Jump to content
Logo of VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Doctor Marie Curiestraat 38

5914CN Venlo • Limburg

Available

€ 415.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 425.150

Purchase price /m²: € 3.547

Photo Gallery

Description

Zeer mooie hoekwoning met 4 slaapkamers, eigen garage en Maaszicht vanuit de woonkamer! Deze ruime hoekwoning combineert comfort, moderne afwerking en een prachtige ligging. Vanuit de woonkamer geniet je van uitzicht over de Maas. Je woont hier in een rustige buurt op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen zoals winkels en de binnenstad van Venlo. De woning beschikt over 4 slaapkamers, een mooie open keuken (2019) en een recent vernieuwde badkamer (2024). De omheinde achtertuin en de garage maken het geheel compleet en zorgen voor extra gemak en privacy. Ten slotte is de woning voorzien van 13 zonnepanelen. Begane grond In de hal zijn de meterkast en het toilet met fonteintje aanwezig. Er ligt een tegelvloer. Vanuit de hal is de woonkamer met open keuken bereikbaar. De woonkamer biedt een prachtig uitzicht over de Maas aan de voorzijde en heeft een fijne lichtinval, mede door de openslaande deuren richting de tuin. De trapkast zorgt voor extra bergruimte. De open keuken is in 2019 geplaatst en voorzien van koelkast, vaatwasser, oven, 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap en wijnkoelkast. De gehele ruimte is voorzien van een houten vloer. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met loopdeur naar de tuin en een designradiator. 1ste verdieping Op de overloop ligt een laminaatvloer. Vanuit hier zijn de 3 slaapkamers en de badkamer bereikbaar. 2 slaapkamers hebben een laminaatvloer en één slaapkamer een houten vloer. In de grootste slaapkamer zijn een airco en vaste kast met schuifdeuren aanwezig. Vanuit deze slaapkamer is er een mooi uitzicht over de Maas. De badkamer is in 2024 vernieuwd. Deze is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming. Daarnaast zijn er een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, toilet en elektrische designradiator aanwezig. Het raam zorgt voor daglicht. 2de verdieping De vaste trap biedt toegang tot de 2de verdieping. Op de overloop zijn een Velux dakraam met screen, de witgoedaansluiting en cv-ketel aanwezig. Tevens is er veel bergruimte. De 4de slaapkamer is voorzien van een laminaatvloer, dakkapel en veel bergruimte. Tuin De achtertuin is volledig omheind en heeft een vrije achterom. Je geniet hier heerlijk rustig onder bijvoorbeeld de overkapping. In de garage is plek voor 1 auto. Er zijn elektra en een elektrische poort aanwezig. Bijzonderheden - De zonnepanelen (13 stuks) zijn momenteel gehuurd maar worden door de huidige eigenaren nog afgekocht. - Vloerverwarming badkamer en toilet. - Airco grootste slaapkamer. - Houten en kunststof kozijnen met HR++ glas. - Grotendeels voorzien van (elektrische) rolluiken. De grote markies is elektrisch, de kleine is handmatig. - De keuken is van 2019, de badkamer van 2024 en het toilet van 2025. - Parkeren gaat door middel van een 'jaarontheffing voor blauwe zone' die bij gemeente Venlo is aan te vragen. De kosten per jaarontheffing zijn € 29,90. Er geldt een maximum van 2 jaarontheffingen per adres.

Mortgage berekenen

€ 415.000

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 425.150

2,78%

Yearly

%

€ 20.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 415.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, hoekwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
117 m²
Land area
150 m²
Content
422 m³
External storage space
16 m²
Backyard area
75 m²

Construction and Energy

Year of construction
1981
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Muurisolatie
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Garden location
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Parking
Parkeervergunningen
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
20-04-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garage facilities

Elektrische deur en elektra

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 5914

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.