Jump to content
Logo of Zuyderhuys Makelaardij BV

Berghofstraat 66

6471EK Eygelshoven • Limburg

Under consideration

€ 160.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 5.050

2% transfer tax (€ 3.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 165.050

Purchase price /m²: € 2.162

Photo Gallery

Description

Ruim en mooi verzorgd appartement met een woonoppervlakte van ca. 73 m² gelegen op de 2e verdieping van een goed onderhouden complex met lift aan de Berghofstraat 66 te Eygelshoven. Het appartement is rolstoelvriendelijk en praktisch ingedeeld, met onder meer twee balkons, twee slaapkamers en een separate berging op de begane grond. Het appartementencomplex ligt in een groene omgeving met fraaie oude bomen. Indeling: Begane grond: Entree met afgesloten tochtportaal met brievenbussen en beltableau. Centrale hal met lichte plavuizenvloer, trappenhuis en liftinstallatie. Toegang tot de eigen berging. Tweede verdieping: Via licht en royaal trappenhuis bereikbaar. De woning beschikt over een ruime hal met toegang tot het toilet, bergkast en garderobe. De woonkamer heeft een mooie lichtinval en biedt een fraai uitzicht. Toegang tot het balkon aan de woonkamerzijde. Grote leefkeuken met keukeninstallatie en groot fornuis met 5 pits gaskookplaat. Toegang tot het tweede balkon. Wasruimte met aansluitpunten voor was-apparatuur. Twee royale slaapkamers en badkamer met inloopdouche, wastafel en CV ketel. Het appartement is netjes afgewerkt en voorzien van comfortabele voorzieningen zoals mechanische ventilatie, dubbele beglazing en een recent geïsoleerde gevel. Dit draagt bij aan een prettig en comfortabel woonklimaat. Ligging: Op een centrale en goed bereikbare locatie in Eygelshoven gelegen. Mooie rustige omgeving met veel groen en oude bomen. Nabij meerdere natuur- en recreatiegebieden. In de directe omgeving vindt u diverse voorzieningen zoals winkels voor de dagelijkse boodschappen, scholen en sportvoorzieningen openbaar vervoer en medische faciliteiten. Gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen richting Heerlen, Aken, Maastricht en Sittard. Bijzonderheden: • Bouwjaar 1972 • Energielabel C • Woonoppervlakte ca. 73 m² • Kunststof kozijnen met dubbele beglazing • Muurisolatie • Grotendeels afgewerkt met fraaie laminaatvloeren • Vve bijdrage € 246,78 per maand • Huur CV ketel incl. onderhoud €43,13 per maand • Voorzieningen zoals supermarkten, winkels, medisch centrum goed bereikbaar • Gratis parkeergelegenheid in de straat en directe omgeving • Goede verbindingen richting Heerlen, Maastricht, Sittard, Aken en Eindhoven • Aanvaarding in overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Mortgage berekenen

€ 160.000

Cost of copper (estimated): € 5.050

2% transfer tax (€ 3.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 165.050

2,78%

Yearly

%

€ 8.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 160.000 k.k.
Status
Under consideration
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
74 m²
Content
247 m³
Other enclosed space
1 m²
Building bound outdoor space
8 m²
External storage space
9 m²

Construction and Energy

Year of construction
1972
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
HR (gas gestookt combiketel uit 2024, huur)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
20-04-2026

Additional features

  • Mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 6471

Google Maps

Location of Eygelshoven

Explore Eygelshoven and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Eygelshoven

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Eygelshoven. In 2026 were there 5.772 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 229.283.

Residents

5.772

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 229.283

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 29.403

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

270

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Eygelshoven
Year Residents
2021 5.879
2022 5.806
2023 5.852
2024 5.775
2025 5.811
2026 5.772

Annual WOZ value

WOZ value per year in Eygelshoven
Year Average WOZ
2021 EUR 174.809
2022 EUR 184.322
2023 EUR 215.923
2024 EUR 216.664
2025 EUR 229.283

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.561 0-15: 696 15-25: 484 25-45: 1.320 45-65: 1.657

Education level

Hoger

878

Praktisch

1.411

Middelbaar

2.093

Origin of residents (2025)

Europa

1.226

Nederland

4.022

Buiten Europa

563

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 523
Appartementen 828
Tussenwoningen 893
Vrijstaande woningen 278
Twee-onder-één-kap woningen 420

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 11
1900 tot 1925 129
1925 tot 1950 482
1950 tot 1970 443
1970 tot 1980 551
1980 tot 1990 439
1990 tot 2000 181
2000 tot 2010 145
2010 tot 2020 135
2020 en later 64

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

913

Label A

466

Label B

364

Label D

350

Label G

301

Label F

271

Label E

247

Label A+

113

Label A++

5

Label A+++

2

Label A++++

2

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Eygelshoven
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.245 2.776
2021 1.412 2.834
2022 1.105 2.717
2023 902 2.641
2024 871 2.744

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 961 • Electricity: 2.825

Huurwoning

Gas: 769 • Electricity: 2.131

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.969

Appartement

Gas: 728 • Electricity: 2.002

Tussenwoning

Gas: 858 • Electricity: 2.674

Vrijstaande woning

Gas: 1.288 • Electricity: 3.606

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.072 • Electricity: 3.061

Business activity in Eygelshoven (2025)

Handel en HORECA 110
Nijverheid en energie 93
Zakelijke dienstverlening 97
Overheid, onderwijs en zorg 81
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 41
Financiele diensten en onroerendgoed 12
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Total number of company establishments: 521

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Eygelshoven
Period Crimes
jan 2026 16
jul 2025 27
jun 2025 33
mei 2025 26
mrt 2025 24
mrt 2026 18
nov 2024 25
nov 2025 34
okt 2024 19
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 11

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Eygelshoven.

Frequently asked questions about living in Eygelshoven

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Eygelshoven?

Eygelshoven telt in 2026 ongeveer 5.772 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eygelshoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eygelshoven is in 2025 circa € 229.283.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eygelshoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eygelshoven ligt rond € 29.403 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eygelshoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 270 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eygelshoven?

In Eygelshoven komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 893 woningen.

Meer houses in Eygelshoven

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.