Ir directamente al contenido
Logotipo de Poels Makelaars

Doctor Marie Curiestraat 31

5914CP Venlo • Limburg

Vendido

€ 495.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 506.750

Precio de compra /m²: € 3.778

Galería de fotos

Descripción

Met uitzicht op de Maas, in appartementencomplex Maeshoven-3, in hartje Venlo bevindt zich dit royale 3-kamer appartement met ruim overdekt terras, eigen tuin en in het complex ook een overdekte parkeergarage met privé parkeerplek en eigen berging. Het appartement biedt ook middels het aan de woonkamer gelegen terras een uniek uitzicht op zowel de eigen tuin, de afgesloten gemeenschappelijke tuin en rivier de Maas. Dit appartement is vanuit de centrale hal direct bereikbaar waardoor u geen gebruik hoeft te maken van trappen of lift. Het is comfortabel en levensbestendig wonen. Appartementencomplex Maeshoven ligt op een uitstekende en rustige locatie op loopafstand van het centrum van Venlo. Indeling: Centrale hal: Middels een traploos looppad bereikt u de hal met beltableau. Deze afgesloten hal met brievenbussen geeft toegang tot de lift, het trappenhuis en het appartement. Appartement: Middels de voordeur komt men in de entree met video intercom. Via deze entree is er toegang tot de woonkamer en het toilet. De woonkamer heeft veel lichtinval en is ruim van opzet, ca. 48 m². Vanuit de woonkamer is er toegang tot de keuken, een tussenportaal en door een loopdeur wordt het ruime overdekte terras bereikt met uitzicht op de eigen tuin, afgesloten gemeenschappelijke tuin en rivier de Maas. Vanuit de keuken is de bijkeuken/wasruimte bereikbaar. In deze ruimte staat al het witgoed. Uitermate ideaal is dat deze ruimte door een loopdeur uitkomt op het terras wat gelegen is aan de voorzijde van het appartement. Vanuit de woonkamer is de toegang naar het tussenportaal. Vanuit hier komt u in de berging, de master bedroom met grote badkamer en de 2e slaapkamer met gastenbadkamer. De master bedroom met uitzicht op het terras aan de voorzijde is voorzien van een ruime kastenwand. Tevens is vanuit deze slaapkamer de complete badkamer bereikbaar. De betegelde badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, douche, toilet, bidet en ligbad. Vanuit het tussenportaal is ook de 2e slaapkamer bereikbaar. Deze slaapkamer heeft uitzicht op het terras aan de maaszijde en is voorzien van een kastenwand en een gastenbadkamer met wastafel en douche. Terras/eigen tuin: Vanuit de woonkamer is er toegang naar het overdekte terras van waaruit de eigen tuin bereikt wordt. Het terras is deels overdekt en ook voorzien van een zonnescherm. Vanaf het terras heeft men uitzicht op de Maas. Souterrain: Via de lift of het trappenhuis is het souterrain bereikbaar. Hier bevinden zich de eigen plek in de parkeergarage met afstandsbediening en de grote eigen berging (ca. 5 m²). In de parkeergarage is ook een fietsenstalling met stopcontacten voor het opladen van elektrische fietsen. Algemeen: Het appartement met Maaszicht heeft een bijzonder gunstige en rustige ligging nabij het centrum Venlo. Een zonnig terras met privé tuin. Een eigen plek in de parkeergarage en berging. Een video intercomsysteem ‘Het is volledig toegankelijk voor mensen met een beperkte mobiliteit'. De zonnepanelen (2023) van het appartementencomplex worden gebruikt voor de gemeenschappelijke ruimtes. Vraagprijs: €495.000,-. k.k.

Hipoteca berekenen

€ 495.000

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 506.750

3,04%

Anualmente

%

€ 24.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 495.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
131 m²
Contenido
460 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
22 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en aan water
Jardín
Achtertuin
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
12-06-2025
Fecha de venta
23-10-2025

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5914

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.