Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Schrijverspark 95 03

3901PD Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 250.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 256.850

Precio de compra /m²: € 4.032

Galería de fotos

Descripción

Op zoek naar een plek waar je stadse gemakken combineert met comfort en rust? Dit fijne appartement op de vierde verdieping heeft het allemaal: een royale woonkamer met ochtendzon op het balkon, een slimme indeling met één slaapkamer (tweede mogelijk), nette keuken en badkamer én een grote eigen berging in het souterrain. En dat alles op een steenworp afstand van hartje Veenendaal! Stadse gezelligheid binnen handbereik Of je nu houdt van koffietentjes, winkelen of een snelle boodschap: dit appartement ligt op loopafstand van alle voorzieningen in het levendige centrum van Veenendaal. Ideaal voor wie graag te voet de stad intrekt en toch thuiskomt in een rustige woonomgeving. Specificaties Bouwjaar: 1965 Woonoppervlakte: ca. 62 m² Servicekosten: € 153,- per maand Indeling Begane grond Je komt binnen via de afgesloten centrale entree met intercom. De strakke, verzorgde hal leidt je naar het trappenhuis, waarmee je de vierde verdieping bereikt. Vierde verdieping – entree & hal Binnenkomst in de ruime L-vormige hal, die als een centrale spil toegang geeft tot de diverse vertrekken. Hier bevinden zich ook het separate toilet en de meterkast (met 5 groepen) Woonkamer De woonkamer aan de voorzijde voelt heerlijk licht en ruim aan. Dankzij de grote ramen en de ligging op het oosten geniet je hier van veel daglicht. De voormalige tweede slaapkamer is slim betrokken bij de woonkamer via een mooie toog en fungeert nu als woon/werkplek. Dit kun je ook weer in de originele staat terugbrengen waardoor er een extra kamer ontstaat. Vanuit de woonkamer loop je zo het balkon op: jouw persoonlijke plekje voor een kop koffie in de ochtendzon. Keuken De keuken, gelegen aan de galerijzijde, is praktisch en verzorgd uitgevoerd. Je kookt hier op een kookplaat met een vlakscherm afzuigkap. Ook is hier de aansluiting voor de wasapparatuur te vinden. De ruimte voelt licht en fris aan dankzij de royale raampartij en spotverlichting. Slaapkamer & badkamer De slaapkamer is royaal van formaat en uitgerust met een handige kastenwand met schuifdeuren, maatwerk dat ruimte én rust creëert. De badkamer is betegeld in lichte tinten en ingericht met een ruime, afgeschermde douchehoek en wastafel. Functioneel en netjes. Berging In het souterrain vind je een flinke privéberging: ideaal voor fietsen, seizoensspullen of je hobbyproject. Goed om te weten: - Verzorgd appartement met 1 slaapkamer en mogelijkheid tot een tweede slaapkamer; - Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en grotendeels dubbele beglazing; - Verwarming via gaskachel; - Eigen berging in het souterrain; - Centrumlocatie: winkels, horeca en OV op loopafstand; - VvE is actief en de stukken zijn beschikbaar; - Servicekosten: € 153,00 per maand; - Energielabel G; - Aanvaarding in overleg. Zien is geloven Ben je benieuwd hoe dit appartement aanvoelt van binnen? Kom het zelf ervaren tijdens een bezichtiging. Neem gerust contact op met ons kantoor voor een afspraak. We laten je dit fijne plekje graag zien. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 250.000

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 256.850

2,78%

Anualmente

%

€ 12.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 250.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
62 m²
Contenido
204 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Gaskachels
Agua tibia
Geiser
Etiqueta energética
G

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Rescate
Inpandig
Aparcar
Parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
01-10-2025
Fecha de venta
19-02-2026

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.