Jump to content
Logo of Beumer Nieuwegein

Muntplein 71

3437AT Nieuwegein • Utrecht

Sold

€ 339.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.630

2% transfer tax (€ 6.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 347.630

Purchase price /m²: € 4.774

Photo Gallery

Description

Ontdek het gemak en comfort van dit modern afgewerkte appartement, ideaal voor starters, singles en koppels die een frisse start willen maken. Zonder moeite inpakken en verhuizen, dat is wat dit appartement aanbiedt. Gelegen in de gezellige wijk Batau-Noord, combineert deze woning praktische indeling met een sfeervolle uitstraling. Met twee slaapkamers, een ruime woonkamer en een zonnig balkon vind je hier alles voor een aangenaam dagelijks leven. Hoogtepunten: - Direct boven winkelcentrum Muntplein - Ruim balkon met middag- en avondzon - Onderhoudsvriendelijk met strakke afwerking - Twee goed bemeten slaapkamers - Energielabel C - Eigen berging op de begane grond - Actieve VvE, maandelijkse bijdrage €227,- Als je binnenstapt in dit appartement, voel je direct de warme en uitnodigende sfeer. De woonkamer met open keuken is het dynamische hart van de woning. De open keuken, voorzien van inbouwapparatuur, biedt alles wat je nodig hebt om heerlijke maaltijden te bereiden en op hetzelfde moment bezoek te entertainen. De twee slaapkamers, beide uitnodigend en rustgevend, bieden voldoende ruimte voor een goed bed en een werkplek. De badkamer is niet alleen netjes, maar ook functioneel ingericht met een douche en wastafel. Daarnaast bevindt zich in het midden van het appartement een royale bergruimte. Op de begane grond is eveneens nog een aparte berging te vinden. Op het westelijk gerichte balkon geniet je van de namiddagzon die langzaam plaatsmaakt voor een zachte avondschemering; een ideaal moment om te ontspannen na een lange dag. De ligging op de tweede verdieping zorgt voor een aangenaam gevoel van privacy. Het bouwjaar 1984 reflecteert de solide constructie en het tijdloze karakter van dit appartement, dat vandaag de dag nog steeds in goede staat van onderhoud verkeert. Buitenshuis vind je al snel de charme van Batau-Noord. Deze buurt staat bekend om haar rustige uitstraling en vriendelijke woonomgeving. Op de begane grond bevinden zich diverse winkels voor je dagelijkse boodschappen, gezellige eetgelegenheden en goede verbindingen met openbaar vervoer. Voor een frisse neus is een wandeling in het park nooit ver weg, en voor de dagelijkse sportroutine zijn er meerdere sportfaciliteiten in de omgeving. Dus, staat dit appartement op je lijstje van mogelijkheden? Neem je een NVM makelaar mee als je dit fraaie appartement komt bezichtigen. En wil je weten of financieel alles binnen bereik ligt? Beumer Hypotheken kijkt graag met je mee om je droomhuis binnen handbereik te brengen.

Mortgage berekenen

€ 339.000

Cost of copper (estimated): € 8.630

2% transfer tax (€ 6.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 347.630

2,78%

Yearly

%

€ 16.950

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 339.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
71 m²
Content
219 m³
Building bound outdoor space
4 m²
External storage space
4 m²

Construction and Energy

Year of construction
1984
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dubbel glas
Heating
Blokverwarming
Warm water
Centrale voorziening
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Salvage
Box
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
20-07-2025
Sale date
26-09-2025

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 3437

Google Maps

Map of Nieuwegein

Geographic orientation and real estate agent density in Nieuwegein

Residential and neighborhood statistics in Nieuwegein

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Nieuwegein. In 2026 were there 68.299 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 386.000.

Residents

68.299

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 386.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.700

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.759

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Nieuwegein
Year Residents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Annual WOZ value

WOZ value per year in Nieuwegein
Year Average WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Education level

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origin of residents (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Construction period of buildings

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

12.189

Label A

7.575

Label B

5.217

Label D

2.936

Label A+++

1.724

Label A+

1.603

Label E

734

Label A++

678

Label G

403

Label F

357

Label A++++

186

Label A+++++

12

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Nieuwegein
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricity: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricity: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricity: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricity: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricity: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricity: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricity: 3.300

Business activity in Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Total number of company establishments: 8.500

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Nieuwegein
Period Crimes
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Nieuwegein.

Frequently asked questions about living in Nieuwegein

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer houses in Nieuwegein

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.