Direkt zum Inhalt
Logo von Burgland Makelaars

Wilhelmina Druckerstraat 4

3903WH Veenendaal • Utrecht

Verfügbar

€ 425.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 435.350

Kaufpreis /m²: € 3.935

Fotoalbum

Beschreibung

Centraal in de woonwijk Petenbos, in het gedeelte wat destijds tijdens de ontwikkeling en realisatie bekend stond als "stad in de stad", kunnen wij van de eerste eigenaar aanbieden een goed onderhouden en keurig bewoonde eengezinswoning. U of jij leest het goed, deze woning wordt bewoond en verkocht door de eerste en enige eigenaar. Eigenlijk is dit al een garantie dat het hier buitengewoon plezierig wonen is. Zeker voor jonge gezinnen. Lees maar verder, dan zult u of jij begrijpen waarom. Zo heeft deze woning op eerste verdieping 3 slaapkamers met goede afmetingen. De hoofdslaapkamer betreft zelfs een zgn. pandbrede slaapkamer. Het zal niet verbazen dat er daarom alleen in deze slaapkamer al meer dan genoeg ruimte is. De tweede verdieping is op dit moment nog niet ingedeeld. Doordat de zolder nu nog niet is ingedeeld, geeft dit uiteenlopende mogelijkheden om deze verdieping zo in te delen zoals u of jou dit het beste past. Zeker in combinatie met een nog te plaatsen dakkapel aan de achterzijde. De buren aan weerszijden hebben aan de achterzijde de begane grond uitgebouwd. En dit geeft voordelen die u of jij zich wellicht niet direct realiseert. Allereerst zit je hier vroeg of juist laat in het seizoen heerlijk uit de wind, maar wel in het zonnetje. Want de achtertuin is immers op het zuid-westen georiënteerd! Anderzijds geeft dit aantrekkelijke mogelijkheden om de begane grond eveneens uit te bouwen. En dat kan in dit geval relatief goedkoop, de beide zijmuren staan immers reeds. Wonen in "Stad in de Stad" betekent wonen op korte afstand van veel voorzieningen. Zo ligt een basisschool op zeer korte loopafstand. Evenals kinderopvang en een wijkwinkelcentrum met supermarkt. Daarbij zijn via de oostelijke rondweg de op- en afritten van de A12 gemakkelijk te bereiken. En alsof dit nog niet alles is, is zelfs het (koop)centrum van Veenendaal binnen handbereik. Hier is een uitgebreid aanbod aan winkels, horeca en voorzieningen te vinden. Indeling Begane grond: Via de voordeur staan we in de hal. Deze hal heeft een trap naar de eerste verdieping en deuren naar respectievelijk de meterkast, het toilet en de inpandige berging. In deze inpandige berging kan ook de wasmachine worden aangesloten. De woonkamer, die zich aan de achterkant van de woning bevindt, heeft een deur naar de achtertuin. De half-open keuken heeft een hoekopgestelde keukeninrichting die is voorzien van een keramische kookplaat, een afzuigkap, een oven, een koelkast, een vriezer en een vaatwasser. 1e Verdieping: De overloop geeft op deze verdieping toegang tot alle vertrekken. Dit zijn een pandbrede hoofdslaapkamer aan de voorkant van het huis, twee slaapkamers aan de achterkant en de badkamer. Deze badkamer is voorzien van een wastafel, een douche en een toilet. 2e Verdieping: De nog niet ingedeelde zolder heeft een kleine dakkapel aan de voorzijde. Er zijn goede mogelijkheden voor een dakkapel aan de achterzijde. Tenslotte is de CV-ketel op de zolderverdieping geplaatst.

Hypothek berekenen

€ 425.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 435.350

2,78%

Jährlich

%

€ 21.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 425.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
108 m²
Fläche des Grundstücks
107 m²
Inhalt
462 m³
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
45 m²

Bau und Energie

Baujahr
1995
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3903

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.