Jump to content
Logo of Molenbeek Makelaars Woudenberg

Samuel de Marezhof 89

3953CH Maarsbergen • Utrecht

€ 689.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.640

2% transfer tax (€ 13.790) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 705.140

Purchase price /m²: € 6.048

Photo Gallery

Description

Moderne twee-onder-één-kapwoning met hoogwaardig afwerkingsniveau en energielabel A++! Deze uitstekend gelegen twee-onder-één-kapwoning, opgeleverd in 2019, is instap klaar. Bij binnenkomst treft u een moderne, luxe keuken en een sfeervolle living. Op de verdiepingen bevinden zich drie ruime slaapkamers, waaronder een hoofdslaapkamer met een inloopkast, alsmede een smaakvolle uitgevoerde badkamer. De achtertuin is royaal en biedt optimale privacy en aan de voorzijde is het mogelijk om op eigen terrein of in de garage te parkeren. In 2024 is de woning aan de buitenzijde professioneel geschilderd en zijn 12 zonnepanelen en een airco geïnstalleerd. Plan een bezichtiging en ontdek zelf wat deze woning nog meer te bieden heeft. Begane grond: De hal is voorzien van een toiletruimte, garderobe- en meterkast; via een fraaie stalen deur is de keuken bereikbaar, deze keuken is van alle gemakken voorzien en beschikt over een kookeiland met inductiekookplaat, afzuigkap, combi magnetron, vaatwasmachine koelkast en Quooker; de sfeervolle woonkamer is voorzien van een zeer praktische trapkast en openslaande deuren naar de tuin. De begane grond is verder afgewerkt met een fraaie plavuizenvloer en stucwerk wanden. Eerste verdieping: Via de overloop heb je toegang tot twee slaapkamers van 11 m² en 18 m², beide kamers zijn zeer ruim en licht en voorzien van een dakkapel, de hoofdslaapkamer is voorzien van een inloopkast; de luxe badkamer met dakkapel is compleet afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, wandcloset, design radiator, wastafelmeubel met ingebouwde kranen en dubbele waskom. Tweede verdieping: Overloop met toegang tot stookruimte met opstelling c.v.-ketel, wasmachine aansluiting, mechanische ventilatie en omvormer; derde slaapkamer van circa 12 m² met dakraam en zijraam. Vliering: Via vlizotrap bereikbare bergzolder. Tuin: De riante achtertuin op het noorden is fraai en onderhoudsarm aangelegd. Dankzij de afmeting kan je volop van de zon en schaduw genieten. De tuin wordt grotendeels omheind met een hekwerk die samen met de aangrenzende boswal voor veel privacy zorgt. Bijzonderheden: - bouwjaar 2019, perceeloppervlakte 258 m²; - woonoppervlakte 114 m², overige inpandige ruimte 20 m², inhoud 501 m³; - energielabel A++; - verwarming middels Intergas c.v.-ketel uit 2019 in combinatie met vloerverwarming (op alle verdiepingen); - woning voorzien van 12 pv-panelen, geïnstalleerd 2024 door New Solar; - airco op slaapkamer en zolder (daikin) geïnstalleerd in 2024 door Jetten; - buitenschilderwerk professioneel uitgevoerd (DB Schildersbedrijf) in 2024; - achtertuin met achterom.

Mortgage berekenen

€ 689.500

Cost of copper (estimated): € 15.640

2% transfer tax (€ 13.790) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 705.140

3,04%

Yearly

%

€ 34.475

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 689.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen en een vliering

Areas and volumes

Living area
114 m²
Land area
258 m²
Content
501 m³
Other enclosed space
20 m²
Backyard area
80 m²

Construction and Energy

Year of construction
2019
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
A++

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde houten garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
20-06-2025
Sale date
22-08-2025

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3953

Google Maps

Location of Maarsbergen

Discover where agents are active in Maarsbergen

Residential and neighborhood statistics in Maarsbergen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maarsbergen. In 2025 were there 1.464 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 525.519.

Residents

1.464

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 525.519

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 39.197

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

79

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maarsbergen
Year Residents
2021 1.319
2022 1.361
2023 1.424
2024 1.436
2025 1.464

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maarsbergen
Year Average WOZ
2021 EUR 383.091
2022 EUR 399.319
2023 EUR 474.698
2024 EUR 566.343
2025 EUR 525.519

Composition of residents

Age build-up

65+: 253 0-15: 263 15-25: 203 25-45: 329 45-65: 401

Education level

Hoger

326

Praktisch

154

Middelbaar

400

Origin of residents (2025)

Europa

95

Nederland

1.239

Buiten Europa

129

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 44
Appartementen 139
Tussenwoningen 78
Vrijstaande woningen 255
Twee-onder-één-kap woningen 195

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 23
1900 tot 1925 27
1925 tot 1950 75
1950 tot 1970 136
1970 tot 1980 67
1980 tot 1990 97
1990 tot 2000 77
2000 tot 2010 22
2010 tot 2020 95
2020 en later 63

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

145

Label C

123

Label F

72

Label B

66

Label G

60

Label D

46

Label A+++

29

Label E

20

Label A++

14

Label A++++

9

Label A+

5

Label A+++++

2

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maarsbergen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.644 3.470
2021 1.838 3.714
2022 1.389 3.511
2023 1.129 3.453
2024 1.078 3.591

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 648 • Electricity: 1.885

Huurwoning

Gas: 1.076 • Electricity: 2.545

Koopwoning

Gas: 1.141 • Electricity: 3.743

Appartement

Gas: 779 • Electricity: 2.230

Tussenwoning

Gas: 525 • Electricity: 1.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.292 • Electricity: 4.286

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.175 • Electricity: 3.304

Business activity in Maarsbergen (2025)

Handel en HORECA 57
Nijverheid en energie 43
Zakelijke dienstverlening 103
Overheid, onderwijs en zorg 48
Landbouw, bosbouw en visserij 24
Vervoer, informatie en communicatie 21
Financiele diensten en onroerendgoed 38
Cultuur, recreatie en overige diensten 30

Total number of company establishments: 359

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maarsbergen
Period Crimes
jan 2026 6
jul 2025 15
jun 2025 10
mei 2025 3
mrt 2025 5
mrt 2026 8
nov 2024 6
nov 2025 7
okt 2024 14
okt 2025 4
sep 2024 6
sep 2025 2

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maarsbergen.

Frequently asked questions about living in Maarsbergen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maarsbergen?

Maarsbergen telt in 2025 ongeveer 1.464 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarsbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarsbergen is in 2025 circa € 525.519.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarsbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarsbergen ligt rond € 39.197 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarsbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 79 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarsbergen?

In Maarsbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 255 woningen.

Meer houses in Maarsbergen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.