Jump to content
Logo of Van de Wiel Makelaars

Schimmelpennincklaan 78

4871GB Etten-Leur • Noord-Brabant

Sold

€ 569.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 13.230

2% transfer tax (€ 11.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 582.230

Purchase price /m²: € 3.743

Photo Gallery

Description

Royale geschakelde woning met oprit en speelse indeling biedt alle wooncomfort op de begane grond! Royaal wonen op één woonlaag in de geliefde wijk ‘Groot Sander’! Deze royale geschakelde woning biedt alle wooncomfort op de begane grond – met maar liefst drie slaapkamers, een ruime badkamer en een grote woonkamer met splitlevel-indeling. Dankzij de woonoppervlakte van circa 152 m² geniet u van volop ruimte en licht, met een logische en praktische indeling. De woonkamer heeft openslaande deuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. De keuken is ruim opgezet en staat in verbinding met de slaapvleugel en de inpandige garage. De woning ligt op een perceel van 398 m² en biedt aan de voorzijde veel vrijheid en privacy. Indeling Begane grond: De hal biedt toegang tot de meterkast, het toilet en de woonkamer. De woonkamer is sfeervol en royaal opgezet, voorzien van een natuurstenen vloer, strakke stucwanden en een stucplafond. Door de splitlevel-indeling is er een speelse verdeling tussen de woon- en zitgedeeltes: enkele treden omhoog leiden naar een gezellig zitdeel aan de voorzijde met fraai uitzicht op de omgeving, terwijl enkele treden omlaag toegang geven tot een ruime en lichte living. Het eetgedeelte staat via een loopdeur in verbinding met de keuken, en openslaande tuindeuren bieden directe toegang tot de tuin. De tuin ligt op het zuidoosten, is onderhoudsvriendelijk aangelegd met fraaie bestrating, groene accenten en biedt bovendien veel privacy — een heerlijke plek om te genieten van rust en zon. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van een 4-pits elektrische kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koel-/vriescombinatie en diverse bergkasten. Aansluitend bevindt zich de garage, afgewerkt met plavuizen en uitgerust met een uitstortgoot, de cv-installatie (Vaillant, bouwjaar 2006), een loopdeur naar de oprit en de aansluitingen voor wasapparatuur. Via een tussenhal bereik je drie slaapkamers, elk voorzien van vloerbedekking, stucwanden en een sfeervol balkenplafond. De zeer royale badkamer en suite is compleet uitgerust met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en hangcloset. Comfortabel wonen op één niveau met volop ruimte om te leven! Deze charmante woning combineert een speelse indeling met drie fijne slaapkamers, een royale living en een zonnige tuin met veel privacy. Hier geniet u elke dag van rust, licht en gemak. Afmetingen Voor de afmetingen en indeling zie onze gedetailleerde plattegrond en brochure. Bijzonderheden • Bouwjaar 1993 • Gelegen op een ruim perceel van 398 m² • Volledig voorzien van dubbele beglazing • Ankerloze spouwmuren – optimale geluidsisolatie • Alle voorzieningen op de begane grond • Drie slaapkamers en een zeer royale badkamer • Splitlevel-indeling met speelse leefruimtes • Zonnige, onderhoudsvriendelijke tuin op het zuidoosten met veel privacy • Nabij winkels, scholen, uitvalswegen en openbaar vervoer • Een sfeervolle en charmante woning op een toplocatie in de wijk Groot Sander Wonen in ‘Groot Sander’ De wijk Groot Sander is ruim opgezet met veel groen, singels en hofjes. Je vindt er alle voorzieningen binnen handbereik: een brede school, kinderdagverblijf, gezondheidscentrum, sportschool, recreatieplas en jachthaven. Voor de dagelijkse boodschappen en de gezellige weekmarkt kun je terecht op het nabijgelegen Van Bergenplein met een gevarieerd winkelaanbod en een wekelijkse markt op vrijdagochtend. Met een directe busverbinding richting Prinsenbeek en Breda is de bereikbaarheid uitstekend. In en rond de wijk vindt u tal van voorzieningen, waaronder: • een brede school en kinderdagverblijf • een gezondheidscentrum met huisarts, apotheek en fysiotherapie • een sportschool • de recreatieplas en jachthaven Westpolderplas • een multicourt voor jongeren Bieden Ben je enthousiast en wil je een bod uitbrengen op deze woning? In jouw eigen Move account, welke vrijgegeven wordt op het moment dat we een bezichtigingsafspraak inplannen, heb je de mogelijkheid een bod te doen. Op deze manier wordt het bod direct toegevoegd aan het biedlogboek zodat we aan de verplichting van het biedlogboek voldoen. Biedlogboek Het biedlogboek geeft inzicht in alle biedingen die op een woning zijn gedaan. Hierdoor wordt het verkoopproces transparanter. Zodra een woning definitief verkocht is (en er geen voorbehouden meer gelden) heb je als bieder inzage in alle gedane biedingen. In het biedlogboek is het gedane bod inzichtelijk met daarbij aangegeven of dit bod met of zonder voorbehoud financiering en-/of bouwkundige keuring is. Andere eventuele voorbehouden en voorwaarden zijn niet zichtbaar. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 569.000

Cost of copper (estimated): € 13.230

2% transfer tax (€ 11.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 582.230

3,04%

Yearly

%

€ 28.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 569.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, geschakelde woning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
152 m²
Land area
398 m²
Content
663 m³
Other enclosed space
16 m²
Backyard area
43 m²

Construction and Energy

Year of construction
1993
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Eigendom belast met vruchtgebruik

Outdoor space and parking

Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidoosten
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
22-10-2025
Sale date
22-02-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en toilet

Garage facilities

Elektra, verwarming en stromend water

Additional features

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • en natuurlijke ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 4871

Google Maps

Map of Etten-Leur

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Etten-Leur

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Etten-Leur. In 2026 were there 46.109 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 377.000.

Residents

46.109

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 377.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.200

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.618

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Etten-Leur
Year Residents
2022 44.152
2023 44.578
2024 45.237
2025 45.457
2026 46.109

Annual WOZ value

WOZ value per year in Etten-Leur
Year Average WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 311.000
2023 EUR 342.000
2024 EUR 355.000
2025 EUR 377.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 10.168 0-15: 6.984 15-25: 5.037 25-45: 10.840 45-65: 12.428

Education level

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Origin of residents (2025)

Europa

4.005

Nederland

35.111

Buiten Europa

6.341

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.576
Appartementen 4.515
Tussenwoningen 8.764
Vrijstaande woningen 2.646
Twee-onder-één-kap woningen 1.184

Construction period of buildings

Voor 1700 20
1700 tot 1900 164
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 525
1950 tot 1970 3.897
1970 tot 1980 4.525
1980 tot 1990 2.432
1990 tot 2000 3.001
2000 tot 2010 1.933
2010 tot 2020 1.385
2020 en later 781

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

5.816

Label A

5.416

Label B

4.323

Label D

1.531

Label A+++

1.069

Label E

684

Label F

656

Label A++

656

Label A+

603

Label G

498

Label A++++

127

Label A+++++

10

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Etten-Leur
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.150 3.170
2021 1.250 3.200
2022 930 2.990
2023 790 2.820
2024 760 2.860

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.890

Huurwoning

Gas: 660 • Electricity: 2.150

Koopwoning

Gas: 860 • Electricity: 3.190

Appartement

Gas: 460 • Electricity: 1.910

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricity: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricity: 4.220

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricity: 3.450

Business activity in Etten-Leur (2025)

Handel en HORECA 1.010
Nijverheid en energie 820
Zakelijke dienstverlening 1.390
Overheid, onderwijs en zorg 960
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 385
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 530

Total number of company establishments: 5.505

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Etten-Leur
Period Crimes
jan 2026 174
jul 2025 129
jun 2025 135
mei 2025 138
mrt 2025 152
mrt 2026 160
nov 2024 146
nov 2025 124
okt 2024 116
okt 2025 131
sep 2024 128
sep 2025 136

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Etten-Leur.

Frequently asked questions about living in Etten-Leur

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?

Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?

De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Etten-Leur?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Etten-Leur?

In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.

Meer houses in Etten-Leur

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.