Ir directamente al contenido
Logotipo de VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Doctor Marie Curiestraat 38

5914CN Venlo • Limburg

Disponible

€ 415.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 425.150

Precio de compra /m²: € 3.547

Galería de fotos

Descripción

Zeer mooie hoekwoning met 4 slaapkamers, eigen garage en Maaszicht vanuit de woonkamer! Deze ruime hoekwoning combineert comfort, moderne afwerking en een prachtige ligging. Vanuit de woonkamer geniet je van uitzicht over de Maas. Je woont hier in een rustige buurt op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen zoals winkels en de binnenstad van Venlo. De woning beschikt over 4 slaapkamers, een mooie open keuken (2019) en een recent vernieuwde badkamer (2024). De omheinde achtertuin en de garage maken het geheel compleet en zorgen voor extra gemak en privacy. Ten slotte is de woning voorzien van 13 zonnepanelen. Begane grond In de hal zijn de meterkast en het toilet met fonteintje aanwezig. Er ligt een tegelvloer. Vanuit de hal is de woonkamer met open keuken bereikbaar. De woonkamer biedt een prachtig uitzicht over de Maas aan de voorzijde en heeft een fijne lichtinval, mede door de openslaande deuren richting de tuin. De trapkast zorgt voor extra bergruimte. De open keuken is in 2019 geplaatst en voorzien van koelkast, vaatwasser, oven, 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap en wijnkoelkast. De gehele ruimte is voorzien van een houten vloer. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met loopdeur naar de tuin en een designradiator. 1ste verdieping Op de overloop ligt een laminaatvloer. Vanuit hier zijn de 3 slaapkamers en de badkamer bereikbaar. 2 slaapkamers hebben een laminaatvloer en één slaapkamer een houten vloer. In de grootste slaapkamer zijn een airco en vaste kast met schuifdeuren aanwezig. Vanuit deze slaapkamer is er een mooi uitzicht over de Maas. De badkamer is in 2024 vernieuwd. Deze is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming. Daarnaast zijn er een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, toilet en elektrische designradiator aanwezig. Het raam zorgt voor daglicht. 2de verdieping De vaste trap biedt toegang tot de 2de verdieping. Op de overloop zijn een Velux dakraam met screen, de witgoedaansluiting en cv-ketel aanwezig. Tevens is er veel bergruimte. De 4de slaapkamer is voorzien van een laminaatvloer, dakkapel en veel bergruimte. Tuin De achtertuin is volledig omheind en heeft een vrije achterom. Je geniet hier heerlijk rustig onder bijvoorbeeld de overkapping. In de garage is plek voor 1 auto. Er zijn elektra en een elektrische poort aanwezig. Bijzonderheden - De zonnepanelen (13 stuks) zijn momenteel gehuurd maar worden door de huidige eigenaren nog afgekocht. - Vloerverwarming badkamer en toilet. - Airco grootste slaapkamer. - Houten en kunststof kozijnen met HR++ glas. - Grotendeels voorzien van (elektrische) rolluiken. De grote markies is elektrisch, de kleine is handmatig. - De keuken is van 2019, de badkamer van 2024 en het toilet van 2025. - Parkeren gaat door middel van een 'jaarontheffing voor blauwe zone' die bij gemeente Venlo is aan te vragen. De kosten per jaarontheffing zijn € 29,90. Er geldt een maximum van 2 jaarontheffingen per adres.

Hipoteca berekenen

€ 415.000

Coste del comprador (estimado): € 10.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 425.150

2,78%

Anualmente

%

€ 20.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 415.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, hoekwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Área del lote
150 m²
Contenido
422 m³
Espacio de almacenamiento externo
16 m²
Área del jardín trasero
75 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1981
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Parkeervergunningen
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
20-04-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5914

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.