Direkt zum Inhalt
Logo von VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Doctor Marie Curiestraat 38

5914CN Venlo • Limburg

Verfügbar

€ 415.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.150

2 % Übertragungssteuer (€ 8.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 425.150

Kaufpreis /m²: € 3.547

Fotoalbum

Beschreibung

Zeer mooie hoekwoning met 4 slaapkamers, eigen garage en Maaszicht vanuit de woonkamer! Deze ruime hoekwoning combineert comfort, moderne afwerking en een prachtige ligging. Vanuit de woonkamer geniet je van uitzicht over de Maas. Je woont hier in een rustige buurt op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen zoals winkels en de binnenstad van Venlo. De woning beschikt over 4 slaapkamers, een mooie open keuken (2019) en een recent vernieuwde badkamer (2024). De omheinde achtertuin en de garage maken het geheel compleet en zorgen voor extra gemak en privacy. Ten slotte is de woning voorzien van 13 zonnepanelen. Begane grond In de hal zijn de meterkast en het toilet met fonteintje aanwezig. Er ligt een tegelvloer. Vanuit de hal is de woonkamer met open keuken bereikbaar. De woonkamer biedt een prachtig uitzicht over de Maas aan de voorzijde en heeft een fijne lichtinval, mede door de openslaande deuren richting de tuin. De trapkast zorgt voor extra bergruimte. De open keuken is in 2019 geplaatst en voorzien van koelkast, vaatwasser, oven, 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap en wijnkoelkast. De gehele ruimte is voorzien van een houten vloer. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met loopdeur naar de tuin en een designradiator. 1ste verdieping Op de overloop ligt een laminaatvloer. Vanuit hier zijn de 3 slaapkamers en de badkamer bereikbaar. 2 slaapkamers hebben een laminaatvloer en één slaapkamer een houten vloer. In de grootste slaapkamer zijn een airco en vaste kast met schuifdeuren aanwezig. Vanuit deze slaapkamer is er een mooi uitzicht over de Maas. De badkamer is in 2024 vernieuwd. Deze is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming. Daarnaast zijn er een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, toilet en elektrische designradiator aanwezig. Het raam zorgt voor daglicht. 2de verdieping De vaste trap biedt toegang tot de 2de verdieping. Op de overloop zijn een Velux dakraam met screen, de witgoedaansluiting en cv-ketel aanwezig. Tevens is er veel bergruimte. De 4de slaapkamer is voorzien van een laminaatvloer, dakkapel en veel bergruimte. Tuin De achtertuin is volledig omheind en heeft een vrije achterom. Je geniet hier heerlijk rustig onder bijvoorbeeld de overkapping. In de garage is plek voor 1 auto. Er zijn elektra en een elektrische poort aanwezig. Bijzonderheden - De zonnepanelen (13 stuks) zijn momenteel gehuurd maar worden door de huidige eigenaren nog afgekocht. - Vloerverwarming badkamer en toilet. - Airco grootste slaapkamer. - Houten en kunststof kozijnen met HR++ glas. - Grotendeels voorzien van (elektrische) rolluiken. De grote markies is elektrisch, de kleine is handmatig. - De keuken is van 2019, de badkamer van 2024 en het toilet van 2025. - Parkeren gaat door middel van een 'jaarontheffing voor blauwe zone' die bij gemeente Venlo is aan te vragen. De kosten per jaarontheffing zijn € 29,90. Er geldt een maximum van 2 jaarontheffingen per adres.

Hypothek berekenen

€ 415.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.150

2 % Übertragungssteuer (€ 8.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 425.150

2,78%

Jährlich

%

€ 20.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 415.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
117 m²
Fläche des Grundstücks
150 m²
Inhalt
422 m³
Externe Berghalle
16 m²
Hinterhof Fläche
75 m²

Bau und Energie

Baujahr
1981
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Parken
Parkeervergunningen
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
20-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur en elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5914

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.