Ir directamente al contenido
Logotipo de leuk! makelaars

Lunet 12

4214GA Vuren • Gelderland

Disponible

€ 670.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 685.250

Precio de compra /m²: € 3.681

Galería de fotos

Descripción

Stel je voor: thuiskomen op een plek waar ruimte, licht en rust vanzelf samenkomen. Bij Lunet 12 in Vuren voelt wonen open en vrij, met een huis dat uitnodigt om samen te zijn en een tuin die meteen een vakantiegevoel geeft. Terwijl de openslaande deuren naar de tuin openstaan, wordt er in de keuken iets lekkers bereid, spelen de kinderen buiten op het gras en schuiven familie of vrienden langzaam aan tafel. Binnen en buiten lopen hier vanzelf in elkaar over. Dit is zo’n plek waar de dagen ongemerkt wat langer mogen duren en waar gezelligheid vanzelf ontstaat. De leefruimtes beneden zijn ruim opgezet en vormen echt het hart van het huis. Dankzij de grote ramen valt het daglicht prachtig naar binnen en voelt iedere ruimte licht, open en verbonden met het groen. De woonkamer kijkt uit richting het water aan de achterzijde van het huis, terwijl de keuken en eethoek perfect zijn voor uitgebreid koken, lange avonden tafelen en samenkomen. Ook boven is er volop ruimte, met meerdere slaapkamers voor logees, hobby's of een fijne werkruimte. De tuin is een verhaal op zich. Groen, verzorgd en ingericht met meerdere fijne plekken om te zitten: in de zon, onder de bomen of juist op de vlonder aan het water. Op warme dagen schuif je samen aan voor een lunch in de zon, blijft de tuindeur tot laat open en voelt de avond vanzelf wat langer. Extra praktisch is de fijne, lichte werkruimte achter in de tuin. Of je nu vanuit huis werkt, graag schildert, ontwerpt, schrijft of gewoon behoefte hebt aan een plek voor jezelf: hier kan het allemaal. Daarnaast is er een aparte garage met berging én vind je in huis een ruime bergzolder, waardoor er verrassend veel plek is voor alles wat je liever netjes uit het zicht houdt. Ook de ligging maakt wonen hier extra fijn. Aan de achterzijde grenst het huis direct aan het water en wandel je zo langs de voetpaden en bomenrijen die deze plek zo rustig en groen maken. Binnen no-time sta je bovendien op de vernieuwde dijk van Vuren. Een bijzondere plek waar je de omgeving echt ervaart: het uitzicht, het water en Fort Vuren samen zorgen voor een sfeer die iedere wandeling nét wat mooier maakt. Lunet 12 is zo’n huis waar binnen en buiten perfect samenkomen. Een plek met ruimte voor rust, gezelligheid en het buitenleven. Een thuis waar je iedere dag opnieuw van geniet!

Hipoteca berekenen

€ 670.000

Coste del comprador (estimado): € 15.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 685.250

3,04%

Anualmente

%

€ 33.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 670.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
182 m²
Área del lote
451 m²
Contenido
792 m³
Otra zona interior
41 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2003
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en zonneboiler
Caldera CV
AGPO (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan water en in woonwijk
Jardín
Voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4214

Mapas de Google

Ubicación de Vuren

Vista espacial del área de trabajo en Vuren

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vuren

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vuren. En 2025 había 2.158 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 422.252.

Inhabitantes

2.158

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 422.252

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.238

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

58

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vuren
Año Inhabitantes
2021 2.082
2022 2.137
2023 2.134
2024 2.149
2025 2.158

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vuren
Año Promedio WOZ
2021 EUR 288.028
2022 EUR 317.819
2023 EUR 370.825
2024 EUR 390.508
2025 EUR 422.252

Composición de los residentes

Edad

65+: 492 0-15: 337 15-25: 247 25-45: 461 45-65: 615

Nivel académico

Hoger

331

Praktisch

400

Middelbaar

711

Origen de los residentes (2025)

Europa

117

Nederland

1.887

Buiten Europa

158

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 184
Appartementen 51
Tussenwoningen 319
Vrijstaande woningen 213
Twee-onder-één-kap woningen 150

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 12
1925 tot 1950 25
1950 tot 1970 311
1970 tot 1980 245
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 60
2000 tot 2010 129
2010 tot 2020 78
2020 en later 62

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

314

Etiqueta C

227

Etiqueta B

126

Etiqueta D

126

Etiqueta A+

59

Etiqueta F

50

Etiqueta G

32

Etiqueta E

14

Etiqueta A++

6

Etiqueta A+++

3

Etiqueta A+++++

1

Etiqueta A++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vuren
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.239 3.211
2021 1.427 3.219
2022 1.043 3.016
2023 891 2.896
2024 867 2.958

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 763 • Electricidad: 2.409

Huurwoning

Gas: 785 • Electricidad: 2.022

Koopwoning

Gas: 943 • Electricidad: 3.246

Appartement

Gas: 552 • Electricidad: 1.500

Tussenwoning

Gas: 671 • Electricidad: 2.170

Vrijstaande woning

Gas: 1.195 • Electricidad: 4.249

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 965 • Electricidad: 2.860

Actividad empresarial en Vuren (2025)

Handel en HORECA 77
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 64
Overheid, onderwijs en zorg 49
Landbouw, bosbouw en visserij 24
Vervoer, informatie en communicatie 23
Financiele diensten en onroerendgoed 27
Cultuur, recreatie en overige diensten 28

Número total de establecimientos empresariales: 377

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vuren
Periodo Delitos
jan 2026 4
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 6
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 10
nov 2025 5
okt 2024 5
okt 2025 6
sep 2024 4
sep 2025 1

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vuren.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vuren

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vuren?

Vuren telt in 2025 ongeveer 2.158 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vuren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vuren is in 2025 circa € 422.252.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren ligt rond € 32.238 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vuren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 58 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vuren?

In Vuren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 319 woningen.

Meer viviendas in Vuren

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.