Jump to content
Logo of Van Kessel & Van Gellicum Makelaars-Taxateurs

't Hooghuis 21

4191AG Geldermalsen • Gelderland

Sold

€ 300.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.850

2% transfer tax (€ 6.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 307.850

Purchase price /m²: € 4.347

Photo Gallery

Description

Midden in het bruisende hart van Geldermalsen vindt u dit sfeervolle 3-kamer appartement van 69 m² met overdekt balkon van 7 m², gelegen in het karakteristieke appartementencomplex 't Hooghuis, dat werd gebouwd in 1970. Vanuit het appartement en vanaf het balkon is er een schitterend uitzicht over de markt , het dorpscentrum, de kerk en richting de jachthaven. Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping, waar u zo uitkijkt op het levendige Marktplein. Bovendien is er een eigen vrije parkeerplaats op het afgesloten buitenterrein en een inpandige berging (ca. 7 m²) in de kelder. Dankzij de centrale ligging in het hart van Geldermalsen, met winkels en scholen op loopafstand, het station op fietsafstand en overige voorzieningen binnen handbereik, is dit de ideale woonlocatie voor zowel jong als oud. In de lente trekken de bloeiende fruitboomgaarden langs de meanderende Linge veel bezoekers, en ook de jachthaven is een populaire bestemming. Ten zuiden van het dorp loopt de A15, en ten westen de A2. Het station verbindt Geldermalsen via spoorlijnen met zowel Utrecht als Den Bosch, wat de bereikbaarheid verder vergroot. De hoofdentree op de begane grond is uitgerust met een video-/intercominstallatie, brievenbussen en biedt toegang tot zowel het achtergelegen parkeerterrein, de lift als de bergingen met elektriciteit. Tweede verdieping (algemene ruimte). Trappenhal en lift. Galerij met toegang tot de verschillende appartementen. Tweede verdieping, het appartement: Bij binnenkomst in het appartement komt u in de hal waar zich de garderobe en meterkast bevinden. Aan het einde van de hal vindt u een praktische kast met witgoedaansluiting en de elektrische boiler. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkeuken, de woonkamer, de badkamer en twee slaapkamers. De woonkeuken, die voorheen deels uit een slaapkamer bestond, is ingericht in een rechte opstelling en voorzien van diverse apparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie(2020), vaatwasser, combi-oven (waarvan de magnetronfunctie defect is), een inductiekookplaat (2024), een afzuigkap en een granieten aanrechtblad. Er is tevens voldoende ruimte voor het plaatsen van een eettafel. De badkamer is voorzien van een douchecabine, een hangend toilet, een wastafelmeubel en ingebouwde spotverlichting. De woonkamer kijkt uit op het levendige Marktplein en is, net als de slaapkamer aan de voorzijde, uitgerust met een vaste kast en een deur naar het overdekte balkon. Het appartement is afgewerkt met een combinatie van pvc en tegelvloeren, en beschikt over kunststof ramen- en kozijnen voorzien van isolerende beglazing aan de voor(straat)zijde. Aan de achterzijde is in 2018 tevens dubbel glas geplaatst in de houten kozijnen. Bijdrage VVE thans € 350,67 per maand (inclusief o.a. verwarming, waterverbruik en service/kosten, zie vragenlijst), elektrische boiler aanwezig. ‘t Hooghuis is een appartementencomplex met 27 wooneenheden en 9 winkels.

Mortgage berekenen

€ 300.000

Cost of copper (estimated): € 7.850

2% transfer tax (€ 6.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 307.850

2,78%

Yearly

%

€ 15.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 300.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
1 woonlaag

Areas and volumes

Living area
69 m²
Content
221 m³
Building bound outdoor space
7 m²
External storage space
7 m²

Construction and Energy

Year of construction
1970
Construction method
Bestaande bouw
Insulation
Dubbel glas
Heating
Blokverwarming
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
E

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum
Salvage
Inpandig
Parking
Betaald parkeren en openbaar parkeren
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
06-06-2025
Sale date
05-07-2025

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Glasvezelkabel en lift

Maps

Postal code map

Postcode map for 4191

Google Maps

Location of Geldermalsen

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Geldermalsen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Geldermalsen. In 2025 were there 11.170 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 435.000.

Residents

11.170

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 435.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 33.800

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

384

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Geldermalsen
Year Residents
2021 10.860
2022 10.875
2023 11.025
2024 11.005
2025 11.170

Annual WOZ value

WOZ value per year in Geldermalsen
Year Average WOZ
2021 EUR 300.000
2022 EUR 330.000
2023 EUR 385.000
2024 EUR 408.000
2025 EUR 435.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.755 0-15: 1.775 15-25: 1.350 25-45: 2.350 45-65: 2.940

Education level

Hoger

2.090

Praktisch

2.340

Middelbaar

3.550

Origin of residents (2025)

Europa

750

Nederland

9.280

Buiten Europa

1.145

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 861
Appartementen 948
Tussenwoningen 1.337
Vrijstaande woningen 1.073
Twee-onder-één-kap woningen 644

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 169
1900 tot 1925 230
1925 tot 1950 464
1950 tot 1970 1.084
1970 tot 1980 818
1980 tot 1990 722
1990 tot 2000 500
2000 tot 2010 275
2010 tot 2020 233
2020 en later 156

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

1.611

Label B

904

Label A

878

Label D

395

Label G

392

Label F

302

Label E

164

Label A+++

103

Label A+

82

Label A++

24

Label A++++

14

Label A+++++

13

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Geldermalsen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.270 3.020
2021 1.450 3.050
2022 1.130 2.860
2023 950 2.740
2024 930 2.800

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricity: 2.670

Huurwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.000

Koopwoning

Gas: 1.050 • Electricity: 3.120

Appartement

Gas: 630 • Electricity: 1.880

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricity: 2.270

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Electricity: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricity: 3.090

Business activity in Geldermalsen (2025)

Handel en HORECA 355
Nijverheid en energie 285
Zakelijke dienstverlening 455
Overheid, onderwijs en zorg 270
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 135

Total number of company establishments: 1.775

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Geldermalsen
Period Crimes
jan 2026 25
jul 2025 38
jun 2025 34
mei 2025 44
mrt 2025 23
mrt 2026 47
nov 2024 38
nov 2025 30
okt 2024 46
okt 2025 34
sep 2024 43
sep 2025 41

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Geldermalsen.

Frequently asked questions about living in Geldermalsen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Geldermalsen?

Geldermalsen telt in 2025 ongeveer 11.170 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Geldermalsen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Geldermalsen is in 2025 circa € 435.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Geldermalsen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Geldermalsen ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Geldermalsen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 384 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Geldermalsen?

In Geldermalsen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.337 woningen.

Meer houses in Geldermalsen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.