Direkt zum Inhalt
Logo von Poels Makelaars

Doctor Marie Curiestraat 31

5914CP Venlo • Limburg

Verkauft

€ 495.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 506.750

Kaufpreis /m²: € 3.778

Fotoalbum

Beschreibung

Met uitzicht op de Maas, in appartementencomplex Maeshoven-3, in hartje Venlo bevindt zich dit royale 3-kamer appartement met ruim overdekt terras, eigen tuin en in het complex ook een overdekte parkeergarage met privé parkeerplek en eigen berging. Het appartement biedt ook middels het aan de woonkamer gelegen terras een uniek uitzicht op zowel de eigen tuin, de afgesloten gemeenschappelijke tuin en rivier de Maas. Dit appartement is vanuit de centrale hal direct bereikbaar waardoor u geen gebruik hoeft te maken van trappen of lift. Het is comfortabel en levensbestendig wonen. Appartementencomplex Maeshoven ligt op een uitstekende en rustige locatie op loopafstand van het centrum van Venlo. Indeling: Centrale hal: Middels een traploos looppad bereikt u de hal met beltableau. Deze afgesloten hal met brievenbussen geeft toegang tot de lift, het trappenhuis en het appartement. Appartement: Middels de voordeur komt men in de entree met video intercom. Via deze entree is er toegang tot de woonkamer en het toilet. De woonkamer heeft veel lichtinval en is ruim van opzet, ca. 48 m². Vanuit de woonkamer is er toegang tot de keuken, een tussenportaal en door een loopdeur wordt het ruime overdekte terras bereikt met uitzicht op de eigen tuin, afgesloten gemeenschappelijke tuin en rivier de Maas. Vanuit de keuken is de bijkeuken/wasruimte bereikbaar. In deze ruimte staat al het witgoed. Uitermate ideaal is dat deze ruimte door een loopdeur uitkomt op het terras wat gelegen is aan de voorzijde van het appartement. Vanuit de woonkamer is de toegang naar het tussenportaal. Vanuit hier komt u in de berging, de master bedroom met grote badkamer en de 2e slaapkamer met gastenbadkamer. De master bedroom met uitzicht op het terras aan de voorzijde is voorzien van een ruime kastenwand. Tevens is vanuit deze slaapkamer de complete badkamer bereikbaar. De betegelde badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, douche, toilet, bidet en ligbad. Vanuit het tussenportaal is ook de 2e slaapkamer bereikbaar. Deze slaapkamer heeft uitzicht op het terras aan de maaszijde en is voorzien van een kastenwand en een gastenbadkamer met wastafel en douche. Terras/eigen tuin: Vanuit de woonkamer is er toegang naar het overdekte terras van waaruit de eigen tuin bereikt wordt. Het terras is deels overdekt en ook voorzien van een zonnescherm. Vanaf het terras heeft men uitzicht op de Maas. Souterrain: Via de lift of het trappenhuis is het souterrain bereikbaar. Hier bevinden zich de eigen plek in de parkeergarage met afstandsbediening en de grote eigen berging (ca. 5 m²). In de parkeergarage is ook een fietsenstalling met stopcontacten voor het opladen van elektrische fietsen. Algemeen: Het appartement met Maaszicht heeft een bijzonder gunstige en rustige ligging nabij het centrum Venlo. Een zonnig terras met privé tuin. Een eigen plek in de parkeergarage en berging. Een video intercomsysteem ‘Het is volledig toegankelijk voor mensen met een beperkte mobiliteit'. De zonnepanelen (2023) van het appartementencomplex worden gebruikt voor de gemeenschappelijke ruimtes. Vraagprijs: €495.000,-. k.k.

Hypothek berekenen

€ 495.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 506.750

3,04%

Jährlich

%

€ 24.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 495.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
131 m²
Inhalt
460 m³
Gebäude mit Außenbereich
22 m²
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
1980
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en aan water
Garten
Achtertuin
Bergung
Inpandig
Parken
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
12-06-2025
Verkaufsdatum
23-10-2025

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 5914

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.