Jump to content
Logo of Straathof Makelaars o.g.

Eerste Constantijn Huygensstraat 48 B

1054BR Amsterdam • Noord-Holland

Available

€ 995.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 21.750

2% transfer tax (€ 19.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 1.016.750

Purchase price /m²: € 9.755

Photo Gallery

Description

Ruim en licht nieuwbouwappartement van ca. 102 m², voorzien van een lift, een privé-berging, een eigen parkeerplaats en een royaal privé-terras van ca. 35 m²! Eerste indruk: - het appartement maakt onderdeel uit van een modern nieuwbouwcomplex (bouwjaar ca. 2006) - gelegen op een toplocatie midden in het populairste deel van Oud-West - het appartement is gelegen op de 1ste verdieping en is te bereiken via de lift of het gemeenschappelijke trappenhuis - gelegen op eigen grond en voorzien van energielabel A - in de onderbouw van het complex bevinden zich de privé-berging van ca. 3,4 m² en de eigen parkeerplaats! - het is een hoekappartement (Eerste Constantijn Huygensstraat/Tweede Helmersstraat), waardoor er veel raampartijen zijn en een uitstekende lichtinval - er is een riant privé-terras van ca. 35 m² (gelegen op het westen). Daarnaast is er ook een fijn balkon van ca. 3 m² (gelegen op het zuiden) - het appartement is ca. 102 m² (gemeten volgens de NEN2580-meetmethodiek) - er is een ruime en lichte woonkamer van ca. 50 m² en drie goed bemeten slaapkamers Indeling: - entree via de ruime en verzorgde gemeenschappelijke hal en daarna bereikt u middels de lift of de trap de 1ste verdieping - bij binnenkomst in het appartement bevindt zich de garderobe - als je door de hal loopt kom je bij de ruime en lichte woonkamer van ca. 50 m² met meerdere openslaande deuren naar de Franse balkons en bij de keuken is er een op het zuiden gelegen balkon van ca. 3 m². De moderne open keuken met een kookeiland is voorzien van diverse inbouwapparatuur - het appartement beschikt over 3 goed bemeten slaapkamers waarvan 1 slaapkamer toegang heeft tot het privé-terras - de moderne badkamer is uitgerust met een ligbad, een aparte douche en een wastafel - er is nog een separate ruimte voor de wasmachine en/of droger maar deze ruimte dient ook als extra opslagruimte. Verder is er een separaat toilet - in het appartement ligt een fraaie eikenhouten vloer Kenmerken V.v.E.; - het betreft een actieve en gezonde V.v.E. van ca. 51 appartementen - de V.v.E.-bijdrage voor het appartement, de berging en de parkeerplaats is ca. € 272,- per maand - het reservefonds van de V.v.E. was ca. € 453.000,- per 2025 - de V.v.E. wordt professioneel beheerd door De Huishouding. Er is een MJOP uit 2021 en er wordt jaarlijks vergaderd Highlights: - hoekappartement in een modern nieuwbouwcomplex (ca. 2006) gelegen in het populaire Oud-West, voorzien van een lift, een royaal privé-terras, een privé-berging en een eigen parkeerplaats! - de vraagprijs voor het appartement (inclusief berging) bedraagt € 995.000,- k.k. en de vraagprijs voor de parkeerplaats bedraagt € 105.000,- k.k., waardoor de totale vraagprijs € 1.100.000,- k.k. is - de oplevering is in overleg. Op korte termijn is mogelijk Voor vragen of het inplannen van een bezichtiging kunt u contact opnemen met Straathof Makelaars o.g.: - telefoon: 020 675 7466 - adres: Jacob Obrechtstraat 24-huis

Mortgage berekenen

€ 995.000

Cost of copper (estimated): € 21.750

Total purchase (incl. p.p.): € 1.016.750

3,04%

Yearly

%

€ 49.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (23-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 995.000 k.k.

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
102 m²
Content
320 m³
Building bound outdoor space
35 m²
External storage space
3 m²

Construction and Energy

Year of construction
2006
Construction method
Nieuwbouw
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie