In Bocholtz en de omgeving staat Honings Vastgoed voor betrokken, persoonlijke en gedetailleerde dienstverlening in de vastgoedwereld. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, help ik je zorgvuldig en met inzet doorheen het hele proces van aankoop, verkoop of huur. Honings Vastgoed biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Mijn werkwijze is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke aanda...
Current housing stock
-
- Available
Eikenhoven 43
6225GV Maastricht
€ 355.000 k.k.
€ 3.737/m²
BSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Maria Gorettiplein 8
6462XB Kerkrade
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
Save as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Schoolstraat 4
6351EJ Bocholtz
€ 350.000 k.k.
€ 2.671/m²
ESave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 310 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Steenberg 51
6351AR Bocholtz
€ 345.000 k.k.
€ 2.949/m²
ESave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 650 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Gillissenstraat 8
6369ER Simpelveld
€ 850.000 k.k.
€ 4.594/m²
ASave as favorite- Living area
- 185 m²
- Land area
- 1762 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Kanthuisstraat 18
6369SM Simpelveld
€ 340.000 k.k.
€ 0/m²
BSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- 203 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (29)
Review platforms
BronscoresTotal score
29 total reviews
Funda
6 reviews on Funda
23 reviews on Google
-
Schoolstraat 4
10Rob was heel betrokken en altijd bereikbaar. Hij heeft me volledig ontzorgd. Hij betrok me bij het proces en adviseerde, terwijl ik als verkoper de doorslaggevende keuzes zelf kon maken. Ik heb het ervaren als een zeer prettige en persoonlijke samenwerking.
-
Maria Gorettiplein 8
9Ontspannen, deskundig en open gecommuniceerd met elkaar Je eigen visie gecombineerd met een deskundig advies leverde een prima resultaat
-
Sten Rompen
10 -
Jeffrey Vogt
10Zeer prettige ervaring met Honings Vastgoed, professionele en correcte afhandeling. Zeer aan te bevelen.
-
josef feuer
8 -
Piet Vanhommerig
10Translated by AIA real estate agent who is honest, reliable and highly knowledgeable. He guides you from the beginning to the end of the entire sales process. No question is too much for him, you always get a detailed answer. He keeps you informed of all information and developments. A TOP real estate agent whom I would recommend to everyone.
-
Kanthuisstraat 18
9Translated by AIRob is expert and experienced. He guided us well through the process and gave good tips. Changes were made quickly. Thank you Rob
-
Marvin Loozen
10Translated by AIRob Honeys came for an appraisal with us. Super nice guy! We were able to receive the appraisal report from him soon. Definitely a recommendation.