Jump to content
Logo of Molenbeek Makelaars Woudenberg

J F Kennedylaan 39

3981GB Bunnik • Utrecht

Sold

€ 650.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 14.850

2% transfer tax (€ 13.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 664.850

Purchase price /m²: € 6.310

Photo Gallery

Description

Appartement met tuin en carport op een fantastische locatie Aan de statige J.F. Kennedylaan ligt Princenhaghe. Dit is een rustig gelegen woongebouw voor mensen van 50 plus. De locatie is fantastisch: dichtbij het groen en de rust van de Krommerijn, het centrum van Bunnik en per openbaar vervoer of fiets is Utrecht Stad met alle voorzieningen ook om de hoek. In dit complex bieden wij dit ruime begane grond appartement aan met eigen carport (direct bij de deur), inpandige berging en zonnige achtertuin met royaal terras op het zuiden! Voor de (dagelijkse) boodschappen loop je binnen ca. 2 minuten naar het fijne winkelcentrum met supermarkten, speciaalzaken en fijne detailhandel zoals bijv. een boekwinkel en juwelier. Binnen 10 minuten zijn de uitvalswegen, de bus en station van Bunnik goed te bereiken. Indeling: Entree/hal met meterkast; ruime hal welke toegang biedt aan alle ruimtes binnen de woning; toilet met fonteintje; praktische bergkast met opstelling cv-ketel; ruime, tuingerichte woonkamer met fraaie, inbouw houtkachel en schuifpui naar het terras; dichte keuken met moderne keukenopstelling welke is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een 5-pits gasfornuis, afzuiger, combi magnetron/oven, vaatwasser, koelkast en vriezer; grote 'masterbedroom aan de achterzijde heeft een formaat van ruim 16 m² en beschikt ook over een schuifpui naar de achtertuin; kleinere tweede slaapkamer van 9 m² aan de voorzijde; ruime badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel en tweede toilet; inpandige berging welke eveneens beschikt over een buitendeur. Tuin: De achtertuin is gelegen op het zuiden en voorzien van een groot zonneterras met elektrisch zonnescherm en houten bergkast voor het tuingereedschap. Bijzonderheden: - bouwjaar 1979, woonoppervlakte 103 m², gebouwgebonden buitenruimte 25 m², externe bergruimte 1,2 m²; - energielabel C; - goed geïsoleerde woning; muurisolatie, dubbele beglazing, spouwmuren onderling; - verwarming en warm water via Atag cv-ketel uit 2012; - goed functionerende Vereniging van Eigenaars; - servicekosten € 263,64 per maand (voor exploitatiekosten en sparen groot onderhoud conform de begroting); - er wordt voor 2026-2027-2028 een extra bijdrage gevraagd van € 720,- per jaar (aanvulling reservefonds t.b.v. groot onderhoud); - aantrekkelijke ligging nabij openbaar vervoer, NS-station, winkelcentrum, uitvalswegen, op fietsafstand van de natuurgebieden Rhijnauwen, Amelisweerd en de Nienhof; - oplevering in overleg.

Mortgage berekenen

€ 650.000

Cost of copper (estimated): € 14.850

2% transfer tax (€ 13.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 664.850

3,04%

Yearly

%

€ 32.500

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 650.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, benedenwoning (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
Begane grond

Areas and volumes

Living area
103 m²
Content
322 m³
Building bound outdoor space
25 m²
External storage space
1 m²
Backyard area
67 m²

Construction and Energy

Year of construction
1979
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Atag (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuiden
Salvage
Inpandig
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport

Planning

Available since
04-09-2025
Sale date
11-10-2025

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Glasvezelkabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3981

Google Maps

Map of Bunnik

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Bunnik

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Bunnik. In 2025 were there 7.400 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 563.000.

Residents

7.400

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 563.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 40.800

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

320

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Bunnik
Year Residents
2021 7.065
2022 7.140
2023 7.315
2024 7.350
2025 7.400

Annual WOZ value

WOZ value per year in Bunnik
Year Average WOZ
2021 EUR 423.000
2022 EUR 453.000
2023 EUR 551.000
2024 EUR 530.000
2025 EUR 563.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.740 0-15: 1.380 15-25: 795 25-45: 1.580 45-65: 1.900

Education level

Hoger

2.980

Praktisch

660

Middelbaar

1.350

Origin of residents (2025)

Europa

520

Nederland

5.965

Buiten Europa

910

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 579
Appartementen 699
Tussenwoningen 1.072
Vrijstaande woningen 264
Twee-onder-één-kap woningen 576

Construction period of buildings

Voor 1700 14
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 67
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 1.225
1970 tot 1980 868
1980 tot 1990 113
1990 tot 2000 116
2000 tot 2010 94
2010 tot 2020 157
2020 en later 50

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

994

Label A

578

Label B

407

Label D

392

Label F

341

Label E

214

Label G

213

Label A+++

91

Label A+

51

Label A++

44

Label A++++

6

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Bunnik
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.410 2.890
2021 1.580 2.960
2022 1.220 2.730
2023 1.010 2.590
2024 970 2.650

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.160 • Electricity: 2.680

Huurwoning

Gas: 710 • Electricity: 2.000

Koopwoning

Gas: 1.130 • Electricity: 2.820

Appartement

Gas: 490 • Electricity: 1.890

Tussenwoning

Gas: 1.030 • Electricity: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.710 • Electricity: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricity: 2.900

Business activity in Bunnik (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 405
Overheid, onderwijs en zorg 270
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 125
Financiele diensten en onroerendgoed 70
Cultuur, recreatie en overige diensten 140

Total number of company establishments: 1.330

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Bunnik
Period Crimes
jan 2026 28
jul 2025 35
jun 2025 36
mei 2025 35
mrt 2025 27
mrt 2026 22
nov 2024 27
nov 2025 22
okt 2024 30
okt 2025 23
sep 2024 38
sep 2025 21

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Bunnik.

Frequently asked questions about living in Bunnik

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Bunnik?

Bunnik telt in 2025 ongeveer 7.400 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bunnik?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bunnik is in 2025 circa € 563.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bunnik?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bunnik ligt rond € 40.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bunnik?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 320 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bunnik?

In Bunnik komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.072 woningen.

Meer houses in Bunnik

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.