Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Centraal in de woonwijk Petenbos, in het gedeelte wat destijds tijdens de ontwikkeling en realisatie bekend stond als "stad in de stad", kunnen wij van de eerste eigenaar aanbieden een goed onderhouden en keurig bewoonde eengezinswoning. U of jij leest het goed, deze woning wordt bewoond en verkocht door de eerste en enige eigenaar. Eigenlijk is dit al een garantie dat het hier buitengewoon plezierig wonen is. Zeker voor jonge gezinnen. Lees maar verder, dan zult u of jij begrijpen waarom. Zo heeft deze woning op eerste verdieping 3 slaapkamers met goede afmetingen. De hoofdslaapkamer betreft zelfs een zgn. pandbrede slaapkamer. Het zal niet verbazen dat er daarom alleen in deze slaapkamer al meer dan genoeg ruimte is. De tweede verdieping is op dit moment nog niet ingedeeld. Doordat de zolder nu nog niet is ingedeeld, geeft dit uiteenlopende mogelijkheden om deze verdieping zo in te delen zoals u of jou dit het beste past. Zeker in combinatie met een nog te plaatsen dakkapel aan de achterzijde. De buren aan weerszijden hebben aan de achterzijde de begane grond uitgebouwd. En dit geeft voordelen die u of jij zich wellicht niet direct realiseert. Allereerst zit je hier vroeg of juist laat in het seizoen heerlijk uit de wind, maar wel in het zonnetje. Want de achtertuin is immers op het zuid-westen georiënteerd! Anderzijds geeft dit aantrekkelijke mogelijkheden om de begane grond eveneens uit te bouwen. En dat kan in dit geval relatief goedkoop, de beide zijmuren staan immers reeds. Wonen in "Stad in de Stad" betekent wonen op korte afstand van veel voorzieningen. Zo ligt een basisschool op zeer korte loopafstand. Evenals kinderopvang en een wijkwinkelcentrum met supermarkt. Daarbij zijn via de oostelijke rondweg de op- en afritten van de A12 gemakkelijk te bereiken. En alsof dit nog niet alles is, is zelfs het (koop)centrum van Veenendaal binnen handbereik. Hier is een uitgebreid aanbod aan winkels, horeca en voorzieningen te vinden. Indeling Begane grond: Via de voordeur staan we in de hal. Deze hal heeft een trap naar de eerste verdieping en deuren naar respectievelijk de meterkast, het toilet en de inpandige berging. In deze inpandige berging kan ook de wasmachine worden aangesloten. De woonkamer, die zich aan de achterkant van de woning bevindt, heeft een deur naar de achtertuin. De half-open keuken heeft een hoekopgestelde keukeninrichting die is voorzien van een keramische kookplaat, een afzuigkap, een oven, een koelkast, een vriezer en een vaatwasser. 1e Verdieping: De overloop geeft op deze verdieping toegang tot alle vertrekken. Dit zijn een pandbrede hoofdslaapkamer aan de voorkant van het huis, twee slaapkamers aan de achterkant en de badkamer. Deze badkamer is voorzien van een wastafel, een douche en een toilet. 2e Verdieping: De nog niet ingedeelde zolder heeft een kleine dakkapel aan de voorzijde. Er zijn goede mogelijkheden voor een dakkapel aan de achterzijde. Tenslotte is de CV-ketel op de zolderverdieping geplaatst.
€ 425.000
Coûts d'achat (estimés): € 10.350
2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350
2,78%
Annuellement
€ 21.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3901EL Veenendaal
€ 287.500 k.k.
€ 4.873/m²
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
3905BJ Veenendaal
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.229 p/m
€ 17/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.200 p/m
€ 19/m²
3904HL Veenendaal
€ 965.000 k.k.
€ 5.994/m²
3904AC Veenendaal
€ 532.500 k.k.
€ 4.712/m²