Direkt zum Inhalt
Logo von VERHAGEN MAKELAARS

Burgemeester Uijenstraat 3

5581JC Waalre • Noord-Brabant

Verkauft unter Vorbehalt

€ 745.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.750

2 % Übertragungssteuer (€ 14.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 761.750

Kaufpreis /m²: € 4.627

Fotoalbum

Beschreibung

Goed onderhouden vrijstaand woonhuis met o.a. 4 slaapkamers, één op de begane grond, badkamer op de begane grond, een ruime garage, carport en voor-, zij- en achtertuin. Gelegen in Waalre centrum, op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen zoals winkels, scholen, horeca, sportvelden en natuur. Centraal gelegen: via de nabijgelegen uitvalswegen bent u binnen een paar minuten op het landelijke (snel)wegennet N69/A2/A50/A67. De woning ligt op fietsafstand van ASML, de High Tech Campus en Maxima Medisch Centrum alsmede Valkenswaard en (het bruisende centrum van) Eindhoven. Perceel kadastraal bekend gemeente Waalre, sectie B, nummer 3326, groot 506m². Bouwjaar omstreeks 1989. Woonoppervlakte circa 161 m², inhoud circa 675 m³. BEGANE GROND: Statige entree naar de hal met vide, meterkast, trapopgang naar de eerste verdieping, garderobe en toegang tot alle vertrekken op de begane grond. De tegelvloer loopt door in woonkamer, keuken en toilet. Ruim toilet met wandcloset en fonteintje. De ruime woonkamer met aangebouwde serre heeft een oppervlakte van circa 52 m2. De grote raampartijen zorgen voor een fijne lichtinval. Het zitgedeelte heeft een open haard. De serre heeft aan de achterzijde een schuifpui naar het terras. Via het eetgedeelte aan de voorzijde (of de hal) is de keuken te bereiken. Dichte woonkeuken met neutrale witte keukenopstelling voorzien van o.a. inductiekookplaat, afzuigkap, combioven en koelkast. Slaapkamer 1 aan de achterzijde (op de begane grond) met laminaatvloer. Badkamer met ligbad, wastafel en meubel. Bijkeuken met aansluitpunt voor de wasapparatuur en deur naar de achtertuin. EERSTE VERDIEPING: Fraaie, royale overloop met vide en dakkapel. Met veel lichtinval door het grote gebogen raam. Hoofdslaapkamer (2) aan de voorzijde met wastafel, schuifkastenwand en dakkapel. Ruime slaapkamer 3 aan de achterzijde met wastafel en dakkapel. Bergruimte met schuifkastenwand, dakraam en vlizotrap naar de bergzolder. Tweede toilet. Stookruimte met opstelling van de gas cv ketel (Nefit Ecomline HR Excellent, 2005). TUIN: Verzorgde voor-, zij- en achtertuin met gazon, terras en brede borders met gevarieerde beplanting. De achterom naar de oprit heeft een overkapping tussen bijkeuken en de loopdeur naar de garage. Terras met toegangshek naar de voortuin. De garage heeft een tegelvloer en is voorzien van elektra. De oprit, waarvan het voorste gedeelte gezamenlijk is met huisnummer 1 heeft een glazen carport. Fraaie ligging aan een lommerrijk laantje en op enkele passen van de gezellige Markt van Waalre. ALGEMEEN: - Een goed onderhouden vrijstaand woonhuis in het centrum van Waalre; - Met slaapkamer en badkamer op de begane grond, dus levensloopbestendig; - Deze woning is voorzien van dak-, muur-, vloerisolatie en isolerende beglazing; - En heeft een recent energielabel C, (221,27 kWh/m² per jaar) geldig tot 7-03-2035; - In de koopakte zal een ‘niet-zelfbewonings-’ clausule worden opgenomen, omdat de verkoper er zelf nooit heeft gewoond; - Kortom: een centraal gelegen woonhuis wat levensloop bestendig is! TER INFORMATIE: Deze brochure is met veel zorg samengesteld, maar omdat wij voor de inhoud ervan in belangrijke mate afhankelijk zijn van de informatie van derden, moet deze als indicatief worden beschouwd en kunnen hieraan derhalve geen rechten worden ontleend. Tenzij anders is overeengekomen wordt in de koopakte een bepaling opgenomen waardoor de koper, tot zekerheid voor de nakoming van zijn verplichtingen, gehouden is binnen een bepaalde periode een bankgarantie te doen stellen dan wel een waarborgsom bij de notaris te storten ter grootte van 10% van de koopsom. Indien het bouwjaar 1993 of eerder is zal er altijd een asbest clausule in de koopakte worden opgenomen. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. De rechten op de inhoud van deze brochure (copyright) zijn voorbehouden aan Verhagen Makelaars.

Hypothek berekenen

€ 745.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.750

2 % Übertragungssteuer (€ 14.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 761.750

3,04%

Jährlich

%

€ 37.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 745.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
161 m²
Fläche des Grundstücks
506 m²
Inhalt
675 m³
Gebäude mit Außenbereich
23 m²
Externe Berghalle
21 m²

Bau und Energie

Baujahr
1989
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en open haard
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
(Nefit Ecomline HR Excellent (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Garten
Tuin rondom
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport en vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
14-11-2025

Badezimmer Ausstattung

Ligbad en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5581

Google Karten

Standort von Waalre

Erkunden Sie Waalre und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Waalre

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Waalre. In 2026 waren da 17.862 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 531.000.

Einwohner

17.862

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 531.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 43.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

488

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Waalre
Jahr Einwohner
2022 17.626
2023 17.980
2024 17.988
2025 17.898
2026 17.862

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Waalre
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 386.000
2022 EUR 420.000
2023 EUR 491.000
2024 EUR 509.000
2025 EUR 531.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.442 0-15: 2.910 15-25: 1.760 25-45: 3.734 45-65: 5.052

Ausbildungsstufe

Hoger

52

Praktisch

17

Middelbaar

31

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.854

Nederland

13.810

Buiten Europa

2.234

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.491
Appartementen 1.533
Tussenwoningen 2.765
Vrijstaande woningen 1.501
Twee-onder-één-kap woningen 1.153

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 95
1925 tot 1950 699
1950 tot 1970 1.925
1970 tot 1980 1.651
1980 tot 1990 1.096
1990 tot 2000 707
2000 tot 2010 512
2010 tot 2020 426
2020 en later 484

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.292

Bezeichnung A

1.776

Bezeichnung B

1.181

Bezeichnung D

830

Bezeichnung F

617

Bezeichnung E

521

Bezeichnung G

408

Bezeichnung A+

190

Bezeichnung A+++

147

Bezeichnung A++++

66

Bezeichnung A++

49

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Waalre
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.490 3.190
2021 1.660 3.240
2022 1.300 3.040
2023 1.070 2.920
2024 1.030 3.000

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.040 • Strom: 2.810

Huurwoning

Gas: 730 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.190 • Strom: 3.210

Appartement

Gas: 590 • Strom: 1.870

Tussenwoning

Gas: 950 • Strom: 2.530

Vrijstaande woning

Gas: 1.690 • Strom: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.250 • Strom: 3.240

Betriebsaktivität in Waalre (2025)

Handel en HORECA 365
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 505
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 165
Financiele diensten en onroerendgoed 220
Cultuur, recreatie en overige diensten 245

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.635

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Waalre
Periode Verbrechen
jan 2025 37
jan 2026 22
jul 2025 35
jun 2025 46
mei 2025 53
mrt 2025 44
nov 2024 38
nov 2025 44
okt 2024 61
okt 2025 50
sep 2024 40
sep 2025 25

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Waalre.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Waalre

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Waalre?

Waalre telt in 2026 ongeveer 17.862 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Waalre?

De gemiddelde WOZ-waarde in Waalre is in 2025 circa € 531.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Waalre?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waalre ligt rond € 43.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Waalre?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 488 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Waalre?

In Waalre komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.765 woningen.

Meer Häuser in Waalre

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.