Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Een fijn en licht appartement waar u zich direct thuis voelt! Op zoek naar een licht appartement met vrij uitzicht waar u het centrum binnen handbereik heeft in een verzorgd complex? Dan is dit precies zo’n plek die u gezien wilt hebben. Dit driekamerappartement is netjes afgewerkt en praktisch ingedeeld, waardoor het dagelijks wonen hier moeiteloos aanvoelt. De lichte leefruimte, het balkon en de twee slaapkamers maken het compleet. Wat dit appartement extra prettig maakt, is de logische indeling en de manier waarop de ruimtes met elkaar verbonden zijn. Alles voelt overzichtelijk en comfortabel. Daarbij komt dat het appartement zich bevindt in een goed onderhouden complex met lift, wat het wonen hier extra toegankelijk maakt. De buurt Gelegen in een rustige en groene woonomgeving in Veenendaal, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, supermarkten, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand, net als het openbaar vervoer. Ook de uitvalswegen richting de A12 zijn snel bereikbaar, waardoor u eenvoudig richting Utrecht of Arnhem reist. Daarnaast is er in de directe omgeving volop ruimte om te wandelen of te fietsen, met groen en water in de buurt. Een fijne combinatie van rust en bereikbaarheid. Begane grond Centrale entree met intercominstallatie, brievenbussen en toegang tot het trappenhuis en de lift. Het complex maakt een verzorgde indruk en is netjes onderhouden. Indeling appartement Binnenkomst in de hal, die toegang geeft tot de eerste slaapkamer en de leefruimte. Ook bevinden zich hier praktische opbergmogelijkheden en de meterkast. De woonkamer is ruim opgezet en profiteert van een prettige lichtinval dankzij de grote raampartij met zicht op het balkon. Er is voldoende plek voor een comfortabele zithoek en een eethoek. Vanuit de woonkamer zijn het balkon en de tweede slaapkamer bereikbaar. De ruime keuken is afgesloten en functioneel ingericht met een recht keukenblok, een boiler en de witgoedaansluitingen. Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De grootste slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De tweede kamer is flexibel in te richten, bijvoorbeeld als werk-, logeer- of hobbykamer. Via een tussenhalletje zijn de badkamer en het separate toilet bereikbaar. De badkamer is voorzien van een douche en een wastafel. Buitenruimte Het balkon biedt een fijne plek om even buiten te zitten. Met uitzicht over de omgeving is het hier prettig verblijven, of het nu gaat om een kop koffie in de ochtend of een ontspannen moment met de avondzon aan het einde van de dag. Een verzorgd appartement op een fijne locatie, waar u direct uw eigen plek van kunt maken. • De servicekosten bedragen € 240,64 per maand en € 87,18 per maand aan voorschot stookkosten (je betaalt naar verbruik). • Het appartementencomplex heeft een algemene fietsenberging. • Voor het parkeren van je auto dien je een parkeervergunning aan te vragen via de parkeerservice van Veenendaal . Algemene gegevens - Type woning: Appartement - Bouwjaar: 1970 - Aantal kamers: 3 - Aantal slaapkamers: 2 - Aantal badkamers: 1 - Parkeerruimte: via parkeervergunning - Aanwezig: balkon/algemene fietsenstalling - Ligging balkon: noordwest - Balkonbereik: via woonkamer Technische gegevens - Warmwatervoorziening: boiler - Verwarmvoorziening: blokverwarming - Mechanische ventilatie: aanwezig - Isolatie: dak/spouw/vloer - Dubbel glas: geheel - TV kabel - Kozijnen: hout WILT U EVEN BINNEN KIJKEN? Voor meer informatie omtrent deze woning, kunt u contact opnemen met ons kantoor in Veenendaal. U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.
€ 287.500
Coûts d'achat (estimés): € 7.600
2 % de taxe sur le transfert (€ 5.750) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 295.100
2,78%
Annuellement
€ 14.375
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
3905BJ Veenendaal
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.229 p/m
€ 17/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.200 p/m
€ 19/m²
3904HL Veenendaal
€ 965.000 k.k.
€ 5.994/m²
3904AC Veenendaal
€ 532.500 k.k.
€ 4.712/m²
3901DE Veenendaal
€ 499.000 k.k.
€ 5.253/m²