als woon/werkplek. Dit kun je ook weer in de originele staat terugbrengen waardoor er een extra kamer ontstaat. Vanuit de woonkamer loop je zo het balkon op: jouw persoonlijke plekje voor een kop koffie in de ochtendzon. Keuken De keuken, gelegen aan de galerijzijde, is praktisch en verzorgd uitgevoerd. Je kookt hier op een kookplaat met een vlakscherm afzuigkap. Ook is hier de aansluiting voor de wasapparatuur te vinden. De ruimte voelt licht en fris aan dankzij de royale raampartij en spotverlichting. Slaapkamer & badkamer De slaapkamer is royaal van formaat en uitgerust met een handige kastenwand met schuifdeuren, maatwerk dat ruimte én rust creëert. De badkamer is betegeld in lichte tinten en ingericht met een ruime, afgeschermde douchehoek en wastafel. Functioneel en netjes. Berging In het souterrain vind je een flinke privéberging: ideaal voor fietsen, seizoensspullen of je hobbyproject. Goed om te weten: - Verzorgd appartement met 1 slaapkamer en mogelijkheid tot een tweede slaapkamer; - Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en grotendeels dubbele beglazing; - Verwarming via gaskachel; - Eigen berging in het souterrain; - Centrumlocatie: winkels, horeca en OV op loopafstand; - VvE is actief en de stukken zijn beschikbaar; - Servicekosten: € 153,00 per maand; - Energielabel G; - Aanvaarding in overleg. Zien is geloven Ben je benieuwd hoe dit appartement aanvoelt van binnen? Kom het zelf ervaren tijdens een bezichtiging. Neem gerust contact op met ons kantoor voor een afspraak. We laten je dit fijne plekje graag zien. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Mortgage berekenen

€ 250.000

Cost of copper (estimated): € 6.850

2% transfer tax (€ 5.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 256.850

2,78%

Yearly

%

€ 12.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 250.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
62 m²
Content
204 m³
Building bound outdoor space
5 m²
External storage space
18 m²

Construction and Energy

Year of construction
1965
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dubbel glas
Heating
Gaskachels
Warm water
Geiser
Energy label
G

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Salvage
Inpandig
Parking
Parkeervergunningen

Planning

Available since
01-10-2025
Sale date
19-02-2026

Additional features

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3901

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.