Jump to content
Logo of Negenplus Makelaars Amersfoort

Uilenspiegelstraat 1

3813WD Amersfoort • Utrecht

Sold

€ 700.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.850

2% transfer tax (€ 14.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 715.850

Purchase price /m²: € 4.294

Photo Gallery

Description

Uilenspiegelstraat 1 Amersfoort, een ruime geschakelde twee-onder-een-kapwoning uit 1975, gelegen in een rustige buurt in Amersfoort. Met een woonoppervlakte van maar liefst 163 m2, een ruime garage van 23,6 m2, vier ruime slaapkamers, een ruime woonkamer en een zonnige tuin op het zuiden, biedt deze woning alles wat je zoekt in comfortabel en ruim wonen. Ook zijn Station Schothorst en het gezellige centrum van Amersfoort snel te bereiken, zowel met de fiets als met de auto. Binnen enkele minuten rijd je de A1 en A28 op, waardoor je perfect verbonden bent met de rest van Nederland. Indeling Begane grond U betreedt de woning via een ruime en verzorgde hal, die is voorzien van een prachtige stenen vloer, die direct een luxe uitstraling geeft. Vanuit de hal heeft u toegang tot het moderne toilet (2025), de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De royale uitgebouwde woonkamer is een open en lichte leefruimte van maar liefst 53 m2, met grote raampartijen die zorgen voor veel daglicht. De indeling is sfeervol en functioneel, met een aparte eetkamer die een gezellige sfeer creëert. De open keuken is praktisch geplaatst en staat in directe verbinding met de eetkamer, wat het ideaal maakt voor gezellige etentjes of het ontvangen van gasten. De vloer van linoleum is doorgetrokken over de gehele woonkamer, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. Aangrenzend vindt u de aangebouwde garage, die is voorzien van verwarming, elektra en water. Deze ruimte is perfect te gebruiken als werkplaats, praktijk aan huis, hobbyruimte of om een auto droog te stallen. Eerste verdieping De eerste verdieping biedt ruimte aan drie ruime slaapkamers van zo'n 16m2, 10m2 en 14m2 groot. Er is voldoende ruimte voor een groot bed, een (kleding)kast en eventueel een bureau. De badkamer compleet gerenoveerd (2025) en uitgerust met een ligbad, inloopdouche, toilet en een wastafelmeubel. Tweede verdieping De zolderverdieping is verrassend ruim en biedt volop mogelijkheden. Hier bevindt zich een royale vierde slaapkamer van circa 16,4 m2, met veel natuurlijke lichtinval dankzij de aanwezige ramen. Deze ruimte is uitermate geschikt als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. De ruime overloop zorgt voor een prettige indeling en geeft toegang tot extra bergruimte onder de schuine kap – ideaal voor het opbergen van koffers, seizoensspullen of het plaatsen van de wasmachine en droger. Daarnaast biedt deze verdieping nog uitbreidingsmogelijkheden: door het plaatsen van één of twee dakkapellen kan de ruimte aanzienlijk worden vergroot. Zo creëert u eenvoudig een volwaardige vijfde slaapkamer of extra werkruimte. Een toekomstbestendige verdieping met veel potentie! Tuin: Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin die met zorg is onderhouden. De achtertuin, met een royaal oppervlak van maar liefst 89 m2, is gunstig gelegen op het zuiden. Dit betekent dat u hier de hele dag door van de zon kunt genieten – van een vroege kop koffie in de ochtend tot een ontspannen borrel in de avondzon. De tuin biedt volop ruimte voor meerdere zitplekken, een eettafel, speelgelegenheid of bijvoorbeeld een fijne loungehoek. Dankzij de vrije ligging aan de achterzijde ervaart u hier veel privacy en een gevoel van vrijheid. Het omliggende groen zorgt voor een rustige, natuurlijke sfeer, waardoor het hier aangenaam wonen is voor liefhebbers van buitenleven en rust. Kortom: een ideale tuin om het hele jaar door van te genieten. Pluspunten: + Woonoppervlakte: 163m2; + Kunststof kozijnen met HR++ glas; + 4 slaapkamers; + Energielabel C; + Zonnige achtertuin van zo'n 89m2 groot; + Ruime stenen garage; + Nieuwe badkamer en toilet; + Nabij uitvalswegen A1 en A28; + Op korte afstand van station Schothorst en winkels. *Let op, in de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule meegenomen worden. BEN JIJ BENIEUWD OF JE DE STAP NAAR DIT HUIS KAN ZETTEN? Moet je het oude huis nog verkopen? Één van onze makelaars komt graag een keer gratis en vrijblijvend langs om de actuele waarde in te schatten, zodat je direct weet of je deze stap naar het nieuwe huis probleemloos kan zetten. Voor het maken van een afspraak kan je contact opnemen met ons kantoor. Wij zijn je graag van dienst! Benieuwd naar de lichtinval of zonnestand van de woning? Op onze website bieden wij de mogelijkheid om bij elke woning per dag en ieder uur te zien hoe de zon in de tuin valt. Zo weet je precies van je aan zon kan verwachten, maar ook of zonnepanelen een zinvolle investering zijn. Verliefd op de woning? Wordt ook verliefd op de omgeving. Negenplus Makelaars gelooft erin dat je als koper niet alleen op het huis valt, maar dat ook de omgeving maakt dat een woning je droomwoning wordt. Om deze reden bieden wij je graag de mogelijkheid om de wijk waarin de woning ligt te ontdekken. Hiervoor kun je onze gratis 9+ fietsen lenen en hebben we voor alle wijken in Amersfoort een routebeschrijving waarmee je alle hotspots van de wijk kunt zien en bezoeken.