Jump to content
Logo of Helmig Makelaardij en Taxatieburo o.z. B.V.

Keldermanslaan 70

4611AL Bergen op Zoom • Noord-Brabant

Sold subject to confirmation

€ 339.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.630

2% transfer tax (€ 6.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 347.630

Purchase price /m²: € 3.725

Photo Gallery

Description

Op de 1e verdieping van het goed onderhouden appartementencomplex 'Plein XIII' bevindt zich dit bijzonder lichte en ruim opgezette appartement. Het appartement beschikt over diverse extra voorzieningen, waaronder een privé garage en een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. Het appartement aan de Keldermanslaan 70 ligt in een rustige woonwijk en supermarkten en winkels zijn op korte afstand en makkelijk bereikbaar. Ook grotere winkelvoorzieningen liggen in de nabije omgeving. Het gezellige stadscentrum van Bergen op Zoom is snel te bereiken per fiets of auto. Hierdoor woon je rustig, maar toch dichtbij alle dagelijkse voorzieningen. Via de hal/entree zijn alle vertrekken bereikbaar. De woonkamer is voorzien van veel lichtinval en geeft via een balkondeur toegang tot de twee balkons aan de voorzijde. De open keuken in U-opstelling is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en grenst aan een praktische wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer toegang biedt tot het balkon aan de achterzijde. De badkamer en suite is o.a. voorzien van een inloopdouche en 2e wandcloset. De Vereniging van Eigenaren is actief en zorgvuldig: het onderhoudsniveau is hoog, het schilderwerk is keurig bijgehouden, en de liften vallen onder een 24-uurs servicecontract. Ook de financiële situatie van de VvE is solide en inzichtelijk via ons kantoor. Bent u na het lezen van het bovenstaande ook zo enthousiast? Dan nodigen we u graag uit voor een bezichtiging ter plaatse! INDELING: Algemene hal/entree: Representatieve entree met brievenbussen en bellenplateau vv. videofoon; gang met trappenhuis en diverse liftinstallaties; openbare gezelschapsruimte en logeergelegenheid (te reserveren voor bewoners); inpandige privé garage met een elektrische kanteldeur en separate loopdeur naar gang en voorzien van een schuifkastenwand; privé parkeerplaats aan de achterzijde van het gebouw, op het afgesloten buitenterrein voorzien van slagboom. Het appartement op de 1e verdieping: Hal/entree voorzien van een garderobe, wandafwerking stucwerk, houten vloer, plafond afgewerkt met schuurwerk; meterkast met 9 groepen en 2 aardlekschakelaars; betegeld toilet met een wandcloset en fonteintje; woonkamer voorzien van een videofoon, airconditioning en een elektrische sfeerhaard, wandafwerking stucwerk, houten vloer, plafond afgewerkt met schuurwerk, balkondeur naar 2-tal balkons; 2-tal balkons aan de voorzijde; wasruimte voorzien van wasmachine-/drogeraansluiting; open keuken, waarin geplaatst een in U-vorm opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een granieten aanrechtblad met 1½ spoelbak, inbouw inductie kookplaat, -koeler, -combi oven/magnetron, -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking graniet (achterwand), tegelvloer, plafond afgewerkt met stucwerk vv. inbouwspots; hoofdslaapkamer, wandafwerking stucwerk, vloer afgewerkt met tapijt, plafond afgewerkt met schuurwerk, deur naar balkon achter; balkon aan de achterzijde; betegelde badkamer en suite voorzien van een inloopdouche, 2e wandcloset, een wastafel, designradiator en elektrische vloerverwarming; slaapkamer voorzien van een rolluik, wandafwerking stucwerk, vloer afgewerkt met tapijt, plafond afgewerkt met schuurwerk. Bouwaard: Appartementencomplex: Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, verdiepingsvloer uitgevoerd in beton, platdakconstructie gedekt met EPDM dakbedekking (2024). Isolatie: Het complex is voorzien van dakisolatie, het dak is in 2024 vervangen en voorzien van 4,5 RC isolatiewaarde, alsmede van isolerende beglazing. Verwarming en warmwatervoorziening: Het complex is voorzien van centrale verwarming als gevoed vanuit een centraal geplaatst verwarmingssysteem, welke tevens voorziet in warmwater. De kosten inzake verwarming worden verrekend via de VvE en bedragen momenteel ca. € 150,= per maand. Diversen: Het appartement maakt onderdeel uit van een Vereniging van Eigenaren. De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren inzake de exploitatie bedraagt € 325,= per maand (excl. stookkosten als hiervoor genoemd) en omvat o.a.: - opstalverzekering; - reservering planmatig onderhoud; - verzekeringen; - verenigingskosten. - dagelijks onderhoud; - nutsvoorzieningen algemene ruimten; - etc.

Mortgage berekenen

€ 339.000

Cost of copper (estimated): € 8.630

2% transfer tax (€ 6.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 347.630

2,78%

Yearly

%

€ 16.950

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 339.000 k.k.
Status
Sold subject to confirmation
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
91 m²
Content
302 m³
Building bound outdoor space
21 m²
External storage space
17 m²

Construction and Energy

Year of construction
1977
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie en dubbel glas
Heating
Blokverwarming
Warm water
Centrale voorziening
Energy label
E

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Parking
Op afgesloten terrein
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
17-04-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Garage facilities

Elektrische deur

Additional features

  • Airconditioning
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 4611

Google Maps

Bergen op Zoom on the map

Discover where agents are active in Bergen op Zoom

Residential and neighborhood statistics in Bergen op Zoom

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Bergen op Zoom. In 2025 were there 55.725 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 317.788.

Residents

55.725

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 317.788

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.969

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.371

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Bergen op Zoom
Year Residents
2021 53.250
2022 53.485
2023 54.440
2024 55.245
2025 55.725

Annual WOZ value

WOZ value per year in Bergen op Zoom
Year Average WOZ
2021 EUR 236.739
2022 EUR 256.902
2023 EUR 290.222
2024 EUR 297.552
2025 EUR 317.788

Composition of residents

Age build-up

65+: 12.600 0-15: 8.165 15-25: 6.025 25-45: 13.925 45-65: 15.000

Education level

Hoger

11.470

Praktisch

13.320

Middelbaar

16.790

Origin of residents (2025)

Europa

5.900

Nederland

36.610

Buiten Europa

13.220

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.817
Appartementen 9.233
Tussenwoningen 10.273
Vrijstaande woningen 1.975
Twee-onder-één-kap woningen 1.276

Construction period of buildings

Voor 1700 310
1700 tot 1900 866
1900 tot 1925 1.480
1925 tot 1950 2.320
1950 tot 1970 4.621
1970 tot 1980 4.223
1980 tot 1990 2.597
1990 tot 2000 2.674
2000 tot 2010 921
2010 tot 2020 1.084
2020 en later 1.350

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

6.240

Label A

5.645

Label B

4.878

Label F

1.983

Label D

1.945

Label E

1.652

Label G

1.299

Label A+++

1.004

Label A+

654

Label A++

636

Label A++++

469

Label A+++++

3

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Bergen op Zoom
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.050 2.782
2021 1.153 2.795
2022 900 2.628
2023 783 2.496
2024 756 2.548

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 942 • Electricity: 2.697

Huurwoning

Gas: 593 • Electricity: 2.060

Koopwoning

Gas: 936 • Electricity: 2.814

Appartement

Gas: 507 • Electricity: 1.926

Tussenwoning

Gas: 837 • Electricity: 2.548

Vrijstaande woning

Gas: 1.444 • Electricity: 4.029

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.097 • Electricity: 3.120

Business activity in Bergen op Zoom (2025)

Handel en HORECA 1.270
Nijverheid en energie 945
Zakelijke dienstverlening 1.575
Overheid, onderwijs en zorg 1.370
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 455
Financiele diensten en onroerendgoed 280
Cultuur, recreatie en overige diensten 825

Total number of company establishments: 6.780

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Bergen op Zoom
Period Crimes
jan 2026 268
jul 2025 253
jun 2025 255
mei 2025 281
mrt 2025 304
mrt 2026 335
nov 2024 293
nov 2025 323
okt 2024 255
okt 2025 272
sep 2024 275
sep 2025 339

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Bergen op Zoom.

Frequently asked questions about living in Bergen op Zoom

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Bergen op Zoom?

Bergen op Zoom telt in 2025 ongeveer 55.725 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergen op Zoom?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bergen op Zoom is in 2025 circa € 317.788.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergen op Zoom?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bergen op Zoom ligt rond € 32.969 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bergen op Zoom?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.371 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bergen op Zoom?

In Bergen op Zoom komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 10.273 woningen.

Meer houses in Bergen op Zoom

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.