Direkt zum Inhalt
Logo von leuk! makelaars

Lunet 12

4214GA Vuren • Gelderland

Verfügbar

€ 670.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.250

2 % Übertragungssteuer (€ 13.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 685.250

Kaufpreis /m²: € 3.681

Fotoalbum

Beschreibung

Stel je voor: thuiskomen op een plek waar ruimte, licht en rust vanzelf samenkomen. Bij Lunet 12 in Vuren voelt wonen open en vrij, met een huis dat uitnodigt om samen te zijn en een tuin die meteen een vakantiegevoel geeft. Terwijl de openslaande deuren naar de tuin openstaan, wordt er in de keuken iets lekkers bereid, spelen de kinderen buiten op het gras en schuiven familie of vrienden langzaam aan tafel. Binnen en buiten lopen hier vanzelf in elkaar over. Dit is zo’n plek waar de dagen ongemerkt wat langer mogen duren en waar gezelligheid vanzelf ontstaat. De leefruimtes beneden zijn ruim opgezet en vormen echt het hart van het huis. Dankzij de grote ramen valt het daglicht prachtig naar binnen en voelt iedere ruimte licht, open en verbonden met het groen. De woonkamer kijkt uit richting het water aan de achterzijde van het huis, terwijl de keuken en eethoek perfect zijn voor uitgebreid koken, lange avonden tafelen en samenkomen. Ook boven is er volop ruimte, met meerdere slaapkamers voor logees, hobby's of een fijne werkruimte. De tuin is een verhaal op zich. Groen, verzorgd en ingericht met meerdere fijne plekken om te zitten: in de zon, onder de bomen of juist op de vlonder aan het water. Op warme dagen schuif je samen aan voor een lunch in de zon, blijft de tuindeur tot laat open en voelt de avond vanzelf wat langer. Extra praktisch is de fijne, lichte werkruimte achter in de tuin. Of je nu vanuit huis werkt, graag schildert, ontwerpt, schrijft of gewoon behoefte hebt aan een plek voor jezelf: hier kan het allemaal. Daarnaast is er een aparte garage met berging én vind je in huis een ruime bergzolder, waardoor er verrassend veel plek is voor alles wat je liever netjes uit het zicht houdt. Ook de ligging maakt wonen hier extra fijn. Aan de achterzijde grenst het huis direct aan het water en wandel je zo langs de voetpaden en bomenrijen die deze plek zo rustig en groen maken. Binnen no-time sta je bovendien op de vernieuwde dijk van Vuren. Een bijzondere plek waar je de omgeving echt ervaart: het uitzicht, het water en Fort Vuren samen zorgen voor een sfeer die iedere wandeling nét wat mooier maakt. Lunet 12 is zo’n huis waar binnen en buiten perfect samenkomen. Een plek met ruimte voor rust, gezelligheid en het buitenleven. Een thuis waar je iedere dag opnieuw van geniet!

Hypothek berekenen

€ 670.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.250

2 % Übertragungssteuer (€ 13.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 685.250

3,04%

Jährlich

%

€ 33.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 670.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
182 m²
Fläche des Grundstücks
451 m²
Inhalt
792 m³
Sonstiger Innenraum
41 m²
Gebäude mit Außenbereich
8 m²

Bau und Energie

Baujahr
2003
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Lessenaardak
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel en zonneboiler
Kessel Cv
AGPO (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan water en in woonwijk
Garten
Voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 4214

Google Karten

Standort von Vuren

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Vuren

Wohn- und Viertelzahlen in Vuren

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Vuren. In 2025 waren da 2.158 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 422.252.

Einwohner

2.158

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 422.252

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.238

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

58

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Vuren
Jahr Einwohner
2021 2.082
2022 2.137
2023 2.134
2024 2.149
2025 2.158

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Vuren
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 288.028
2022 EUR 317.819
2023 EUR 370.825
2024 EUR 390.508
2025 EUR 422.252

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 492 0-15: 337 15-25: 247 25-45: 461 45-65: 615

Ausbildungsstufe

Hoger

331

Praktisch

400

Middelbaar

711

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

117

Nederland

1.887

Buiten Europa

158

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 184
Appartementen 51
Tussenwoningen 319
Vrijstaande woningen 213
Twee-onder-één-kap woningen 150

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 12
1925 tot 1950 25
1950 tot 1970 311
1970 tot 1980 245
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 60
2000 tot 2010 129
2010 tot 2020 78
2020 en later 62

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

314

Bezeichnung C

227

Bezeichnung B

126

Bezeichnung D

126

Bezeichnung A+

59

Bezeichnung F

50

Bezeichnung G

32

Bezeichnung E

14

Bezeichnung A++

6

Bezeichnung A+++

3

Bezeichnung A+++++

1

Bezeichnung A++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Vuren
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.239 3.211
2021 1.427 3.219
2022 1.043 3.016
2023 891 2.896
2024 867 2.958

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 763 • Strom: 2.409

Huurwoning

Gas: 785 • Strom: 2.022

Koopwoning

Gas: 943 • Strom: 3.246

Appartement

Gas: 552 • Strom: 1.500

Tussenwoning

Gas: 671 • Strom: 2.170

Vrijstaande woning

Gas: 1.195 • Strom: 4.249

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 965 • Strom: 2.860

Betriebsaktivität in Vuren (2025)

Handel en HORECA 77
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 64
Overheid, onderwijs en zorg 49
Landbouw, bosbouw en visserij 24
Vervoer, informatie en communicatie 23
Financiele diensten en onroerendgoed 27
Cultuur, recreatie en overige diensten 28

Gesamtanzahl der Firmensitze: 377

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Vuren
Periode Verbrechen
jan 2026 4
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 6
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 10
nov 2025 5
okt 2024 5
okt 2025 6
sep 2024 4
sep 2025 1

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Vuren.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Vuren

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Vuren?

Vuren telt in 2025 ongeveer 2.158 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vuren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vuren is in 2025 circa € 422.252.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren ligt rond € 32.238 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vuren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 58 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vuren?

In Vuren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 319 woningen.

Meer Häuser in Vuren

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.