Residents
68.299
Last year: 2026
In de groene woonomgeving van Batau bieden wij aan een totaal gerenoveerde ruime eengezinswoning met een woonoppervlakte van maar liefst 129 m2. De woning is zowel aan de voor- als achterzijde gesitueerd aan een parkje met kinderspeeltoestellen en de besloten achtertuin is voorzien van een stenen berging, overkapping en een luxe betegeld terras. De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR ++ beglazing. Intern is de woning geheel gerenoveerd en onder andere voorzien van vloerverwarming, luxe keuken, luxe badkamer en stucwerk wanden en plafonds. De woning wordt centraal verwarmd door middel van een HR combi ketel Vaillant volgens opgave uit 2007. Indeling: Begane grond: Aan de voorzijde bereik je via de uitbouw de ruime hal die voorzien is van een meterkast en een luxe toiletruimte. Vanuit de hal kom je in de ruime woonkamer met open keuken aan de voorzijde. De keuken is voorzien van een luxe inrichting in hoogglans wit met diverse luxe inbouwapparatuur en voorzien van een schiereiland. Aan de achterzijde bevindt zich de ruime woonkamer met schuifpui die toegang geeft naar de overkapping. Aan de achterzijde bevindt zich een kleine aangebouwde berging. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming. Eerste verdieping: Via de tussen hal bereik je de overloop met toegang naar de separate toiletruimte. De keurige was ruimte is voorzien van een opstel plaats voor wasmachine en droger. Aan de achterzijde bevindt zich een zeer ruime slaapkamer van 21,4 m2. Dit waren voorheen twee slaapkamers. De voorste slaapkamer is omgebouwd tot luxe badkamer met ruime inloop douche en wastafel meubel. Vanaf de overloop heb je toegang naar het dakterras van circa 7,1 m2. Tweede verdieping: Overloop met toegang naar twee slaapkamers van respectievelijk 9,1 m2 en 14,3 m2. Achter de grote slaapkamer bevindt zich nog een werkamer van 6,7 m2. Deze is bereikbaar vanuit de grote slaapkamer tevens bevindt zich op de overloop, een ruime bergruimte. Bijzonderheden: - In groene omgeving ruim woonhuis met 129 m2 woonoppervlakte. - De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing. - De begane grond heeft een fraaie marmeren met vloerverwarming. - De woning wordt centraal verwarmd door middel van een gasgestookte CV combi ketel volgens opgave uit 2007. - Intern is de gehele woning verbouwd en modern afgewerkt in lichte kleurstellingen. - Moderne ruime keuken in mat wit met diverse luxe inbouwapparatuur. - Woning is speels ingedeeld.
€ 495.000
Cost of copper (estimated): € 11.750
2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)
Total purchase (incl. p.p.): € 506.750
3,04%
Yearly
€ 24.750
Direct available
Estimated mortgage
Indicative gross monthly cost
Based on annuity and 30 year term
Indicative net monthly cost
iDisclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.
Douche en wastafelmeubel
Geographic orientation and real estate agent density in Nieuwegein
View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Nieuwegein. In 2026 were there 68.299 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 386.000.
Residents
68.299
Last year: 2026
Average WOZ
EUR 386.000
Last year: 2025
Average income per person.
EUR 34.700
Source: AllNumbers
Crimes (current year)
3.759
Total registered
| Year | Residents |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Year | Average WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Label C
12.189
Label A
7.575
Label B
5.217
Label D
2.936
Label A+++
1.724
Label A+
1.603
Label E
734
Label A++
678
Label G
403
Label F
357
Label A++++
186
Label A+++++
12
| Year | Gas (m3) | Electricity (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Electricity: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Electricity: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Electricity: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Electricity: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Electricity: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Electricity: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Electricity: 3.300
Total number of company establishments: 8.500
| Period | Crimes |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Nieuwegein.
Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
View more homes in this location.
3434DP Nieuwegein
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²
3435AP Nieuwegein
€ 485.000 k.k.
€ 3.674/m²
3438PW Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 5.682/m²
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
3438XK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.898/m²
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
3434XS Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.867/m²
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²