Jump to content
Logo of Poels Makelaars

Doctor Marie Curiestraat 31

5914CP Venlo • Limburg

Sold

€ 495.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 506.750

Purchase price /m²: € 3.778

Photo Gallery

Description

Met uitzicht op de Maas, in appartementencomplex Maeshoven-3, in hartje Venlo bevindt zich dit royale 3-kamer appartement met ruim overdekt terras, eigen tuin en in het complex ook een overdekte parkeergarage met privé parkeerplek en eigen berging. Het appartement biedt ook middels het aan de woonkamer gelegen terras een uniek uitzicht op zowel de eigen tuin, de afgesloten gemeenschappelijke tuin en rivier de Maas. Dit appartement is vanuit de centrale hal direct bereikbaar waardoor u geen gebruik hoeft te maken van trappen of lift. Het is comfortabel en levensbestendig wonen. Appartementencomplex Maeshoven ligt op een uitstekende en rustige locatie op loopafstand van het centrum van Venlo. Indeling: Centrale hal: Middels een traploos looppad bereikt u de hal met beltableau. Deze afgesloten hal met brievenbussen geeft toegang tot de lift, het trappenhuis en het appartement. Appartement: Middels de voordeur komt men in de entree met video intercom. Via deze entree is er toegang tot de woonkamer en het toilet. De woonkamer heeft veel lichtinval en is ruim van opzet, ca. 48 m². Vanuit de woonkamer is er toegang tot de keuken, een tussenportaal en door een loopdeur wordt het ruime overdekte terras bereikt met uitzicht op de eigen tuin, afgesloten gemeenschappelijke tuin en rivier de Maas. Vanuit de keuken is de bijkeuken/wasruimte bereikbaar. In deze ruimte staat al het witgoed. Uitermate ideaal is dat deze ruimte door een loopdeur uitkomt op het terras wat gelegen is aan de voorzijde van het appartement. Vanuit de woonkamer is de toegang naar het tussenportaal. Vanuit hier komt u in de berging, de master bedroom met grote badkamer en de 2e slaapkamer met gastenbadkamer. De master bedroom met uitzicht op het terras aan de voorzijde is voorzien van een ruime kastenwand. Tevens is vanuit deze slaapkamer de complete badkamer bereikbaar. De betegelde badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, douche, toilet, bidet en ligbad. Vanuit het tussenportaal is ook de 2e slaapkamer bereikbaar. Deze slaapkamer heeft uitzicht op het terras aan de maaszijde en is voorzien van een kastenwand en een gastenbadkamer met wastafel en douche. Terras/eigen tuin: Vanuit de woonkamer is er toegang naar het overdekte terras van waaruit de eigen tuin bereikt wordt. Het terras is deels overdekt en ook voorzien van een zonnescherm. Vanaf het terras heeft men uitzicht op de Maas. Souterrain: Via de lift of het trappenhuis is het souterrain bereikbaar. Hier bevinden zich de eigen plek in de parkeergarage met afstandsbediening en de grote eigen berging (ca. 5 m²). In de parkeergarage is ook een fietsenstalling met stopcontacten voor het opladen van elektrische fietsen. Algemeen: Het appartement met Maaszicht heeft een bijzonder gunstige en rustige ligging nabij het centrum Venlo. Een zonnig terras met privé tuin. Een eigen plek in de parkeergarage en berging. Een video intercomsysteem ‘Het is volledig toegankelijk voor mensen met een beperkte mobiliteit'. De zonnepanelen (2023) van het appartementencomplex worden gebruikt voor de gemeenschappelijke ruimtes. Vraagprijs: €495.000,-. k.k.

Mortgage berekenen

€ 495.000

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 506.750

3,04%

Yearly

%

€ 24.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 495.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
131 m²
Content
460 m³
Building bound outdoor space
22 m²
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
1980
Construction method
Bestaande bouw
Insulation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
No
VvE annual meeting
No
VvE periodic contribution
No
VvE reserve fund present
No
VvE maintenance plan
No
VvE opstalverzekering
No

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en aan water
Garden
Achtertuin
Salvage
Inpandig
Parking
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
12-06-2025
Sale date
23-10-2025

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 5914

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.